Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Kako bre onaj narkoman Lalatovic menja po 4 tima svake godine. Alkosanovic isto.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.477
Локација
vaginamandibularia

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Daj prvo da oteraju ovu prevaru a najbolje je da se svi kolektivno spakuju i odu u ...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.769
Локација
Храм фудбала
Zasto bi pored slobodnih Stanojevica i Ivica bilo ko na forumu spominjao Stolicu?
Onaj Pantic prati sve, pa barem ne moramo sami sebe srozavati toliko da iz bilo kog razloga ne pisemo da zelimo najbolje za nas Partizan. Svakako nas nece poslusati, onda barem da kazem sta mi je na dusi.
Samo iz razloga sto su nam trenutno manekeni u klubu moja prva zelja je Stanojevic! Ivic je i suvise veliki gospodin da im jebe nanu naninu za ovo kako se ponasaju u svetom dresu. Stanoje vjerujem nece imati tih problema.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Enslaved
I sad zbog toga da nam bude trener? Ne nego mu cijeli klub pokloniti odmah bre. Pa i on je malo manja neznalica od ove ciganske picke na nasoj klupi.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Stanoje ne bi imao tih problema, ali Stanoje izgleda nece da dodje, a on bi nam bio melem na ranu i doveo 20000 ljudi na prvu sledecu utakmicu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.620
Za promenu novi trener da bude PARTIZANOVAC, neko ko zna u kakav klub dolazi, sa kim treba da se bori i kakvog vodju zahteva takav klub, a evropski strucnjaci poput sabacke prevare slobodno neka nas zaobidju i to sto pre jer valja osvojiti kup, Partizan je previse veliki da ga neki trofej ne bi zanimao, valja novom treneru omoguciti sto vise vremena da se upozna sa ovom ekipom i vidi sta mu treba i sta mu ne treba.....i SD i uprava mogu zajedno sa senjorom na daleke pute ali cini mi se da ce ovo drugo ostati u domenu maste i fantazije.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Zasto bi pored slobodnih Stanojevica i Ivica bilo ko na forumu spominjao Stolicu?
Onaj Pantic prati sve, pa barem ne moramo sami sebe srozavati toliko da iz bilo kog razloga ne pisemo da zelimo najbolje za nas Partizan. Svakako nas nece poslusati, onda barem da kazem sta mi je na dusi.
Samo iz razloga sto su nam trenutno manekeni u klubu moja prva zelja je Stanojevic! Ivic je i suvise veliki gospodin da im jebe nanu naninu za ovo kako se ponasaju u svetom dresu. Stanoje vjerujem nece imati tih problema.

Sa ovim se moram složiti. Sada samo Stanoje ili Ivić. A sezonu može privesti
Džin Ranković. Mada ako ova dvojica ne bi htela da preuzmu Partizan, njemu bih dao kormilo. Posle toliko godina u Partizanu je to zaslužio.
Samo da ciganin ode!!!

@Enslaved
I sad zbog toga da nam bude trener? Ne nego mu cijeli klub pokloniti odmah bre. Pa i on je malo manja neznalica od ove ciganske picke na nasoj klupi.

možeš to reći i na lepši način, bratu Ensu
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.769
Локација
Храм фудбала
Ovaj sam nece niđe.

Posle četvrtog gola Čukaričkog stadionom se orilo „Đukiću, odlazi“.
„Nije to ništa novo. Moja stvar je da nastavim da radim i da probam da popravim šta se da popraviti. Ostalo nije do mene“, dopunio je šef struke Partizana.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.881
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Treba da mu daju otkaz i isplate svaki cent ugovora.

