Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Ovim potezom sa dresom Iglica mi je postao omraženiji od dripca iz Štitara!

Kakve 2 poremećene glave, jbt, je li ovo neki sindrom?

Tornjajte se iz kluba moralne nule, ne mogu više da vas gledam!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Opet pišanje po klubu s poklanjanjem svetog dresa ortodoksnoj ciganšturi jebenom Maju Vujoviću. Jebeno zaslužujete ove cigane s juga, što se lemaju sa bracom dok se cigani šire gde ranije nisu smeli ni da prismrde.
Jebo vas Majo Vujović u dupe, blatite sebe, mrtvu vam majku jebem, ali ne blatite klub i sveti dres, govnari. Možete li nešto da uradite a da ne iskopirate retardirane cigane i šefa mafije terzića?
Iviće, moj Iviće jesi li morao baš na sebe da ovako pljuneš, a? A, bio si mi žešće gotivan kada si radio Karleušu, kao vola po terenu. Jadan si, jebo te Pantić i Vučelić, je l' vidiš šta napraviše od tebe? Klovna.
Imate li obraza bando neopevana?
Tragovi vam smrde nečovještvom.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Komentar utakmice i sezone je Đukiću odlazi, odjebi, gubi se. Unazadio si ekipu do daske, nije se znala ni prva postava, ni zamene, ni taktika ni sistem. Igračima čestitke na osvojenom trofeju, uspeh je još veći kada se zna da nije bilo nikog na klupi da vodi ekipu i pomogne.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.656
Локација
E-WEST
Kad je obilić bio prvak imali smo kurac od ekipe. I bilo je još takvih sezona i timova.

Ali ovo je najgora za poslednjih 35 godina.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Честитке на освајању купа! Увек је лепо имати још неки трофеј у витрини, колико год био маргиналан. И не, овај куп није извадио сезону. Она је отишла у три лепе пичкастом игром против Плзења и цигана. Иако контрадикторно мојој претходној реченици, али једине добре ствари ове сезоне су то пролеће у Европи, повећавање коефицијента и гурање Свете и Ђерлека да играју.

Овим снисходљивим поклањањем дреса циганском говечету Мају, Илиев треба да лети колико сутра због понижавања клуба. По нама пиша ко како стигне, а очигледно се ни ,,наши" не гаде на то. А сада нека луди Пантић лупета и даље око судијске завере (у коју, бај д веј, ја верујем) и нека покуша да објасни како се у његову причу уклапа овај дебилни потез Илиева.

Ђукића боли курац, лепо човек каже има уговор и јебе ми се да га раскидам. Ако хоћете да одем, шутните ме и платите ми. Ко јебе глупу управу што је закључила овакав уговор и што се клаузулама није предвидео (не)успех. Нека плате шта треба само да га склоне више са клупе.

Као што сам написао раније, имамо 5 крштених играча у тиму. Биће бурно лето. Ако се по јутру (Николићу од 350.000 евра) дан познаје, најебали смо.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Verujem da su svi navijači Partizana iz južne Srbije bili presrećni kada je bilo sigurno da se finale igra ovamo. Za sve nas to je velika čast, drago nam je zbog toga što naš klub igra takvu utakmicu ovde,a drago nam je i što će naši drugari imati priliku da budu naši gosti... Na stranu koliko je pošteno i u redu da se finale kupa igra u Surdulici.
Većina prodavnica nije radilo danas, čak i one koje nisu ni blizu puta koji vodi za Surdulicu. U gradu nigde nikog, svi kući. Ljudi očigledno imaju loš utisak o navijačima. Još je i na dnevniku bilo valjda da je bila tuča na naplatnoj rampi...i dovoljno, nigde nikog.
Mi smo uživali, pravi praznik za nas.
Par kilometara ispred Surdulice ima jedno selo a tamo je pored puta bio istaknut ovaj transparent
Screenshot_2018-05-23-23-54-59.png
Mislim da posle ovog kapirate koliko je ljudima drago što je Partizan ovde igrao.

Utakmica ko utakmica. Što se tiče dresa za onog cigana, izviždan je i isprozivan od celog zapada, ne znam da li se to čulo u prenosu ali uvek dok je primao neke nagrade i dres izviždan je i prozivan.
I onda novi hit:
Otišla je titula,rodila se nova nada, gol, dva i kup je tu, grmi sada naša pesma...... ej Sale noćas odlaziš iz ovog grada........ Igraj nam još kao pre igraj nam još, kao pre, igraj nam još....

