Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Од 37 утакмица у лиги, 6 у купу, 4 у квалификацијама за ЛШ, 2 у квалификацијама за ЛЕ и 8 утакмица у ЛЕ, од укупно 57 утакмица ове сезоне ми смо одиграли максимално 10 добрих утакмица. Јанг Бојс тамо и овде, Видеотон тамо, Олимпијакос тамо (изгубили), Динамо Кијев овде (и даље не знам како смо изгубили), Скендербег овде и финале купа. И ово последње не због тога што смо били нешто сјајни, него зато што смо се борили и трчали целу утакмицу. То је 7 квалитетно одиграних утакмица у целој сезони, а остављам могућност да сам неку добру заборавио.

Од 57 утакмица, скоро 50 утакмица смо играли лоше, без обзира на позитиван резултат у већини, а многе од тих скоро 50 смо одиграли језиво. Дербије смо одиграли као последње пичке што има посебну тежину, а симптоматично је да смо велику већину добрих утакмица одиграли у Европи.

Лепо то звучи да нам је европска сезона одлична. И јесте. Али ми нисмо само играли у Европи и мора се посматрати комплетна сезона. У првенству које је приоритет свих приоритета ми смо одиграли катастрофално. Свако ко каже да је само Европа битна занемарујући првенство, као што тврди будала Пантић, злонамеран је.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Pobeda u derbiju ili pobeda u evropi, glasam za ovo prvo.
Sezona u evropi jeste bila uspesna. Ali mi pricamo o celokupnoj sezoni, svim takmicenjima. Obrni, okreni, sezona nije bila uspesna.
Opet, da nije bilo Stojketa u Madjarskoj, ne bi bilo ni Bojsa, ni siptara, ni proleca. Iskljuciva zasluga POJEDINACA u ekipi, ne trenera.
Stojke, Uros, pa cak i Suma...
Da su prvenstvo igrali muski, a ne ko picke, da se nisu naguzili u derbiju, uz djukicevo "nemam sta da zamerim igracima", ili Ivicino "pobeda nam u derbiju ne bi donela titulu", sumnjam da bi mi koji nismo zadovoljni sezonom, kritikovali bilo sta. Ja prvi nisam kritikovao 2014, borili se, pokradeni, probali i u derbiju da nas pokradu, ali smo ih drknuli...jedini kiks u Krusevcu...
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Domace prvenstvo se igra da bi se izborila Evropa.
Evropa dobosi novac, kako kroz uefa nagrade tako i sto su ti igraci u izlogu( a Partizan zivi od prodaje igraca)
Naravno da sam i ja vise uzivao prosle sezone, posebno posle onoh pocetnih itakmica( 1-3 na Jna od vojvodine itd) ali prosla sezone jeste dobela duplu krunu ali i Zaglebje.
Ova sezona je donela veliki novac( ne ulazim u to da li ce se taj novac pokrasti) i veoma bitno-uefa koeficijent.
A taj koeficijent nam je opet prekopotreban.
Ne zelim da branim igru u domacoj ligi, naravno, ali u Evropi branim i igru(excl budicnost u podgorici i Plzen u Ceskoj) i rezultat.

Eh posle odlaska Evertona sve je to postalo dosta tuzno
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Pobeda u derbiju ili pobeda u evropi, glasam za ovo prvo.
Sezona u evropi jeste bila uspesna. Ali mi pricamo o celokupnoj sezoni, svim takmicenjima. Obrni, okreni, sezona nije bila uspesna.
Opet, da nije bilo Stojketa u Madjarskoj, ne bi bilo ni Bojsa, ni siptara, ni proleca. Iskljuciva zasluga POJEDINACA u ekipi, ne trenera.
Stojke, Uros, pa cak i Suma...
Da su prvenstvo igrali muski, a ne ko picke, da se nisu naguzili u derbiju, uz djukicevo "nemam sta da zamerim igracima", ili Ivicino "pobeda nam u derbiju ne bi donela titulu", sumnjam da bi mi koji nismo zadovoljni sezonom, kritikovali bilo sta. Ja prvi nisam kritikovao 2014, borili se, pokradeni, probali i u derbiju da nas pokradu, ali smo ih drknuli...jedini kiks u Krusevcu...
Posseti me sta je Stojke uradio u Madjarskoj?
Secam se njegove odbrane na JNA u 90 minutu kada je Lazovic centriro sa desne strane... secam se odbrane u Madjarskoj kod 0-0, ali mi smo ih tamo dobili 4-0 i ne mogubda se setim da je Stojke bio presudan
I meni je pobeda u derbiju najbitnija. Ali ipak, ako biram poraz u derbiju i prolece u Evropi, pa haj neka dobije i gamad jednu ;)
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Posseti me sta je Stojke uradio u Madjarskoj?
Secam se njegove odbrane na JNA u 90 minutu kada je Lazovic centriro sa desne strane... secam se odbrane u Madjarskoj kod 0-0, ali mi smo ih tamo dobili 4-0 i ne mogubda se setim da je Stojke bio presudan
I meni je pobeda u derbiju najbitnija. Ali ipak, ako biram poraz u derbiju i prolece u Evropi, pa haj neka dobije i gamad jednu ;)

