Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Je l' neko našao kartu za Surdulicu? Imam informaciju da je FK Partizan je kupio 2000 karata... Zna li se hoće l' običan navijač Partizana moći da nabavi kartu?
Našao preko ličnih veza u FSSu,doduše nemam ih još u rukama ali tu su...
Realno situacija je katastrofa, ako nisi tesno vezan sa frakcijama (pretpostavljam da će dobiti određeni broj karata) biće veoma teško doći do karte što čitavu situaciju čini beznadežnom.
Ko zna na koji će način policija organizovati ulaz u grad, da li će puštati bez karte ili zaustavljati na nekoj poljani a samo jedan put do gada postoji, budi spreman na "maltretiranje" i gubljenje vremena 300 kilometara od Bgda, ni nazad ni napred...
Celu situaciju nam je smišljeno podmetnula "srećna srbija", starno katastofaln izbor mesta za finale ali to je posebna priča.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Moj ujak je uspeo da nadje 4 karte, bez nekih preteranih veza.. Tako da verujem da mogu da se nadju ako se bas potrudis.
Mada verujem da svako ko odluci da ode za Surdulicu da ce na ovaj ili onaj nacin uspeti da udje.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
MuĆki provokatoru, imaš četiri ulaznice pa te boli ćoše... :D Će se nađe ako se potrudiš. Moreee. :cekanje:
Našao preko ličnih veza u FSSu,doduše nemam ih još u rukama ali tu su...
Realno situacija je katastrofa, ako nisi tesno vezan sa frakcijama (pretpostavljam da će dobiti određeni broj karata) biće veoma teško doći do karte što čitavu situaciju čini beznadežnom.
Ko zna na koji će način policija organizovati ulaz u grad, da li će puštati bez karte ili zaustavljati na nekoj poljani a samo jedan put do gada postoji, budi spreman na "maltretiranje" i gubljenje vremena 300 kilometara od Bgda, ni nazad ni napred...
Celu situaciju nam je smišljeno podmetnula "srećna srbija", starno katastofaln izbor mesta za finale ali to je posebna priča.

I meni su obećali, samo izgleda da sam dobio cvetka... pa ću da smrdim ispred TV...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Karte se mogu kupiti na blagajnama u Surdulici. Moje su upravo podignute.

Mislim da ima samo za zapad..
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Jel istina da je prvi kandidat za trenera Zeljko Petrovic??

To citam u Blicu jutros.

Izvinjavam se ako je neko postavio vec slican post
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Zeljko Petrovic?

Super. Ima 52 godine i trenirao jedan tim u životu. I to celih 23 utakmica. Pravi za ovu poziciju. Ostalo bio pomoćnik.

Stanojevic ništa?
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Radio je sa Gulitom, Martinom Jolom, bio pomocnik i u WH. Solidna biografija, ali je meni to opet rizicno, sto kaze Zive nije radio samostalno, to moze da bude pogubno zbog pritiska koji ga ocekuje. Bilo bi lepo da neko napise vise o njemu ako je upucen,..
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...U takvom odnosu snaga nije korisno bacati se kamanom na svakog posebno ako je crno beli deo njegove svesti jači od političke pripadnosti, ima takvih...

Jako razložno napisano, međutim, sa navedenim se ne slažem iz nekoliko razloga.

Prvo, smatram da ovakvi karakteri ne postoje. Politička pripadnost je ispoljavanje moralnih načela čoveka, a trenutno nema takve političke organizacije koja bi bila blizu našeg partizanskog crno-belog morala, osećanja pravdoljubivosti i estetike, koje isključuju u načelu sve ono što organizovane politike podrazumevaju i sa sobom nose.

Drugo, "bacanje kamenom", ja bih rekao kritika, čak i neprimerenim rečnikom za javnu upotrebu, je jako korisna, u današnjem ustrojstvu države rekao bih i nužna, jer pokazuje da i dalje ima nas kojima je ideja Partizana, ne Makijavelija, osnovni životni pokretač.

Umem ja da napišem da je neprijatelj mog neprijatelja, moj prijatelj. Međutim, to mi se omakne jedino u trenucima krajnje frustracije i osećaja nemoći. Uglavnom, brzo prođe, baš zbog toga što sam Partizanovac.

Sve u svemu, sviđa mi se način pisanja kojim si započeo svoje učešće na Forumu.

Dobrodošao.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/dukic-trofej-u-kupu-za-odlicnu-sezonu/295861
Đukić: Trofej u Kupu za odličnu sezonu


Svestan je iskusni stručnjak da će mnogi sezonu crno-belih gledati kroz prizmu poslednjeg utisaka. A taj utisak bi mogao da bude dobar.
"Sezona jeste bila turbulentna. Međutim, u Evropi smo bili odlični, sad imamo priliku da osvojimo trofej u kupu, u ligi smo zauzeli drugu poziciju. Dakle, ako osvojimo kup - biće to odlična sezona“.

:pop:pop:banghead::banghead:
Ovaj neće sam otići ...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.919
Локација
Kej Republika
Pa koliko je los trener za njega je drugo mesto u bilo kojoj Ligi na svetu uspeh.
Garantujem da bi Djukic sa Seltikom ili Bajernom bio drugi. Sa sve kezom prekom one njegove glavurde. On bi i Juventus bez titule ostavio...
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
352
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ja sam siguran da ce ako treba Majo i da navlaci za nas. Mi treba da smo stabilno drugi zbog mira u drzavi. Mrzi nas Vucko, ali mu odgovoara da smo drugi. Taman da imaju ono, ako se navlaci za nas kako zatreba. Djuka prezivljava odlicnu sezonu. Ja nikako ne vidim interes da mi ne osvojimo nebitni kup...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.050
1. Jbt ko je nama trener, jbt zivot da te jebo! Sunce ti krvavo jebem, nismo dali gol ciganki iz igre, dva od tri derbija odigramo ko poslednje cave, celo prolece i veci deo jeseni takodje, a on je zadovoljan?! Pa, cigani su sigurno srecni, mi nismo!
2. Jbt, da li je moguce da ce poslednji zadatak agenta Maje, biti da nas dokosuri u kupu?! Sve za "bolji zivot u Srbiji"? Nije dovoljno sto imamo ovakvu upravu, trenera, pojedine igrace, sto su izabrali Surdulicu...koliko bi saopstenje tvorzan ispisao da njima u finalu kupa sudi, recimo Mazic?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top