Moje lično zapažanje i lična osećanja :
Nisam bio euforican, već smoren zbog svih grozota u i oko kluba. Mislim, kup....cigani nam na tabeli koliko samo pobegli,trenera i upravu baš briga. Sama pomisao da će Antonov biti levi bek iduće sezone...brrrr...a i ako Stojke ne ostane... Mislim da smo dovoljno videli i možemo biti sigurni u to da će Iliev totalno da omasi ovaj prelazni rok.
I da, stariji članovi na ovom forumu čitaju situacije u PFC samo tako. Sve što kažu ispostavi se tačnim. I za đukića i Ilieva, i Zeljka Pantica itd. Ja uvek pomislim ajde da vidimo...ma šta da vidimo evo njih bas briga slave kup ko da je titula. Hoćemo bre titulu i borbu a ne da budemo na tabeli drugi, da su navijači u pet frakcija...ono,sledeća podela na grobare koji su tolerantni na gluten i one koji nisu..... Tako da sta znam... Fali taj stub partizanštine u tom partizanu,jer mi koji smo tu da ga štitimo nekad nam je stvarno previše, svi ti ozegovici i djukici... Lažne pres konferencije i osmesi itd...i pored toga i ja se pitam da l sam normalan što bodrim ga i protiv Lučana.... Al na sve te stvari mi smo davno navikli
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Cestitke svima na osvojenom Kupu!

Moram da kazem u ovom trenutku jer cu zaboraviti posle, ova utakmica je pokazala dosta, jer play off nije relevantan s obzirom na to da 90% ekipa saveseno zabole za taj deo takmicenje. Ono sto je najvaznije a to je da Djole Ivanovic ne moze biti “10”ka Partizana, dobar je igrac, ima mesto u Partizanu ali na krilo. “10”ka da se kupi ili da je igra Pantic.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Cestitke momcima na osvojenom kupu Srbije.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.847
Локација
U Kinšasi
Jebo ga onaj ko ga je doveo. Za uspeh na ovim našim livadama nisu potrebne nikakve Karlo Anćeloti taktičke zamisli. Potrebno je imati čoveka na klupi koji može da maksimalno disciplinuje i motiviše igrače. Uz igrački kadar koji je po pravilu među dva najbolja u Srbiji, to je najčešće dovoljno za titulu. A ovaj mutavi je pucao po ovim našim njivama, a u hramu i još više, od svih JLS kretena redom. Njegov mentalni sklop nije ni za kurac, a kamoli za Partizan. Isti je kao ovaj pičkousti koji nas jaše godinama i na koga se u Šapcu kraj Save pozivao. Isti je i kao onaj krimos što je pijuckao kafu sa njim u najdubljoj septičkoj jami. Isti je i kao Ožeg, brat naš grobarski. Znači, ovaj, mrš, da tako kažem.

Eto, zaboravih momcima da čestitam zasluženo osvojen trofej, koliko me ovo govno nervira.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ja i dalje ne mogu da verujem da ona spodoba ima plavu, izblajhanu kosu:banghead:
Ivice, tvoj humor prevazilazi prosečnu inteligenciju nas običnih smrtnika. Sledeće sezone, ti i tvoj životni partner smislite još neki dobar štos. Nošenje majica onog ciganskog kriminalca, poklanjanje svetinje ovoj ciganskoj smrdljuši, baš vas je krenulo! Monti Pajton vam nije ravan.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.132
Reaction score
14.289
Локација
Brdo Banovo
Kup je nas!

Jedna od dve lepe i dobre stvari veceras. ( Ipak) Osvojen trofej i veliki broj navijaca Partizana u dresovima. Posle duzeg vremena, i ova nova garnitura i neki stariji, cak videh i jedan Lee Copper.
Lep gol Jankovica

Ostalo...Sramotni, buduci trener Rekreativo 'uelve, jos sramotniji kokainski zavisnik na mestu sd, koji poklanje sveti crno beli dres ciganu sudiji( koji ga sa polugadjenjem i prihvata) i ober sramota, "jugstobudise" . Bravo zemljaci, vasi idoli sa versea se ponose, lepo ste sve naucili. Stotka, motka i murija.
Ali...
Partizan NAM necete ogaditi!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Komedija sa ovom Surdulicom stvarno... Opet igrali smo nesto, na kraju pobedili i dopisali jos jedan trofej. Ukupan utisak, jedno veliko razocaranje u sve. Ovaj Klub se toliko voli, toliko pravih i iskrenih partizanovaca emotivno prozivljava svaki trenutak, prelazi pola zemlje da bi ugradilo sebe makar malo u ovaj trofej, a onda lagan pogled na lozu sa ovim nitkovima iz Uprave, pa onda pogled po tribinama i onakve scene danas (ko je isao autoputem zna vec...).

