Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Samo hrabro pa kako god .
Treba biti realan da lažna državna sponzoruša ima 7 miliona evra uloženih u tim za ovu sezonu.
Ima potpunu kontrolu lige i sudijske organizacije ( poželji ćokijev sudija Oberknežević čeka ko zapeta puška).
Ide nam u prilog što se "hemija" u njihovom timu pretvorila u prljavu vodu i što ih gleda samo rodbina.
Što se nas tiče odlični su pozivi za dolazak gore u komentarima, ako nas krene "vratiće se stari sjaj".

Pričao sam uglednim "vođama" frakcijama navijačkim da je na košarci besmisleno natpevavanje i četrdesetominutni koncert. Košarka mora da se prati, reaguje hukom, zviždukom, podrškom igraču, "vređanjem" igrača iz suprotnog tabora.
Svega toga dugo nemamo ako se izuzme ona naša košarkaška publika koja je redovno u Pioniru. Još je crnje stanje na fudbalu gde često poverujem da ne primete da je postignut ili primljen gol...

Malo sam pesimista, da preživimo ovo zlo vreme kao KKP, ja zadovoljan...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
@Banovo Brdo izvini na pitanju, a šta su rekle "vođe" u vezi natpevavanja, hoće li "frakcije" to da rade ili će da vode navijanje u funkciji utakmice, ako sme da se zna?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.266
Reaction score
18.275
Локација
Kej Republika
Klub nam jeste u kanalu, zajahan od sns bagretine, ali nada u meni tinja. Nada da Canak i momcadija mogu do titule.
Ja verujem da mogu, pored svih klinova i sabotaza oko kluba i nase kosarke. Novica nek vodi, deca nek plode!
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
@Banovo Brdo izvini na pitanju, a šta su rekle "vođe" u vezi natpevavanja, hoće li "frakcije" to da rade ili će da vode navijanje u funkciji utakmice, ako sme da se zna?
Pažljivo su me saslušali i ispoštovali, zbog mog dugog aktivnog bivstvovanja na tribini koje je bilo u trnutcima i burno a uvek časno nemaju potrebu da me otkače.
Saglasni su da je to problem ali takva je tendencija da je to potrebno (takva tendencija traje siguro duže od pola decenije i više).
Ko se seća košarkaške utakmice protiv Bamberga u Pioniru, imali smo 6 poena razlike na dva minuta pre kraja.Na tribini pesma "sve u šest" koja je stala tek kada smo došli na -4 ali tada je bilo već kasno pa smo na kraju otpevali " I kada ne budeš prvi ti..."

Nemoguće je sada praviti bilo kakve racinalne dogovore u tom pravcu, verovatno jednog dana kada se strasti smire i stvari ispeglaju, kada se do neke pravde i istine opšteprihvaćene dođe, kada jagnje legne pored lava, biće i praćenja utakmice kako treba.

Verujemo u Boga hrišćani smo, šta nam drugo preostaje...

 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
@Banovo Brdo, platicete kad tad za prebijanje ljudi u Pioniru stoko udbaska. Evo ako nece niko da ti kaze, ja ti velim. Bagro ciganska.

Bez vredjanja!
 
Последња измена од уредника:

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
@Banovo Brdo, platicete kad tad za prebijanje ljudi u Pioniru stoko udbaska. Evo ako nece niko da ti kaze, ja ti velim. Bagro ciganska.

Bez vredjanja!
U brate kakav omašaj u tvojoj proceni i oceni. Nepotreban izliv uvreda.

Apsurdno je preko interneta da ti odgovaram uvredama i kvalifikacijama posebno jer bi se složio sa tobom da takve stvari nisu trebale da se događaju u Pioniru i kasnije na časnom Partizanovom istoku. Ti događaji su velika sramota i padu našem navijačkom životu.

 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sy da menja ime u Psy :D

Gledam Novicu na terenu i puno mi srce kad ga vidim. Toliko sam ponosan sto je on nasa legenda a ne tamo neki Lebranko ili Simon.

Hvala ti Novice za svaku sekundu u nasem klubu! Hvala i za dres sa posvetom za Luku, dobices i ti od njega kad bude kapiten :D
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Dobro si čuo :)
Ljudi, javljajte šta je sa Sy-jem, živ nisam posle onog pada.. o_O
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.921
Reaction score
26.657
Lepo veceras u Pioniru. Ali kako je covek pao, nadam se da je sve u redu. Izgledalo je stravicno. Ako neko ima bilo kakav info, neka napise.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Piše mozzart da je povredio rebro, nezvanično.
Kakav je stepen povrede, ne zna se, daj Bože da je ok...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Nadam se da će biti dobro, rekao bih po snimku da je lepo izvio vrat i možda ugruvao leđa samo.

Prelepo, poeni raspoređeni, Bogdan, Saša i Drobnjak u publici, razaranje ovih manekena od zalizanog, pesma Duletu... podsetilo na neka vremena koja se nadam se ubrzo vraćaju.
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Samo da se malo manje gube lopte i to je to. Ovi momci imaju karakter da kidaju do kraja. A kako i ne bi kad među sobom imaju jednog Novicu Ubicu i trenera koji ima pravi pristup s' obzirom na godine koje broji. Mnogo mi se svidelo što je tražio od igrača da ne odigraju poslednji napad verovatno zbog poštovanja prema Milojeviću. Ekipa deluje kao jedan, svi se bore, i stranci su shvatili u koji klub su došli, šteta što još nisu svi osetili onu pravu atmosferu kakva može da se napravi u Pioniru. Kao što rekoh, svi su kao jedan, svi nesebično asistiraju, odigravaju pod košem, nekad se to malo zakomplikuje ali dobro. Cela klupa je skočila kad je Si pao, mislim da vlada pozitivna atmosfera u ekipi kakva nije od vremena Duleta. Možda sam mnogo optimističan, ali valjda će daj Bože bolji dani po klub. Si će se brzo oporaviti, mačka je to...:napred-partizan:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.921
Reaction score
26.657
Da li je moguce da na sve nedace, godinama nemamo srece sa povredama, virusima, pauzama. I ako vec neko mora da se povredi, uvek to bude neko od znacajnih igraca, i to bas sad, bas sad, bas sad...
Ko nas kleo nije dangubio...izem ti srecu!
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Bravo momci! :clap Završiti ovo u sledećoj utakmici pa da se okrećemo ciganima.
Nadam se da će sa Bandža brzo da se oporavi!
Vanja daje znake života..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top