U Mađarskoj je Stojković obranio dve mrtve šanse kod 0-0, onom crncu. I posle toga smo odmah dali prvi gol.
Da su tu Mađari poveli sa 1-0 ili 2-0 druga bi se pesma pevala.
Kakva je utakmicu bila protiv Budućnosti?
Ovo je sezona za zaborav. Ko odigra pičkasto protiv Kurve, može da se kupi iz kluba...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Kavurma,
U pravu si, Stojke je u Madjarskoj ladio jaja, Videoton nije prismrdeo nasem golu, zahvaljujuci Djukicevoj genijalnosti. A i bilo je davno, ko da se seti toga.
Dalje, ja mandovima ne bi dao pobedu u derbiju, taman da mi zivot zavisi od toga, a ne prolece u evropi.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Опет се мењају тезе. Успех у Европи не искључује успех у домаћим такмичењима (читај: Станојева ЛШ и дупла круна). Неуспех не доводи аутоматски до незадовољства. То Заглебје се мање памти од херојског освајања титуле. Само за такве ствари треба имати тренера са карактером и мудима. Не пичку која после дербија у коме су нас усрали цигани каже немам шта да замерим, момци су дали све од себе или који после овакве сезоне каже да смо имали врхунску сезону. Из Европе може да се испадне, титула може да се изгуби, под морање је борба, трчање, туча. Од цигана може да се изгуби, али има да погинеш на терену, да се побијеш, да их повредиш, да не будеш равнодушан после тога.

Деца Партизана епизода 7 (гост Новица Величковић)
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Stvarno nisam.
Neka moderatori provere ip adresu.
Bezveze je da se ne pirhvata drugacije misljenje i da se sumnja u moje grobarstvo zbog nekog kog stava. Imam 40 godina, mator sam da bih po forumima provocirao i stvarno sam mislio da ovde mozemo da razmenjujemo stavove, kao navijaci Partizana. Dakle i da kritikujemo ali i da hvalimo, ali da svako ima svoj stav.
Sto se tice mog grobarstva, ako imate negde teme da se stavljaju slike sa utakmica partizana, mogao bih da postavim i iz Groningena, Alkmaara, Heerenveen(leeds, igrali kao domacini u Hereenevenu), ali i iz Pariza 2010, Brisela (Cleo), Prag(5-1 posle produzetka), rim(lacio)(2-2), Sharloa, Oostende, Bamberg( basket), , i jos barem 100-150 utakmica igranih na jna ili uopste u Srbiji

Iako sam cesto citao forum, kao obican posetilac nikada nisam obratio paznju da li Partizan treba da se pise velikim slovom ili da li mora da se stavlja navod/izvor neke vesti.

Jbg, iskreno dodjoh ovde da mogu sa istomisljenicima da pisem, ali je skroz ok ako ljudima ne odgovara ako neko napise drugaciji stav da nastavim da budem samo posmatrac
 
  • Like
Reactions: MAK

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
E krenulo ono upravo o cemu sam pisao na temi transferi. Stojke ce otici uz "pomoc" govana iz uprave, a prica ce biti da je sam to zelio.

Krenulo je lagano, ajmo da dodamo i koji ce nam kurac kad se sa pozajmice vraca Kljajic, a on je mozda i bolji od Stojketa.
BOT level PRO!
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Опет се мењају тезе. Успех у Европи не искључује успех у домаћим такмичењима (читај: Станојева ЛШ и дупла круна). Неуспех не доводи аутоматски до незадовољства. То Заглебје се мање памти од херојског освајања титуле. Само за такве ствари треба имати тренера са карактером и мудима. Не пичку која после дербија у коме су нас усрали цигани каже немам шта да замерим, момци су дали све од себе или који после овакве сезоне каже да смо имали врхунску сезону. Из Европе може да се испадне, титула може да се изгуби, под морање је борба, трчање, туча. Од цигана може да се изгуби, али има да погинеш на терену, да се побијеш, да их повредиш, да не будеш равнодушан после тога.

