Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Samo mi je jedna stvar zao oko proslave, stvari koja je prisno vezana uz nas klub, koja je nas simbol i sinonim, a to je da se niko nije setio Parnog valjka. Zar je toliko tesko da se obezbedi valjak za taj jedan dan i dotera na JNA? Eh, da se ja pitam, onaj spalir kroz koji su igraci isli, svi bi mi u spaliru bili obuceni u crna odela sa zadenutim belim karanfilom, i imali cilindar na glavi. :)
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
ne razumem ni ja cerupane trave :D Al ae, euforija :)
Vrhunac je bio kad sam cuo da neki lik kaze ortaku: tebra aj vamo da se slikamo sa Kimijem:buhaha
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa sta ima ljudi koji vole da se slikaju na stadionu, i ja sam hteo da se slikam sa Mitrom, i kazem calu aj' me slikas on kaze hocu bole me :D
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
227
Reaction score
1.152
Na kraju. pre nego sto se zatvori tema, mislim da se treba zahvaliti i "vaskolikom stubu srpstva" od prekoputa, svim onima koji su se nekad "kesali za tramvaje", a sad se vec 6 godina vozaju u krug dvojkom, "tramvajom zvani zelja", cekajuci izgubljeni u vremenu i prostoru da se odnekud u bari pojavi Bari.
Hvala im, jer bez njih i njihove medijske masinerije, proslava ove titule nikad ne bi bila tako slatka... bar do "sledece sezone"
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
...
Nego jel ima neko ideju kako da mi busencic travice ostane u zivotu?
Cuvao bi ga kao oci u glavi,samo ne verujem da ce opstati :cry:
...
:ziveli
Busenčić travice je verovatno dosad uginuo, ali i dalje možeš da ga čuvaš za uspomenu!

Ali, ako kojim slučajem još nije uginuo, kupi mu neku poveću zemljanu saksiju (što i nije baš jeftino, al' plastika nikome ne prija pa ni travi), posadi ga u neku kvalitetnu zemlju (imaš da je kupiš po cvećarama i pijacama), zalij ga obilno, da se ,,primi,, - ali - nemoj to da činiš svaki čas, jer koren istruli ako je stalno u vodi...

Posle možeš i da ga ,,prihranjuješ,, nekim, recimo tečnim đubrivom - to ima u poljoprivrednim radnjama, cvećarama, supermarketima, samo opet pazi na količinu - i tu ne sme da se ,,predozira,,...

Ako imaš baštu, onda ti ne treba saksija - u svakom slučaju travica iz Hrama očigledno voli da živi napolju, (nemoj da je gajiš u kući), jer tako napolju uspešno živi i u Hramu, podnosi i leto i zimu, samo - verovatno ima baš neku dobru podlogu ispod, prihranjivanje i zalivanje (ovo zadnje rade i na utakmicama, da lopta ide brže, pa se prvo naš bek smandrlja od toga)...

Ako još neko ima slične ideje o gajenju ,,JNA trave,, - i ako nam svima to uspe, posle možemo da organizujemo akciju da deo našeg busenja vratimo na stadion, kad nam teren, u kasnu jesen oćelavi, a mi u Ligi Šampiona treba da igramo sa nekim od evropskih velikana fudbala...

A i mi smo neki velikani, 'ajd živeli i pozdrav!

:ziveli
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
To je to za ovu sezonu. I ovo prvenstvo smo završili na prvom mestu, osvojili šestu uzastopnu titulu prvaka države a ukupno 25. u istoriji, izjednačili rekord komšinice.

Hvala svima koji su pisali na temi. Partizan je šampion a ostali neka se poređaju kako im je volja.

LOCK.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top