Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Cestitke momcima na pobedi :šal
Jer su na kraju kao i klinci pevali Uzalud trud :D
Cisto da imaju cigani o cemu da kenjaju :pickaciganska
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
794
Локација
Niš
Izgubili smo juče od cigana 4-2.


I koji je više kurac s ćirilicom?
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Pobeda protiv NS-a 6:2.

Jedino brine Beograd. Iz utakmice u utakmicu dižu formu, pobeđuju... Biće svašta ako upadnu kod nas u ligu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Ima li neko pouzdane informacije vezano za naš hokejaški klub? Čujem da smo i bez svlačionice ostali... jel' nam Big Pizza i dalje sponzor? Naišla sam na neke baš zabrinjavajuće informacije, ali nisu mi pouzdane pa da ne širim džabe paniku... hajde neka se neko javi....
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
Нисам сигуран каква је укупна ситуација, информишем се искључиво преко ФБ стране.. кажу да нисмо одустали од такмичења које се наставља крајем јануара, пукли смо од воше 5-0 зато што се нисмо појавили а такође су нас неки играчи напустили.. све у свему, мрка капа за титулу ове године, по свему судећи биће успех да се одржимо као клуб..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Ja sam čula da nas stari naši igrači, Grobari, napuštaju jer ne žele posle toliko godina da igraju za tim koji nema takmičarske i šampionske ambicije, a neće da predju u neki drugi klub (čitaj Beograd). Čak i to što su nas iz svlačionice izbacili je da bi se u tu svlačionicu uselio Beograd
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Znaci trojanski konj Beograd uspesno obavlja svoj zadatak :puke
sad sledi sledeci stadium fuzirana mutacija HK ciganska kurvetina
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.671
tuca hokejasa Partizana i Medvescaka 1969god
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
794
Локација
Niš
Сутра се наставља лига, с циганима од 17:30 у леденој дворани Пионир.

Било би лепо да свако ко може дође и подржи ове момке јер играју из чисте љубави према клубу и навијачима. Људе из спортског друштва боли уво, тако да им остајемо једино ми.

Свако ко може, зна шта му је чинити сутра.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Izgubili smo 3-12..
Igrači su prepusteni sami sebi..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Jel to bilo protiv cigana ili protiv Beograda?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Ono što mene mnogo više brine od večerašnjeg rezultata je činjenica da smo za nepunih dva meseca od ekipe koja je trebalo da se bori za titulu stigli do toga da su se pojavile glasine da čak napuštamo takmičenje!? HKP je to posle demantovao na svojoj FB stranici, ali je napomenuto da su otišli Ristić i Ogrizović, a ranije sam negde pročitao i da smo petoricu mlađih igrača poslali u Novi Sad...

zFiKeiM.jpg


... dakle, sa ovog spiska iz oktobra u sastavu više nisu Ristić i Ogrizović, a od klinaca sam prema ovoj statistici iz Novog Sada http://www.hockeyserbia.com/index.php/component/hockey/report/271 u sastavu NS Stars pronašao kao strelce Mašića i Vitorovića. Ne znam ko još nedostaje...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Ja koliko sam nešto pročitala, i stariji, najiskusniji igrači generalno neće da igraju jer nemamo nikakve ambicije i pušteni su niz vodu... a neće da igraju u drugim klubovima.. tuga...

Ja ne znam za vas, ali ja sam bukvalno iz svog života prebrisala i nikakav kontakt ne održavam ni sa kim ko navija za zvezdu i makar i jednom rečenicom kaže nešto pozitivno za vučića... prešla sam u klasičnu psihozu...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
@ Jasmina igrali smo protiv cigana..
U pravu si niko od starijih i iskusnijih igrača više ne trenira..
Nažalost ciganskim mutant klubovima sve je dozvoljeno,svake godine novi mutant se povampiri a u hokeju su ih imali koliko su zamislili..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.776
TO sto pricate sam i ja negdje procitao, najvjerovatnije na FB stranici. Jadno i bijedno, a sto je najgore, ispod radara, tako da znamo samo nas par sto ih pratimo, na ovaj ili onaj nacin.

A koliko god bio neprofitabilan sport, opet veliki naklon za ove sto nisu htjeli da predju u neki od drugih timova.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
... sa fb stranice HK Partizan:
Treći susret "večitih rivala" Partizana i Crvene zvezde ovog puta nije doneo nikakvu neizvesnost. Iako su prethodna dva duela bila izuzetno zanimljiva na utakmici igraoj u petak u ledenoj dvorani "Pionir" sve je bilo jasno posle prve trećine. Hokejaši Crvene Zvezde pobedili su podmlađeni sastav Partizana rezultatom 12:3 (6:1;1:2;5:0). Golove za Partizan postigli su Ognjen Stojiljković, Vladimir Ljutovac i Dušan Janković.
https://www.facebook.com/hkpartizan/posts/883952375041108

Međutim, prethodni post i neki komentari možda govore mnogo više:
Izvinjavamo se navijacima sto nismo bili u mogucnosti da vas uzivo obavestavamo o rezultatu. Hokejasi Partizana izgubili su od Crvene Zvezde 3:12. Sutra opsirnije.
... Šta se dešava sa terminima i treninzima u ledenoj dvorani, nikoga ne zanima poraz od cigana već stanje u klubu...


... Dragan Komazec stavlja status pre neki dan da čovek neće da ga druge ekipe ponižavaju, jer se ne trenira iz nekog razloga već se samo igraju utakmice i ekipa je potpuno nespremna i neuigrana, zbog toga je današnji rezultat ovakav, momci uopšte nemaju led na raspolaganju onoliko koliko je potrebno...


Sve cestitke nasim kadetima na lavovskoj borbi...
https://www.facebook.com/hkpartizan/posts/883193258450353

Pretpostavljam da je na to mislila Jasmina... :(
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.414
Reaction score
3.344
Локација
Krcunija
Jebo nas HK Beograd da nas jebo. Pljuc.
 
Top