Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ipak verujem da će ovaj u ponedeljak pakovati kofere... bez brige.

Problem je ako ne ode Iliev, nakon ovakve odbrane svog i Đukićevog lika i dela, ali očigledno nije ni njemu svejedno za poziciju, čim se sa Pantićem ovako pere preko TV Partizan...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Bivsi je definitivno ukoliko se pita Vucelic.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nasa smrdljiva Uprava zajedno sa onim iz onog sela kod Sapca ocigledno rade sve da uniste Partizan.Taksista je za ovu bagru bio Grobarcina.Onaj retardirani psihopata koji vodi Srbiju(pretsednik,premijer,patrijarh,katolicki biskup,islamski vodja,)preko ovih debila koji vode Partizan,nas tera u BANKROT.Samo vade neke ~ kosture,koji im iskacu~,govna lopovska smrdljiva.Sve klubove nam je unistilo to stvorenje,ostaje samo FK.Ovde vise nije u pitanju titula ili Liga UEFA,ovde je borba za opstanak naseg F.Kluba.Desavanja u klubu,na Jugu,na stadionu tacno pokazuju sta se desava.Pa nama cigani vode navijanje na Jugu???Ima li vece bruke i sramote? Iliev govori da je ovo najbolja sezona Partizan u istoriji(pazi budalu).Raduje se kupu koji mu je poklonio onaj degenerik koji u ~kabinetu cuva dresove i salove smrdljivog kluba~.Meni se cini da nam ni ove sezone nije bitna ni titula,ni Evropa.Bolje bi nam bilo da razmislimo kako da maknemo ovu bagru iz kluba,bagru sa Juga...Da se nekako postavi zdrava osnova.Znam da to deluje kao nemoguca misija u zemlji u kojoj vlada Diktator koji je i ciganin,ali...Ni to nece trajati vecno.Da se postave temelji kad ta budala padne,t.j. ode na robiju.Nikad nama nije bilo lako,stalno smo pisali uz vetar,ali valjda cemo docekati neke normalne dane...i normalan,posten, fudbal.NUSKNVP
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.046
Preti upravi, da se stavi potpis iza odluke o Đukiću, ako popije otkaz. Da znamo ko je to uradio, imenom i prezimenom. Debil...
A, izgleda da i kod Ilieva nije baš sve najbolje, jer je počeo da ga brani kao i ciganskog sabotera.

Znaci ovako...vise nije dovoljno da klub napuste saboter i SD, smatram da u paru sa njima mora da leti i Pantic, sramota je da on posle svega, radi bilo sta sto ima bilo kakve veze sa klubom.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.424
Reaction score
5.634
Локација
beograd
Panticu panticu, nemoj da se preispita koliko novca dobijas od mutavog za ovu propagandu. Panto panto..
Odlazi djubre mutavo iz svetinje
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Bez zajebancije stvarno mislim da je pitanje vremena kada će Pantić biti hospitalizovan na odeljenju psihijatrije. Toliko besa ima u njemu toliko negarivne energije, kada govori, pa mlatara rukama, da je to strašno. Pa grimase koje napravi i stisne zubima, strašno...
Ima čovek dvoje dece od toga jedno baš bolesno, daleko bilo ikome, a on se polomi da obrani ciganina Đukića, tamo gde se ne može obraniti.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.848
Локација
U Kinšasi
Ja ne znam ni koji kurac gledate tu njegovu emisiju i dajete mu na znacaju. Ja sam pogledao jednu jedinu i posle toga nikad vise. Mentalno zdravlje je vazno.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.139
Локација
U pizdi materini
Nadam se samo da kukumakanje po medijima ove dve kreature od kojih bi jedna da bude trener a druga novinar znaci da neko ozbiljno razmislja o njihovom sklanjanju iz svetinje i posto mi srbi volimo neparne brojeve posebno broj tri onda moze i sportski direktor zajedno sa njima cisto da upotpuni.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kao što i rekoh, dva posta iznad klipa, a nisam ni gledao emisiju :D

Drma im se kavez opasno, kakav bi to lep scenario bio da odjebu svu trojicu...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Uspešna sezona sa osvojenim trofejom Kupa, mogla bi da se nazove jedino u slučaju da je ovo neka davna '78. Da igramo prvenstvo sa najmanje 4-5 jaka protivnika kao u ono vreme, gde verujem da bi većina nas potpisalo da je uspeh biti 2. ili čak i 3. na tabeli u prvenstvu koje je po jačini 5 u Evropi. E u to doba uzeti Kup, to jeste zaista uspeh...