Ako su dres dali ovoj cigansturi fore radi onda je to jedini smislen potez uprave ove sezone.Mada opet ja mu ne bih dao sveti dres niposto, dao bih mu ciganski sa nacrtanim falusom u erekciji sto kaze kolega njacke.

Majo je ortodoksna cigancina i ja mislim da su nasi ovo uradili na foru, iako sto kaze Profesor nedostojno je i samo pomisliti na to. Maji je bilo toliko neprijatno da cak nije ni ispozirao foto reporterima, vec je brze bolje cusnuo dres u kesu. Eto toliko o tome, uz naravno prozivke sa tribina da baci dres u publiku, kad je vec tako... Na stranu sve, svirao je korektno i kao mnogo puta do sada nije nas ostetio iako ima tu cigansko brdjansku glavatu facu koja se kezi non-stop, pa to deluje nepojmljivo.

Svejedno, sa ovom Upravom i ovim novim trenerom nam nema buducnosti.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
Jel moze neko da mi kaze da li je neko nekad poklonio dres sudiji?
Izvinjavam se ako je to cesta pojava u svetu fudbala, onda sam ocigledno neupucen, ali stvarno ne mogu da shvatim da neko ovo moze da uradi a da pritom zeli dobro klubu
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Igracima cestitam osvajanje kupa.

I sad, posle bljuvotine sa poklanjanjem dresa i izjave ovog beskicmenjaka da nema nameru da ide i da je sve super, neka kaze neko da se Partizan ne rusi planski. Ciganstura MajA ce nasim dresom da obrise bulju kad se bude pucala u nju, a mandovi mogu sad lepo da nam trljaju na nos da nisu samo oni poklanjali skotu dres. Ova kurotresina sa nase klupe ce i sledece sezone da gadja fantasticno drugo mesto i nece imati nikome nista da zameri sto cemo uz njegov sirok osmeh da ispadnemo iz Evrope vec u julu/avgustu. Sutra ce da skokne do tvorzana da nazdrave uspesnoj sezoni. Eventualno ce nesto da zameri jedino ako mu diraju u ugovor... Cemer.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.847
Локација
U Kinšasi
Majo-geri Vujović, jeste nas zadužio, sve mu jebem cigansko, neka su mu dali dres.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Cestitke na osvojenom Kupu! A iduce sezone nek bude dupla kruna i svi dobijeni derbiji!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.862
Локација
Kobasicarija "Venac".
Čestitam na trofeju!
Dobro odigrana utakmica. Nismo pali posle primljenog gola. Bilo je dosta borbe s naše strane, kao i elemenata smislene/lepe igre. Trebao je uleteti i treći gol. Mladostasi su bili bas zreli.

Laknulo mi je kad videh da su ispoštovali cika trbu,ali bez skandala u režiji uprave se ipak nije moglo. Sto kukavnih majki jebem onom ko je odlucio da se cetinjskom izmetu pokloni sveti dres. Opet si ispao klovn, ivice.
Trener sam nabacuje temu o mogućem rastanku. Nadam se...
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Nije blizu Surdulica, sve pumpe na povratku do Bgda bile zatvorene.
Kup osvojen, bili svi koji redovno idu na utakmice.
Dosta sačega na putu do dole.
Za one bez karata, svi se snašli.
Korumpirani sudija Majo dobio gres na poklon og Ilijeva koji je shvatio tek kada je uručio dres koliku je glupost napravio( a možda i nije, kliberio se ko mentol).
Cigaštura dres zgužvala i strpala u kesu.
Radovali se, uživali, pevali Partizanu, danas već novi dan.
Laku noć.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Onaj dres je prvo fudbalski skandal jer se to nigdje sudiji ne daje. To sve govori koliko su ljudi koji vode klub upuceni u fudbal kao igru te fudbalska pisana i nepisana pravila.
Kao drugo mogu odmah jedan da odstampaju za dzajku ako je vec Majo dobio. Zaboravili su gol iz gol-auta dok dlan od dlan. ILIEV NAPOLJE !!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top