Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
300
Reaction score
353
Nemam reči. Svašta smo doživeli i proživeli, ali ovo je opet previše. Opet se pomeraju granice. U negativnom smislu, naravno.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Mišljenja sam pre da je zazvonio crveni telefon u Humskoj, pa je tako dobronameno sugerisano da je Đukić najbolje rešenja. Ipak se treba dodati tri zvezdice na dresu, ipak treba ispasti u kvalifikacijama za LE, pa opet moliti i zahvaljivati za dva pišljiva evra, a to će biti negde oko izbora. Ipak treba se kurva odvojiti po broju titula.
Ovo samo odgovara ciganima, sigurno govna negde slave. Isko kao i ja kada sam bio srećan kada je Grof ostao trener sve do Voždovca.
Mrzim vas bagro. Sve je ovo dobro isplanirano...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Svakome ko voli Partizan je danas bio težak dan. Nikada se ranije nismo odrekli uspeha u novoj sezoni nego sada. Upropastili smo sezonu 2018/2019. pre nego što su počele pripreme. Đukiću odlazi!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
U meni tinja nada da će senor ipak dobiti šut kartu. Meni ovo ne izgleda kao definitivna odluka. Moguće je da traže način/pare da ga otkace. Lik se izurinirao za sve pare po upravi. Bas da vidimo ima li julovski tompus zrno herca.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.885
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Te priče da ne mogu da ga smene zbog bože nekih para i ugovora a na jugu sede njuške db.. dovoljno je njima da kažu da mu zaprete 1,2 puta i to je to, on je bivši .
Ako ništa neka se ugledaju na brata našeg vođe , nema te stvari koja ne može da se odradi ako si SNS sekta.

Opet ako ostane još godinu dana sezona sigurno ne može biti gora od ove, milion poena iza cigana .. ili ipak može ? :/
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ja i dalje mislim da nije moguce da ovaj ostane na klupi, ne ide mi u glavu.
djukic.png
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Samo se podsetiti svega sto su radili od kraja 2014 i pocetka 2015, i nista nema da vas cudi.
A oni koji i dalje budu srali na forumu kako je ok hvaliti svaki dobar potez uprave, a ne samo kritikovati, da se gonite svi do jednog u tri picke lepe materine! U milion losih i pogubnih poteza, jedan dobar, i da hvalim?! More mars u picku materinu bre!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
U klubu ima da ostanu samo cigani, svaku moguću pojavu grobarštine(Delibašić) treba odmah saseći u korenu. Jel' koji će kurac Partizanu Grobari, njemu trebaju podguzne muve i cigani.
Najebao je i domar i kafe kuvarica, ako su Partizanovci, ima da dovedu nekog lika od cigana.Ima da Zvezdan garantuje za njega. Domara će da optuže preko TV Pantić da je ukrao šrafciger i sedam led sijalica, po nalogu Bjekovića da bi napakostio Partizanu, dok je kafe kuvarica dobila otkaz jer je bila bot Stanojevića.
Pantić, sam sebe pita i sam sebi odgovara, bolest je uzela maha...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Onaj osecaj, kad cekas da se zavrsi mucna sezona, ocekujuci da ce sledeca biti bolja.
Kad ono, nisu ni pocele pripreme za novu, ni prelazni rok, a vec ti ogade i narednih godinu dana.
Ja mozda jesam lud, ali u kakvom je mentalnom stanju onaj ko navija za Partizan a podrzava ovo sto se radi u klubu?! Jel izmisljen medicinski naziv za takvo stanje, ili je to domen medicinskih fenomena?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Molim da o mogucim transferima, trenerima i upravi piste u odgovarajucoj temi.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Наравно да постоји клаузула за обештећење од 600.000 евра, иначе се на спомен тога не би толико брецао.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Delibasic napustio Partizan

Izvor mozzart. Kaze se da nije bas bio zadovoljan funkcionisanjem kluba u poslednje vreme.


I jos ovo
Delibašić je bio omiljen među igračima i često je sa njima igrao na treninzima, pokazujući da još ima snage, znanja i veština. On je u meču protiv Napretka bio taj koji je održao lekciju igračima u poluvremenu i pokrenuo ih da izbore remi.


A za onog jebenog dripca vec je sve receno. On nece da ide a lopovska uprava bi rado pokrala 600 000 eura nego da ga isplate.
A gde vam je odgovornost ? Odgovornost ko je potpisao takav ugovor sa neznalicom. Gmazura Iglica ko?
Porucicu realu panticu da odjebe sa pricama boljeg od njega necemo naci. Nismo ti mi cigani pa da gutamo takva govna.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Nakon one epizode o djeci Partizana gdje je Novica hvalio Delibasica, nadao sam se da ipak moze biti nesto od nas. Sad kad je otisao, to znaci ne da je sve trulo, nego da je smrad postao nepodnosljiv i tolikim Grobarima kao sto je on.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top