Niti je uspeh tada bilo išta osim titule i karanja ciganke, niti je bilo po jačini 5. prvenstvo u Evropi. Isto kao što ni JNA nije bila 4. ili 5. po jačini na svetu, zaboravio sam već tu demagogiju.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Pozdrav za sve.

Dugo citam ovaj forum, preko 10 godina, ali sam te tek skoro ulogovao.

Ne zivim vise u Srbiji, vec tih 10 godina, pa sam najverovatnije i ispao iz price i ne kontam neke kombinacije, ali, moj pogled se dosta razlikuje od vecine pogleda forumasa.
Ne zelim da idem uz dlaku, ali..

Ja ne mislim da je sezone neuspesna.
Prvo, bilo je jasno da je Bozovic uspeo prosle sezone da izgubi kupljenu titulu i da se onom psihu pickoustom to vise nece desiti. Meni je bilo jasno posle utakmice u Nisu i protiv mladosti u BGD da ce sledecu da uzme gamad
Uzeo se kup. Nije mi to nesto bitno ali ipak-uzeo se kup
Prezimilo se u Evropi. Odlicne igre u Svajcarskoj, protiv tih svajcaraca kuci isto, uzela se 4 bida siptarima a protiv Kijeva u BGd nije bilo ni srece. Kao ni protiv olimpijakosa
Od lige evrope se uzelo 8 miliona, gledah partizan posle 10+ godina u 14 evropskih utakmica a u tih 14 utakmica se dalo nekih 20 golova
Uzeo najveci broj uefa koeficijent bodova.
A onda se vratim na vecinu sezona u ligi evrope kada se ili da 1 gol, ili neda ni 1. (Izuzetak ona sezona sa az, ausburgom)
Uz svo postovanje, ali evrosezona je posle 10+ sezona bila i vise nego uspesna.

Isti taj Djukic je 2007 godine igrao sa partizanom prelep fudbal. Ali tada je imao I Zuku i Diaru i Moreiru. Ove sezone Tawambu i Ozegovica.

Ilijev je ove sezone omasio sa Soumah, ali je prolse ubo sa Leonardom, Djurjevicem...
A ubod sa njih 2 je dobeo i titulu i 6 miliona od transfera i manje vise utrli put za ovih 8.000.000 od ove sezone
Ne mislim da Djukic treba da ostane, za Ilijeva ne znam da li treba, ali ovu tek zavrsenu sezonu sigurno ne bih nazvao neuspenom
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Dobrodosao!

Uz duzno postovanje meni samo nije jasno kako može da u bilo kojoj kombinaciji spomene da nam je nešto oteto ili zabranjeno da uzmemo ove godine uz svu ''igru'' koju smo prikazivali, ciganima nismo pošteno zaprijetili u tri utakmice.
Djurdjevica je Nikolic doveo koliko sam u poznati a 51-inicu je Iliev i to mu je promašaj samo takav.

Na osnovu svega pročitanog ovih dana voljeni nas trener izgleda napusta, sad cekamo da vidimo sta ce biti sa SD i sa ovim bolesnikom Panticem a za neke temeljnije promjene koje bi značile i tjeranje '' Vučele i njegovog sina '' i ostalih debelih parazita moraće još vode da protekne Dunavom i neki značajniji neuspjeh da se desi, nažalost.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ne mogu da shvatim da neko oceni sezonu uspešnom zbog 3-4 utakmice - Skenderbeg (?!), Jang Bojs obe... I Mladost L. (?!)

23 boda bi ciganka bila ispred nas u prvenstvu da nije bilo podele bodova.

Dvadeset tri boda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top