Za kolege koje kritikuju Stolicu, imam jedno pitanjce: Šta je u karijeri Marko Nikolić uradio pre Partizana?
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Nek oteraju Đukića ali glavno zlo je cela uprava a nju kako stvari stoje može da otera samo pun zapad.Ove sve tri frakcije niko ne napada upravu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.706
A ovo sto je do njega je ekstra?! Nema rezultate, zakopava nas, iz dana u dan sve smo gori, i ne pada mu na pamet da podnese ostavku...lebe mekani, djukic koji i pored svega ostaje trener, to su ciganski vlazni snovi...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne pamtim kad sam poslednji put namerno propustio prenos partizanove utakmice. idealan scenario za smenu nitkova I postavljanje bilo koga da pokusa sa shock terapijom da izbaci cuku. neka stave vargu, nebitno je skroz.
of danas, svaki dan na kolenima da mole stanoja da sevrati. kako znaju I umeju.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi Djukica smenjujemo celu godinu, izanalizirali smo vise trenera mi ovde na forumu nego uprava kad bira iste, mislim da ce da ga puste sezonu do kraja da upropasti pa tek onda dok mu Ramadani ne nadje novu tezgu.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ja bih mu dao otkaz samo zbog ovih izjava posle svake tekme, bez da gledam teren.
Kakva je to tupava budala jebem ti zivot.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ovaj sam nece niđe.

Posle četvrtog gola Čukaričkog stadionom se orilo „Đukiću, odlazi“.
„Nije to ništa novo. Moja stvar je da nastavim da radim i da probam da popravim šta se da popraviti. Ostalo nije do mene“, dopunio je šef struke Partizana.

Поправља слику.
А што би и ишао? Да држи до професионалног дигнитета, покупио би прње одавно, да му је до части и поштења, отишао би макар после кукавног дербија или у најгорем случају који тренутак пре него што је вечерас судија дунуо за крај.
Овако, лепо су му вазура и ивица наместили комбинацију, што да квари, кад не држи ни до професије, ни до части.
Отпустити шарлатана, па нека ивица и вазура отплате оно што је остало од уговора. Само не као директори, нека шишају траву, чисте крампоне од блата, перу аутобус, било шта креативно.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Malo je samo smena trenera,kolektivna ostavka uprave, strucnog staba i onog uredmika na TV Partizan, to je prava stvar za klub pod uslov da u klub dodju pravi ljudi.Ne bi mi danas poraz tesko pao pa i eliminaciju od kupa kada bi igrali u skladu sa renomeom kluba sta je danas igrao Partizan nista gde su to najbolji igraci lige? Nigde kako onaj nesretnik sta je dosao iz Subotice promasio cisti zicer i od njega ces da ocekujes da pravi cuda.Kakva garancija daje sportski direktor za br.51 koji ore i valja se po teren mozda mu je garantni rok istekao. Kako moze direktor i to sportski da sedi miran kada je spiskao tolike pare a doveo igrace koji kvalitetom ne zasluzuju da igraju za FK Partizan.Reper za trenara u Srbiji je veciti rival ako od odigrane 3 utakmice ne mozes da imas pozitivan skor i ako je bodovna razlika vise od 2-3 boda u korist rivala onda ti nisi trener za Partizan a ti djukicu nazalost nisi iako moram priznati da pred 10 meseci mislio sam da si idealno resenje ali i zajebo si me.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Kakva rasprodaja ugleda ovog proleća... E, moj treneru, e, moji igrači, e moja upravo... Jel moguće da ovoliko sramotite klub?! Jedino što je valjalo bila je prva utakmica protiv Viktorije (koja je opet završena nezasluženo lošim rezultatom, u skladu sa jednom od negativnih tradicija našeg kluba, da se relativno često na volšeban način nisu dobijale važne utakmice u kojima je pobeda na terenu bila apsolutno zaslužena...). Zimski prelazni rok apsolutni promašaj. Apsolutni. Ali i ovi igrači mogu i moraju bolje od ovog što su do sada pružili. Pitanje je zašto ne daju maksimum. Da nije zato što nemaju trenera koji je u stanju da ih natera na to. Ili šta? Velika sramota šta rade od kluba.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.808
Локација
Žrnov
Ne znam šta vam je? Pa nije smak sveta. Dali smo gol u gostima, to je bitno....


I? jel mi imamo i dalje istog trenera?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top