Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kako se preko tih sekti postaje vrhunski spin majstor. Gledam onog degena Pantića (i ja sam lud što to gledam) kako spinuje i lupeta gluposti, a još postoje ljudi koji ostavljaju komentare sa puno razumevanja za tu jehovinu priču.
Partizan je postigao i dobre rezultate, kakvi su nam sve idioti u klubu.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
A i ne znam koje smo to titule redovno uzimali...LŠ sezona sa Mateusom, tad je izgubljena titula. Narednu smo uzeli i igrali dobro i Evropu, to je bila dobra sezona.
Ne kapiram inače ta poređenja, draže mi je kad ovo pobedimo, ono izgubimo i obrnuto...draže mi je kad Partizan pobedi, nego kad izgubi, protiv bilo koga i u bilo kom takmičenju. Simple as that.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Mwni je teze pao poraz, tacnije izbacivanje od onih Poljaka pretproslo leto nego potaz od cigana 2-0.
Taj poraz od Poljaka mi je znacio da nema evrope 12 meseci, da nema uefa koeficijenta a da nema ni novca.
Poraz od gamadi je znacio gubitak titule koja je vec bila izgubljena
Brate ajde sve i Evropa i 12 meseci, ali koji k. koeficijent. Ja kada sam se zimus radovao proleću ili onomad tugovao zbog Augzburga nisam ni pomislio na koeficijent. Jebalo ga sve kad neko navija za Partizan da bi klub dobio neke pare. Poraz od Poljaka znači da nema novca.
"Tu nema više žara, sve se vrti oko para, oko transfera igrača, oko zaraćenih strana"...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
A i ne znam koje smo to titule redovno uzimali...LŠ sezona sa Mateusom, tad je izgubljena titula. Narednu smo uzeli i igrali dobro i Evropu, to je bila dobra sezona.
Ne kapiram inače ta poređenja, draže mi je kad ovo pobedimo, ono izgubimo i obrnuto...draže mi je kad Partizan pobedi, nego kad izgubi, protiv bilo koga i u bilo kom takmičenju. Simple as that.

E ta Vermezova sezona bi se mogla nazvati uspesnom. Odlicna sezona u Evropi, gde smo ispali od osvajaca Kupa Uefa, ligu osvojili bez poraza sa 6 bodova vise od musavih, za kup se ne secam(godine jbg).
 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Domace prvenstvo se igra da bi se izborila Evropa.
Evropa dobosi novac, kako kroz uefa nagrade tako i sto su ti igraci u izlogu( a Partizan zivi od prodaje igraca)

Ova sezona je donela veliki novac( ne ulazim u to da li ce se taj novac pokrasti) i veoma bitno-uefa koeficijent.
A taj koeficijent nam je opet prekopotreban.
Banovan si zbog toga sto ne znas pravila, ali iskoristicu tvoj post da jednom vise rascistimo sa ovim: Sta nam znace taj koeficient i te nagrade iz UEFA-e bez osvajanja sampionske titule?
Odgovor: apsolutno NISTA!?
Pare ce ove lopurde sami da pokupe.
Nisu se previse (ma nimalo) zamarali da marketinski nesto bolje to "prolece u Evropi" isprate.
A da, necemo biti nosioci u play-offu za LE, osim ako cudo se ne desi https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedel2018.html (o tome malo detaljnije sutra u drugoj temi).
Znaci nista.
Da smo bili prvaci, bili bi bar u play-offu za LE nosioci (oddeljeni su sada "sampioni" i "nesampioni", do najsitnijih detalja sam o tome pisao pre nedelju dana http://partizan.net/srpski/?p=17782), ali ovako duplo golo.
Tumacite kako hocete. Meni je bitno da Partizan igra dobar, borben fudbal na visem nivou od dosadasnjeg. To mi je zelja, a da li ce biti ispred ili iza cigana manje mi je bitno. Borba sa njima nikad nije bila i nikad nece biti ravnopravna.
Vidi, odrastao sam uz veoma borbenog Partizana koji je rasturao igrom u derbiju.
Imali smo duplo veci posed lopte, duplo vise sansi, a na kraju ipak gubili (tako je bilo od kraja 90tih do sredine 2000tih)...
Da, i ja volim da smo borbeni i da meljemo njih igrom u derbiju, ali vise nego bilo sta najbitnija mi je pobeda u tim derbijima.
Stara dobra poslovica kaze "menjamo titulu za pobedu u derbiju."
Vredi je postovati.:icon-wink:
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
@Tomic11 Tad smo ispali od musavih u polufinalu, pantelar dao gol posle izvodjenja auta pre kog je u ofsajdu bio neki njihov.Posle te utakmice su se musavi vrteli pricu kako groblje ne zna da iz auta nema ofsajda, iako se mislilo na ofsajd koji je postojao pre auta.

Edit - izgleda da su i mene stigle godine, to je bilo u sezoni 03/04. Sad, iz glave, ne mogu da se setim kupa iz sezone 04/05, valjda zbog vaznosti takmicenja da se ne uvredi senjor :D
Isteklo vreme jbg
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
@Ludwig

Taj derbi u kupu kada su nas dobili i posle pricali da ne znamo da nema ofsajd iz auta, mi je jedan od najmucnijih derbija.
Izbije tuca na nikad praznijem Jugu pred pocetak tekme, maklja se tridesetak ljudi do iznemoglosti, i posle desetak minuta upada murija i prolazi pored njih, a krece da maklja nas ostale, i da nas saterava prema izlazu, gde se pravi usko grlo, i za malo se ne izgazismo medjusobno.Tu nas drze do poluvremena i tek onda pustaju da gledamo drugo poluvreme, mada i nije imalo sta da se vidi, ne znam da li smo jednu krstenu sansu napravili.Secam se da je rosavi vidic pojeo Boju u duelu.

Znam da je off, ali i ova tema je dosla do kraja, pa bi mogla i pod kljuc lagano.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
To je za PFC nostalgiju, al' moram i ja da ,,progovorim,, da ne puknem...
Bio sam na Istoku, poprilično blizu sudije koji je digao ofsajd zastavicu, ovi naši su svi stali, ,,cigani,, izvedu aut, ostalo znate...

Naši igrači opkole sudiju (jel i Bata Mirković tad bio u timu?) pitaju ga jesi digo ofsajd, on odmahuje glavom u stilu: ,,nisam,,...ovi naši hoće da ga ,,pojedu,, al ne vredi...glavni priznao gol, a ja i dok su ga naši igrači napadali, a i posle kad su otišli da nastave igru pomoćnom jebem sve po spisku, promukoh tad od vikanja...
Al...bi šta bi...
 
Последња измена:

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Ptvaram viski star 18 godina!!!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ljudi ne trcite pred rudu, jos nije validna info
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top