Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Borba za titulu je jedino što može da privuče rasterane navijače i kenjkave navijače(kojih je pun Beograd). Sramota je da u milionskom Beogradu dođe hiljadu dve navijača na utakmicu ma kakva ona bila.
Ostalo je vrćenje u krug sa tendencijom teškog pada.

Pa, borimo se za titulu !
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Dzukicu je opet najvaznija "borba za Evropu".Titula je izgleda u drugom planu.Opet nemamo kondicionog(ozbiljnog) trenera,atmosfera kao na sahrani.Gledam mu onu facu i osecam gadjenje.Najgori covek-trener u nasoj istoriji.Necovek.Ovo ce biti sezona gde ce na JNA biti u proseku 400 ljudi.Kad poredim sezonu kad smo uzeli titulu sa Nikolicem i onu sa Djukicem....pa da te srce zaboli.Vise nas je bilo u Nisu ili protiv Mladosti nego protiv Jang bojsa.Ko drgi klub da je u pitanju.Ali nisu ljudi slepi...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Sto se mene tice, ne secam se sezone gde sam imao ovakav osecaj pred sam pocetak. To je neka letargija, kao da cekam da se dese neke promene u zadnji cas (uzaludno). Cak sam poceo da verujem i u tviteraske polu-informacije tipa "Gotovo, smenjen je, ako nije sad bice uskoro".
Jebo me Agatonovic bas.

Jednostavno, uvek sam pratio skoro sve sto izadje o Partizanu, konferencije, sve moguce izjave, pa i do skoro sve Vesnike. I uvek sam verovao, ovo je ta sezona, bice bolje, napravicemo igru, u sta sam bio ubedjen posle duple krune. Sigurno bi sve bilo na dosta visem nivou, uz kontinuitet trenera i strucnog staba.

Kao sto je neko napisao skoro, ipak ne moze Djukic meni toliko da ogadi Partizan, ja sam navijao, nervirao se, pratio sve, i pre nego sto je on bio tu, a hvala Bogu praticu i posle njega, kad god to bilo. Nisam euforican ni oko cega, pojacanja, ko ide, ko dolazi, to je sve jedna ravna linija.

Za titulu su nam sanse male po mom misljenju, iako se to najavljuje kao prioritet. Za proslu sezonu sam predvidjao glatku razliku, od 10 poena (Ispostavilo se da je daleko vise).
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Koliko pojačanja se pojavilo na početku priprema?
S koliko velikih klubova iz Zapadne Evrope igramo pripremne utakmice?
Neka svaki Partizanovac sebi odgovori na ova pitanja.

Želim nam da osvojimo Superligu, Kup i Ligu Evrope, a očekujem da
u prvenstvu budemo 2., možda uzmemo Kup i možda uđemo u grupnu
fazu LE. Dakle, očekujem slabiju sezonu od prošle, osim možda ako se
tokom ljeta silno ne pojačamo.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Sustina svih razlika, izmedju ozbiljnog trenera, i onog ko to nije, ogleda se u sledecem:

Pitanje Djukicu, kakav je plan priprema, prijateljskih utakmica? Uh, ne znam iz glave, imate spisak tamo...

Isto pitanje Nikolicu, zimske pripreme 2017.


Dakle, covek je izredjao 6-7 timova sa sve datumima kad se igra. Ne volim da koristim rec koja se cesto vidja na forumu "kurcobolja", ali vidim da prikladnija ne postoji.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Rivali Partizana na pripremama (izvor: partizan.rs):

– 25. jun, Honved (Mađarska)
– 27. jun, Krakovia (Poljska)
– 29. jun, Rostov (Rusija)
– 1. jul, Žilina (Slovačka)
– 3. jul, Zarja (Ukrajina)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ako se ne varam:
- Honved je prošle sezone bio 4. u Mađarskoj
- Krakovia je prošle sezone bila deveta u Poljskoj
- Rostov je protekle sezone bio 11. u Rusiji
- Žilina je prethodne sezone bila 4. u Slovačkoj
- Zarja je prošle sezone bila 4. u Ukrajini

Uz dužno poštovanje prema svim ovim ekipama,
mislim da Partizan treba i može makar djelimično
tokom priprema da ima mnogo kvalitetnije rivale.

Zašto se ne igra sa šampionima ili vicešampionima ovih zemalja?
Ja razumijem ako su jedna ili dvije utakmice protiv nešto slabijih ekipa.
Mada, pitanje je da li je ovdje iko slabiji od Partizana.
Zašto se makar "generalka" ne zakaže protiv neke velike ekipe iz
Zapadne Evrope? Ne mora to da bude Real, ali mogu valjda neki
Porto, Benfika, Borusija Dortmund...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Jedno pitanje, zna li neko kakav je format domace lige za ovu sezonu? Playoff ? Podela bodova?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Како вам изгледа везни ред у саставу који се појавио на прозивци?
- Здјелар, Косовић, Драман, Јевтовић, Илић, Вакулко, Страхиња Јовановић, Кокир, Тошић, Ђерлек, Бирманчевић...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Како вам изгледа везни ред у саставу који се појавио на прозивци?
Uzasno. Kao i pristup djukica novoj sezoni.

