Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
i dalje tragam za veslanjem posto mi nije jasno kako oni imaju 2 kupa u veslanju 96 i 2000 moramo ih i mi imati,sportski zurnal 4.10 2000 je objavio da imamo 12 titula i 5 kupova ,a sport 4.10 1995 da su se pojedinih godina dodjeljivali trofeji za prvake drzave i da ih imamo 7,da pojasnimo ergometri su jasni tu je kebines sve lijepo objavio,titule 28 ne brojimo nisu dobijali pehar ,znaci nejasno je imamo li kupova i koliko i da li se prije 1990 dodjeljivala titula vss i vk partizan ne odgovaraju na ova pitanja ili ne znaju pa ako kebines ili bilo ko zna neka se javi
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Srecan ti rodjendan stari nas Partizane!!!!

Prezivi nam u ova napredna zvezdofasisticka vremena.

Smrt fasizmu i :napred-partizan:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Nit je bilo mesto, nit je trebalo.. totalno bezveze...

Nek nam je srecan rodjendan i da sto pre izadjemo iz tog sivilaa..
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Dobili smo rodjendan, grobarstvo u pravom smislu te rijeci ... kad nema dusmana sami smo sebi dovoljni...
Srecan nam rodjendan ...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Srecan rodjandan crno-beloj ljubavi..sve ce proci, samo ce nas Partizan biti vecan..i najveci!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.857
Reaction score
10.833
Срања која се изасеру треба да остану у нашој кући, а не да се целокупна јавност упознаје са тиме. Тако да нек поручи неко Тегелтији да не мора детаљно да објашњава како нам је изгледала прослава рођендана.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Nemora niko detaljno da objasnjava kako je izgledalo sve mi je bilo jasno kada sam samo pogledao slike na mondu bez ista da procitam tu ili na nekom drugom mestu.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
698.png

uzeli smo kup u biciklizmu u mtb-planinski biciklizam 698 trofej
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
698 trofeja ..png

sretan nam rodendan i ova tabela za sve moje grobare poz
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
9 sam izbrojao da li su to ekipne ,kebines imas li jos podataka
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.710
Reaction score
29.403
Локација
Beograd
Nešto nam u poslednje vreme i ne ide baš u stilu te reči - NAJUSPEŠNIJE sportsko društvo...

Evo čitam razne vesti na Forumu...odbojkaši izgubili od Spartaka iz Ljiga, vaterpolisti od Šapca, košarkaši od Krke...
I shvatam ja da se vremena menjaju, i da smo iz raznoraznih razloga tu gde smo, i da i u manjim sredinama takođe može dobro da se radi, i...i svašta još nešto...

...l kao većina Partizanovaca uglavnom stižem da ispratim fudbal, ponešto i košarku, a o ovim manje popularnim sportovima i našim klubovima u tome stvarno ne znam puno...ALI...čekaj bre, pa zar jedan LJIG, može da oformi ekipu koja pobeđuje jedan Partizan iz Beograda??? Svejedno u kojem sportu!
Čekaj bre, ja ne potcenjujem unutrašnjost, niti recimo baš Ljig, zaista ne, pa to je blizu mesta odakle ja potičem, imam i neke rođake tu u okolini, sećam se i divnih dana na bazenu u Ljigu...ALI BRE, kako oni mogu da pariraju jednoj ekipi (u ovom slučaju našoj) iz - Beograda?
Šta to ima u Ljigu (povoljno za odbojku) a što u Beogradu nema?

Vaterpolo klub Partizan, simbol i glavni pokretač našeg najtrofejnijeg sporta, gubi od Šapca...i opet ista priča, Šabac nešto može a Beograd ne?
A i Krka Novo Mesto i Mornar iz Bara sastave ekipe koje pobeđuju K.K. Partizan iz Beograda? Novo Mesto, Bar...šta, svi oni imaju nešto što Beograd nema?

Znam ja da crni dani jednostavno dođu...ma iz kog razloga, ali kako MI odgovaramo na te crne dane?
ŠTA rade naše uprave i naš sportski sektor u tim klubovima? Koji je PLAN da se iz tih crnih dana izađe? Kako oformiti ekipe koje su bolje od Ljiga, Šapca, Bara, Novog Mesta? Zar je to nemoguć zadatak???

ŠTA radi svako od nas, od navijača Partizana, pa da bar malo Partizanu olakša ove crne dane? Zar je moguće da niko ne može ništa da učini? Bar malo?

Možete da me pitate a šta to može da se učini?
Pa može svašta, raznih smo mogućnosti, sposobnosti, obrazovanja...svako prema nečemu za šta ima afiniteta ili mogućnosti...odlazak na neku utakmicu, upisivanje u naše mlađe kategorije, finansijska pomoć ili neka druga pomoć...i svašta još nešto...
Znam da uglavnom nemamo vremena ili mogućnosti, ali jednom kad se neki klub ugasi, malo teže je vratiti ga da ponovo postoji...
A možda nam i nije baš nešto puno stalo da svi ti klubovi uopšte i postoje...ili nemamo dovoljno vremena i snage da se i njima bavimo...

Nadam se da nikada neće, ali šta ako se jednog dana desi ono - ,,spala knjiga na dva slova,, - da imamo samo dva kluba, F.K. i K.K. hoće li oni tada biti sjajni, bogati i uspešni, ili samo kao ,,sledeći na spisku za odstrel,,?

Nisam siguran da JSD Partizan ima mnogo toga pozitivnog i blagonaklonog u okruženju osim nas...
A ako mi ne radimo ništa...
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627

Прилози

  • sr.partizan.rs-Na današnji dan 1950 osnovan Planinarski klub Partizan.pdf
    439,3 KB · Прегледа: 19

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.710
Reaction score
29.403
Локација
Beograd
Evo čitam razne vesti na Forumu...odbojkaši izgubili od Spartaka iz Ljiga, vaterpolisti od Šapca, košarkaši od Krke...
...
Niz neuspešnosti se nastavlja...ni fudbaleri nisu uspeli da pobede Spartak, doduše ne baš iz Ljiga, nego iz Subotice...i ne u Ljigu, ili u Subotici, nego u Kuli, ali kao da je pa to neka razlika...

Od sportskog društva koje je nekad imalo klubove koji su bili neki releventan faktor u Evropi, postali smo sportsko društvo čiji klubovi ne mogu da pobede čak ni rivale iz malih mesta, čiji broj stanovnika ne može da se meri ni sa jednom jedinom beogradskom opštinom, a kamoli sa celim gradom u kome je Partizan stacioniran...

Partizan je nekada bio pojam u oblasti sporta, u koji rado dolaze talenti iz cele bivše YU...a šta je sad?!
Ovo zahteva rezove samo takve!!!
Nažalost, nema ko da ih učini...
Ali da je dobro - NIJE!
 
Top