Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
Sramna druga cetvrtina, ali ipak sacekajte kraj utakmice...

Molim bez pogrdnih komentara..
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
em ovi naši brljaju na terenu em se njima svira sve a nama ništa :krsti:
skoro celu četvrtinu sa Đokom na centru, nabili faulove Gagiću i Brajmi, jbmlivmsvepospsku sudije :picka-ciganska:
ono pre Šalićevog faula baš ispred ćokija je sramota šta nije svirano kao faul onom njihovom King-Kongu :banghead:

ali, ništa "ali", idemo dalje, borba do kraja, tuci stoku pa neka završimo utakmicu opet 5-na-3
:napred-partizan:
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Ma ocajno igramo celu Superligu vidi se da to nije isti tim od Kupa i zavrsnice Abe kada smo licili na nesto. Zadnjih nedelja igramo rekreativno jednu akciju krstenu nismo odradili,sve na individualni kvalitet Gosha kada njega stane ode sve u kurac.
I ono sto sam rekao za Brajmu cim sam ga video, ako se slucajno sastanemo sa panterima ciganima, po 7,8 minuta ce igrati i nabiti 5 licnih ,visok jeste ali telo slabo mozda je atleta ali bi ga ugurao pod kos i neki malo deblji basketas u parku
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Mislim da je vreme da pustimo Vanju..prevazisao je sredinu.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Nema Novice celo drugo poluvreme..
A šta se i ja džabe živciram :banghead:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.697
Локација
Beograd
Gagic kriminalan.Protiv jacih centara od sebe izgleda presmesno.Vanja prevazisao sebe a hoce na draft.Nije ni za Kls.Cankovo vodjenje utakmice mi je skroz nejasno.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Realno ovo je naš nivo, a i drugi fmp je tu negde. Ako cigani dobiju Borac sa +7, idemo na njih u eventualno polu-finalu, na dve pobede, a oni bi imali prednost domaćeg terena.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Nazalost nama je vesna besna i njen fmp sa pudlom postao resprktabilan rival i rival po meri kako ide vreme nase nivo i derbi izgleda bice da dobijemo tima iz predgradja.Ovo nema veze od kosarke sta je danas igrao Partizan, apsolutno zasluzena pobeda fmp koji nas je sa odjom pojeo. Ovaj nas trener treba da se zamisli da vodi klub koji je institucija. Sramota u onu grupu koju igramo da budemo drugi, mi titulu moze da osvojimo u snu ove godine . Bojim se da nije ovo uvertira za sredu i novo ponizenje. Uprava KK i FK zajedno sa strucnim stabom mogu komotno da se samoraspuste. Mizerijaaaaaa!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.766
Локација
Beograd
Ne znam šta bih pametno mogla da kažem, kad pametnu akciju videla nisam. Na momenat sam pomislila na štelovanje, mislim kako smo igrali, a onda ukapiram da nismo mi toliko nisko pali, baš. Ustvari, bili su bolji, više su hteli, nema tu puno da se pametuje, nažalost... O sviranju k...u, tj. o sudijama, nema ni smisla ni potrebe govoriti kad odigraš bez muda, tu sva priča prestaje... :forgot::wink:
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.243
Da li je realno da mi vise Fmp ne mozemo da savladamo...:confused-smiley-013:ekipu koju smo rutinirali uvek sa pola snage sad vise ne mozemo da pobedimo. Sta da ocekujemo od meca sa fmp 1 kad ove jadnike ne mozemo da savladamo.
Cela price oko uprave, tose i limara je ispricana ali je opet sramota da smo ovoliko nisko pali.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
Recite mi sta treba da se dogodi da bi igrali sa cigankom u polufinalu i koji bi to datumi bili? :D
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Sramotno igramo, Canak izgleda kao da ga je neko direktno iz kreveta doveo na teren. Zblanut, gleda sta mu ekipa radi i nema pojma kako to da promeni. FMP nas je dobio na cistu zelju, ginu u odbrani, skacu u napadu i to je to... Kod nas opste rasulo, sistema nigde, napadi se igraju onako kako kome dodje i to je to. A limar obecava titulu...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
Zblanut, gleda sta mu ekipa radi i nema pojma kako to da promeni.
bas naprotiv, uveo je zonu, koju slabo igramo ove godine..

rezultat toga je bio od -20 do -4.. za manje od 7 min..

nazalost u ekipi imamo vise igraca koji igraju mehanicki, a ne glavom.. Da je Novica bio fit na kraju, mi bi ovo danas preokrenuli..
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Dali oni protiv nas igraju dopingovani ili jako motivisani mi u zadnje utakmice ne mozemo ih dobiti.Prava je umetnost da cetvrtinu izgubis 22-4 a imas cetiri strana igraca u ekipu koji su dovedeni da prave razliku u kvalitetu igre, a jedan odjo ih pojede za dorucak.Ja nemam nista protiv trenera ali da sam na njegovo mesto podneo bih ostavku, posle sramne igre i poraz koji je bio odlucujuci za prvo mesto u grupi.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Jbg sad...taman smo kreirali nesto i sad ga zasrasmo samo tako...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
LaZo sta smo kreirali, sarene laže.. na poluvremenu utakmice sa Vojvodinom se moglo zakljuciti kako ce biti danas. Kuca se na sve strane, ne postuje se ni protivnik ni postavka nI bog otac.... pobedili smo sa 20-30 razlike ekipu koju bi da je bilo bitno za neki plasman dobili 60 razlike. Ali opet -koliko para toliko muzike. Poletimo bezveze pa onda padne kisa sapere sminku I vidimo da je devojka ustvari baba. Da je Dule vodio danas ekipu, zavrsili bi sa 5 ili 6 igraca, ostali bi isli "da kake" kao onomad Salic Djoko, ali bi utakmicu dobili. I pored ovakve igre imas kontru da okrenes stvari, Sy vuce I umesto da proigra Gosa da ovaj polozi, on radi dvokorak sa linije za 3p...alo momak ajmo van hale izadji I hvataj taksi o svom trosku za jutarnji trening.
Ovi mucenici nas dobiju sa 7 igraca u praznoj hali. Novica je poludeo na situaciji kada je Ojo zavrsio iz drugog napada cini mi se..okrenuo se I izasao covek bez da je Canak trazio izmenu.ali njega razumem, ako on treba najvise da crkava I gine svaki mec, dok indijanci rade sta im padne na pamet onda jbg.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Mogu da se sagledaju i pozitivne strane ovog poraza, ali ono sto smo igrali vecim dijelom meca je sramota za klub koji se zove Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top