On i njegov degenericni lizac testisa izgleda ne shvataju sta znaci rad u velikom klubu, vaznost i uloga navijaca, kako pridobiti njihovo poverenje i naklonost.
Opsta disciplina i fizicka pripremljenost igraca u prethodnoj sezoni je bila na najnizem nivou, a kritike po tom pitanju (ili ne daj boze samokritiku) nismo imali priliku da cujemo kroz klubske ili sportske medije. Sve se svodi na alibi pricu, na skretanje sa teme, spinovanje itd.
A ko ce odgovoriti na pitanja zasto i dalje nemamo pravog kondicionog trenera, ko se u okviru strucnog staba bavi iskljucivo detaljnom analizom protivnika i na koji nacin, koje su mu reference? Zasto igraci koji su busili glavnog trenera nisu odmah nakon zavrsetka sezone rasterani, kad je uprava vec odlucila da zadrzi trenera?
Sta je rezultatski minimum koji se zahteva od trenera?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
sportski direktor Ivica Iliev u kratkom obraćanju igračima, koji su došli na "prozivku", kratko poručio:

"Prioritet je titula! Imamo mnogo posla i velikih ambicija".

Pred nama je i liga, želimo da vratimo titulu, a Kup da odbranimo. Nalazimo se u Partizanu u kojem nema limita. Limit je nebo. Momci, srećno!", poručio je Miroslav Đukić okupljenima.

pa zatim
Novinari su pitali Đukića o tome, odnosno tituli kao prvom cilju, na šta je on, uz osmeh, uzvratio:

"A šta nije primarni cilj u Partizanu? Titula je daleko, prvo Evropa, treba sve da funkcionište kako treba u Evropi. Svi se sećamo Evrope iz prošle sezone i to hoćemo da ponovimo".


Pa neznalica jos uvek nije odlucila sta je prioritet dok on odluci ide i prevnstvo i evropa u tri lepe.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Po inerciji mi, navijači Partizana, smo uvek uvučeni u paradoks. Navijamo za klub čiju upravu i trenera na podnosimo, navijamo za reprezentaciju čiji dres ne možemo da smislimo, navijamo da njen golman primi što više golova, u suprotnom eto njega u drugoj kineskoj ligi, a eto nama Kljajića na golu. Nadamo se kraja noćnoj mori, a ona je tek počela.
U životu i biznisu postoji više istina, a ja ću da spomenem dve.
Tim koji dobija se ne menja. Po svim zakonima logike tim koji gubi se mora promeniti. To se gledajući ovaj spisak od jutros nije desilo.
Druga istina, dolazi od vlasnika Dallas Mavericksa koji kaže, nisam ja vlasnik svog kluba, vlasnici su moje mušterije, navijači kluba, oni kupuju proizvod, ako je proizvod loš, oni ga više ne kupuju.
U Partizanu je trenutno proizvod očajan pa će nam i takav biti rezultat. Prošle godine smo kukali i iskukali Nikolića, on je čovek svojim znanjem i radom okrenuo tok sezoni, ove godine smo tražili smenu trenera, dobili smo opa opa barem do avgusta, a onda sledi davanje domaćeg zadatka od strane neke nižerazredne evropske ekipe. Uprava koja nesluša svoje navijače uglavnom dovede veliki klub na neko 4 ili 5 mesto na kraju lige.
Nadam se da će ovi naši odozgo iskoristiti svoje kravate koje ne nose u alternativne svrhe zajedno sa stolicama u koje su se uvalili.
Smrt fašizmu, Partizan šampion!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

Koliko je ovo društvo spustilo limit, da je to strašno. Nekada ovakvi ljudi ne bi mogli da uđu na stadion da glođu semenke, a kamoli da vode klub, poput Partizana. Ko nas je kleo taj nije dangubio. Je li zna neko ko je ovaj do Glazure( prvi s leva), na čelo mu piše da je lopov i lezilebovć? Kada god vidim Glazuru, pitam sebe, jebote je li moguće??? :krsti:
Koja duhovna kanalizacija.

Inače, sve najbolje fudbalerima i stručnom štabu Partizana na početku priprema. Što manje povreda, što više pobeda...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Zar nije prioritet da se ponovi "uspeh" iz prošle sezone. Drugo mesto je veliki uspeh za Džukca i pojedine igrače. Možda izvučemo još koji bod od aktuelnog šampiona i nekadašnjeg šampiona svemira.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top