Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Posle Cedevite ne znam koja bi sila Mutu zadrzala na mestu trenera
Zvati Vladu Scepanovica, Jovanovica, na kraju i Canka i moliti da preuzmu klub
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.957
Reaction score
25.920
Локација
ante portas
Vlada Scepanovic jedino ako je lud da dodje ovde da ga disciplinuje Vuciceva bagra u upravi,covek uziva u Nemackoj.
Canku i Jovanovicu to tek ne treba jer bi bili potroseni za tren.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.436
Локација
Македонија
Muta: Cedevita je favorit, ali idemo na pobedu

http://mondo.rs/a1063291/Sport/Kosarka/ABA-liga-11.-kolo-Partizan-Cedevita-najava.html

"Cedevita je jedna od tri najjače ekipe u ligi, uz Zvezdu i Budućnost. Ne treba o njima trošiti mnogo reči... Sa druge strane mi iako imamo dosta problema sa povredama, mislim da ćemo odigrati dobro. Nama je svaki igrač preko potreban u rotaciji, malo smo se osvežili dolaskom Nikole Tanaskovićem. Dosta igrača se vraća iz povreda, od kojih su se oporavljali tokom pauze, zbog toga ćemo ih koristiti koliko budemo mogli, ali tako je kako je. Ne treba tražiti opravdanje. Oni jesu favoriti, ali mi moramo da idemo na pobedu", poručio je Nikolić.

I Đoko Šalić hvali rivala.

"Cedevita je izuzetan protivnik, igraju dobro i dobro su popunjeni na svim pozicijama. Tu je sjajni Musa, iskusni Ukić, sad je došao i Markota, baš dobar tim koji je na papiru možda favorit. Ipak, mi moramo da uđemo u meč borbeno i odgovorno i da dobijemo to! Pokazali smo da možemo da igramo dobro protiv jakih ekipa, ali za pobedu moramo da sprečimo pad koncentracije. Ako to uspemo, imaćemo dobre šanse za trijumf".
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Eto ni Vanja ne igra sutra.Pojacanja ni na vidiku,sve su rasterali,unistili seme im se zatrlo.Bagro jedna mars iz svetinje.Sutra standardno -10 pa na gore.Mutavi ima 7 poraza iz 8 zadnjih utakmica.Bruka ko njega drzi u klubu vise.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
Ako neko ne voli ovu upravu i celokupnu kompaniju koja uzjahala klub onda sam to ja.

Ali koliko god ih ja mazala govnima, sasvim opravdano i sa razlogom, i koliko god smatrala da Mutu cirkuzantom, ne mogu da ocekujem meč s mišlju "nabiće nas Cedevita...itd itd"

Uvek očekujem POBEDU!!!!
DA MI DOBIJEMO PA DA TWRAMO MUTU.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Da dobijemo nego sta, mi smo Partizan
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nek nam dragi Bog pomogne veceras, nisam optimista uopste.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.846
Jbt, likovi u bonusu posle minut i po, mi trojke prangijamo do kraja utakmice, jos ih razigravamo.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Bruka i sramota !!!
Sve vam jebem zivo i mrtvo u upravi.Gledajte i divite se kako se davimo sve vam jebem.Mutavi odjebi
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.263
Reaction score
18.242
Локација
Kej Republika
Kad te cedevita rutinira usred Beograda sa pola gasa.
Borbe bez, želje bez, igre bez.

Agonija se nastavlja...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.416
Локација
tamo daleko...
Profesionalni igraci uglavnom daju kos kada ih niko ne cuva. Meni je jasno da nismo kvalitetni, da nema dovoljno para, ali ovakvo zalaganje i ovakva odbrana nemaju veze sa parama.

Milera bih najurio jos juce. I to pricam vec mesec dana. Preko njega primamo po 60% poena.

Svaka cast ljudima u hali.
Todoricu, govno jedno nesposobno i izdajnicko , odlazi.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
566
Reaction score
2.168
Ajde što je još jedna sezona bačena... Najgore je što se ne vidi svetlo na kraju tunela.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Predosjecajuci razvoj dogadjaja preskocio sam drugo poluvrijeme i postedio sebe nerviranja.

Jbg Muto ljudski je da se zahvalis na ukazanom povjerenju pozdravis sa ekipom sjednes na prvi bus za Kragujevac i cekas da te Djordjevic cimena na fon pa ti lepo u repku da snimas klipove.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.711
Локација
Храм фудбала
Dobro je sto smo otjerali Samjuelsa, vidi si odmah napredak u igri. A sada ima i vise prostora za obrada. Danas je bio odlican, ni jednu gresku nije napravio.
Sve i nekako da svarim, ali da imas zadnji napad i das im da ti daju kos. I onaj debilizam da se ne mozes odbraniti sedam sekundi a likovi izvode lopti ispod svog kosa.
Ajde Muto lagano pakuj kufere, a govna iz uprava nek nadju trenera za pocetak.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ozbiljne kosarke nema bez dobre odbrane..
Ozbiljne kosarke nema bez dobrog centra..
Ozbiljne kosarke nema bez dobrog trenera..

Nama ozbiljni igrači koje imamo ne igraju odbranu,limitirani smo kao ekipa.

Ako je otpušten Samardo ,zašto se ne dovodi centar ?

Od svega toga mene više boli nešto drugo a to je..
Što gubimo identitet kluba..
I što nema borbe,prkosa,nade u bolje dane..

Čim smo doveli centra i povezali 4-5 pobeda ,lopovska pudlica nas je napala odakle pare,dugi rukavi za sponzore,itd..
Dal će neko iz našeg kluba njemu da odgovori ,da pokaže zube ili ćemo da ćutimo i sležemo ramenima i podvijamo rep..

Partizan je borba..
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.437
Reaction score
2.190
Bez nikakve vizije pocevsi od predsednika do trenera i igrace. klub je prepusten sam sebi narocno vise da se nikada ne vratimo tamo gde nam je i bilo mesto. Ako muto mutavi ima i malo obraza jos veceras treba da podnese ostavku i sa sobom da ponese deo igraca koji je on doveo. Klubu je potreban veliki restart i to odma. E Dule legendo pravicemo te mi od blata.Sa odlaskom mutavog ne ce se sve resiti.......nazalost!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Cekaj bre! Koliko poraza treba mutavi da nanize da dobije otkaz?!?!
Pa ekipe poput MZT-a i Igokea-e ( uz svo postovanje ovim ekipama) bi odavno nesto preduzele.
Menja se i trenerski i igracki kadar dok se ne nadje neka "hemija" u ekipi.
Jos treba samo Marli da odrzi konferenciju i pruzi podrsku mutavom treneru.:banghead
Gospodo , niste u nekom palanackom klubu da se ovako zajebavate!!!
Pod hitno uradite nesto , ili javno recite da u datim okolnostima niste sposobni da vodite INSTITUCIJU.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nismo mi danas uopšte loše odigrali.... osim tih jebenih trojki. Ej bre, pa ovi su ubacili 15 od 31, i to ne tek tako lake trojke. Onaj govnar ubaci onu pred kraj sa deset metara. Da smo ih tu malo više zatvorili mi smo ovo mogli da dobijemo. Loše branimo te šuteve za trojke, pa to ti je. Cigani su nas dobili na istu foru.

Ukoliko ne dobijemo sledeće dve, Muti šut karta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top