Деца Партизана епизода 7 (гост Новица Величковић)
Apsolutno se slazem sa tobom.
Ja Djukica pamtim iz 2007 (kad smo vec kod teme oko slika, bio sam na pripremama te 2007, secam se dolaska Viktora Huga, ali i Diarre, Moreire, Juce), Tomic je tada doveo stvarno dobre igrace( ako se ne varam tada je i Tosic dosao ali posle priprema). Taa mi je jos Albert Nadj na tim pripremama pricao da je Djukic “ckapi ciganska” braca Marinkovic(posebno stariji) su pak pricali da se zbog toga hoce ratosilja Nadja( secam se Zajic je sa priprema prodat nekim skandinavcina) i ja u startu nisam podnosio Djukica. Ali smo tada igrali lep fudbal.
Sada je Djukic pokusao da u Srbiji prodaje procu” stvarno nista ne zameram igracima) i da ide na tu “gospodsku” varijantu ali on nema energiju za Partizan. Da je imao bolje igrace kao 2007, mozda bi i igra bila bolja. No, nema energiju, nije umeo da ubaci igracima ono sto Nikolic jeste i jbg, vreme je da ode
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Stvarno nisam.
Neka moderatori provere ip adresu.
Bezveze je da se ne pirhvata drugacije misljenje i da se sumnja u moje grobarstvo zbog nekog kog stava. Imam 40 godina, mator sam da bih po forumima provocirao i stvarno sam mislio da ovde mozemo da razmenjujemo stavove, kao navijaci Partizana. Dakle i da kritikujemo ali i da hvalimo, ali da svako ima svoj stav.
Sto se tice mog grobarstva, ako imate negde teme da se stavljaju slike sa utakmica partizana, mogao bih da postavim i iz Groningena, Alkmaara, Heerenveen(leeds, igrali kao domacini u Hereenevenu), ali i iz Pariza 2010, Brisela (Cleo), Prag(5-1 posle produzetka), rim(lacio)(2-2), Sharloa, Oostende, Bamberg( basket), , i jos barem 100-150 utakmica igranih na jna ili uopste u Srbiji

Iako sam cesto citao forum, kao obican posetilac nikada nisam obratio paznju da li Partizan treba da se pise velikim slovom ili da li mora da se stavlja navod/izvor neke vesti.

Jbg, iskreno dodjoh ovde da mogu sa istomisljenicima da pisem, ali je skroz ok ako ljudima ne odgovara ako neko napise drugaciji stav da nastavim da budem samo posmatrac

Nisi znao da treba Partizan da se pise velikim slovom, ne znas ime beka Partizana u kosarci, mutante i njihovu igru poznajes u prste, menjas pobedu u derbiju za prolece u kupu uefa, uspesna ti je sezona u fudbalu.......meni dosta, sa takvima ne razmenjujem ni slicice, a jos manje misljenja.

Evo do cega dovodi da smece poput telegrafa i ostalih budu na forumu, oni napisu glupost, neko je prenese ovde, pa se rasprede prica o tome.
A kasnije kada se utvrdi da je to bila najobicnija dezinformacija, puj pike ne vazi.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Marinkovic:)
Ma naravno.
Svako drugacije misljenje vodi ka ciganima.
Poznavati kosarku(koju sam dugo i igrao) znaci da pratis drugi tim
A u Parizu na f4 sam bio da bih gledao olympijakos;)

Aj ok je
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.884
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kako ćeš igrati LŠ ako njih ne pobeđuješ i ako se ne "kolješ" s njima u prvenstvu?

'ajmo dopis UEFI "e, znate šta, mi smo dočekali proleće u evropi, prvenstvo nije bitno, ovi kradu, pa nećemo ni da se trudimo, a i sledeće godine će isto to radtiti, pa ćemo opet sve snage usmeriti na LE, da makar uđemo u grupe... Pa ako može poziv da učestvujemo u LŠ, na osnovu tih naših uspeha u evropi..."

Ili možda misliš da igramo LŠ, tako što ćemo osvojiti LE?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
"...kao klub da napredujemo..." :buhaha

Ko što smo napredovali svih ovih godina, pod Đurom i sada pod ovom bagrom...

Nebitno, odgovorio Dr Mo, brišite.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.283
Локација
Brdo Banovo
Ako moze da se bira, onda da "koljemo cigane celog veka" .
Mada, mozemo i da budemo REALNI i da se nadamo da ce indijci&pakistanc, ups..nasi veciti rivali iz podbanjickog kolektora(ups, stadiona Marakana, ups, Rajko Mitic) da se par puta plasiraju u l.s. i tako ce Srbija da ima dva preDStavnika u Ligi Sampiona.
Evropska sezona uspesna..zanimljiva mantra, nema sta, ako se dovoljno puta ponovi, zaostajacemo za ciganima manje od 20bodova i pobedicemo ih bar jednom ili to i nece biti potrebno.
Evropska sezona se racuna do utakmice sa Plzenom ili se i Plzen racuna?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top