Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nema opravdanja za ovakvu igru i odbranu, ali igrali smo bez Novice i Vona, a i onaj lik da je bačio bojler prošao bi kroz obruč. Dao je lik 35 poena, plus i onaj njihov centar je pravio ogromne probleme, što nisam očekivao pored Sija i Brajme. Vjerovatno će i to bolje da ide kad se malo uigraju i kad se vrati Novica.
Mada realno nije ni ovo naivan protivnik toliko, posebno kad imamo u vidu da su igrali sa 6 igrača. Ne samo što nismo imali suđenje u skladu sa imenom kluba, nego nismo imali ni domaćinsko suđenje. Tek nas čeka prava borba sa sudijama, plus se spremaju i saopštenja sigurno...itd
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Posledica lose odbrane je nedostatak Novice, Vona pa i Gagica (ma koliko ga ja ne voleo). Gagic je celu tekmu presedeo na klupi zbog problema sa licnim greskama. Njegovo gradjenje kosa je jako bitno, dozvolili smo puno off skokova, a i lose smo branili iskakanja. Da ne kazem u zadnjem minutu je on sam resio tekmu. Prvo je izblokirao njihovog igraca pa i onda i poentirao na drugoj strani.

Bice sve to bolje kad ekipa bude kompletna, samo se nadam da ce imati dovoljno vremena da se uigra zajedno. Novica je zlata vredan, dok Von je preko potreban. Sani nije play i lose brani svog igraca kada je na play-u. Mada znacice mu ovi minuti.

Idemo dalje sledeca tekma je na Dorcolu protiv Dinamika.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Mislim, ipak je ovo bio respektabilan protivnik sa kojim smo se do poslednjeg meča borili za ulazak na F5 ABA lige i koji nas je prošle godine izbacio u 1/2 finalu....

:puke:

Jbm ti život na šta smo spali :banghead
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Deluje da je sve opet po starom... :roll:
Mora ovo bolje ,iskreno sam ocekivao posle dva meseca uigravanja nesto totalno drugacije.Totalno je retardirano da mi koji nismo igrali utakmice 2 meseca imamo povredjene igrace :banghead sta rade tamo jbt
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Ljudi ovo je tek drugi mec nakon priprema.Teske noge i ruke,polako,bicemo najsveziji kad bude najpotrebnije.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
http://www.mozzartsport.com/kosarka...ali-mesec-i-po-dana-ko-razume-shvatice/293343



Od čega ste umorni, kad niste igrali mesec i po dana? Ko razume - shvatiće

„Trenutno smo vrlo teški u nogama, vidi se da lako gubimo duele jedan na jedan i kod skokova u napadu nemamo dovoljno svežine. U ovom trenutku to je sve tako planski urađeno. Nadam se da ćemo biti bolji kako liga odmiče. Sad ide ono pitanje: „A od čega ste umorni kad niste igrali mesec i po dana?“. Ko razume, znaće o čemu pričam“.

„Čakarević je igrao protiv FMP-a i totalno je van ritma, što je i očekivano. Novica Veličković sigurno neće igrati još neko vreme. Von ima problem s leđima i ne zna se kakvo je stanje. Može da bude super, a i ne. Ako bude kao u nedelju, neće igrati. Mi smo na fulu što se tiče, nismo sveži, nismo lagani. Kad to dođe na svoje, biće mnogo bolje.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Razumem teske i ruke i noge od priprema,ali da li je i mozak otezao? Da ono osnovno sto se uci u kadetima se ne zna,a to je gradjenje kosa. Znaci prijateljska sa Meginim juniorima gde su nas lagano dobili i nadskakali momci od kojih neki imaju oko 60-ak kilogramm maks,preko Vojvodine pa sada Fmp. Nikakva odgovornost u odbrani,sto puta sami na sutu za tri,bar da imamo skok,ne oni i kada omase imaju drugi ili treci napad. O tome da su nas 1 na 1 probijali ko da su svi tamo Westbrook licno to necu ni da pricam ajde teske noge. Stvarno delujemo ko razbijena banda trenutno i ako se ovo ne poboljsa bar za 80 posto mi nemamo sta da trazimo ovde.

Plus i na svu nasu muku i sudije nas jebu,ovi juce sutnuli 100 bacanja jebote. Trener normalno bira ,ali moram ovo da kazem,onolika malokrvnost kod nas ,a on ne pruza ni minut Gavrilovicu decku za koga se zna da je borac i da bi skakao. Cak ni u prijateljskim nije igrao,skroz ga otpisao,ajde bar da igramo ok pa da razumem. Ovo se trenutno svodi na kreaciju i kvalitet Gosa i na to da Vanja sutira 40-ak puta po mecu.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Kad smo tukli cigane u kupu, pisale su se ode KKP i Canku a sada tu kao hejt na roster... Lijepo je neko napisao, falila nam je Novicina liderska energija, kao i Gagicevo gradjenje pod kosem. Ma koliko ga prezirali on je trenutno bitan u tom segmentu igre. A realno sinoc su Sani i Marinkovic jedno 4-5 izbili loptu iz ruke Amidzi u skoku.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Gledam Novicu sinoć, u civilu, došao do klupe, kad je zagustilo, mogu da probam da zamislim šta mu se motalo po glavi, šta im je rekao... Sudjenje?! Bolje reći, pokazivanje moći, videćemo dokle...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
........................................................
Trener normalno bira ,ali moram ovo da kazem,onolika malokrvnost kod nas ,a on ne pruza ni minut Gavrilovicu decku za koga se zna da je borac i da bi skakao. Cak ni u prijateljskim nije igrao,skroz ga otpisao,ajde bar da igramo ok pa da razumem. ..................................

igrao je Gavrilović protiv Vojvodine, a protiv FMP-a je ustupio mesto Čakareviću

ne favorizujem ni jednog ni drugog, ali postoji razlika između šta se može dobiti kako ofanzivno tako i defanzivno od jednog i od drugog
u svakom slučaju, podržavam trenerovu ideju da razigra što više igrača u ovim uvodnim utakmicama kako bi smo ih imali u završetku takmičenja
forma je namerno spuštena i diže se kroz utakmice, i sam je to rekao u onom intervjuu gore
dokle ćemo je dići, videćemo :confused
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Gledam Novicu sinoć, u civilu, došao do klupe, kad je zagustilo, mogu da probam da zamislim šta mu se motalo po glavi, šta im je rekao... Sudjenje?! Bolje reći, pokazivanje moći, videćemo dokle...

Moj klinac uvek po završetku utakmice uđe na teren, umuva se među igrače.
Kaže da se Novica samo tako drao i naduvavao igrače na kraju.

Mnogo slabo je bilo, Amida mi se ne sviđa, osim ako nije planiran barem dve godine da ostane (a znamo da je to naučna fantastika).

Ništa vredno pomena osim Gosa.
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Nadam se da nam to toliko "obaranje" forme nece na kraju obiti o glavu...

Cigani su dosegli neki zenit sto se tice forme protiv podgoricana, zato sad dobijaju po 50 razlike. Takvu formu ce oni tesko zadrzati do finala KLS. E sad, da li cemo mi uspjeti da budemo pravi u datom trenutku je veliko pitanje...zato je najbitnije da se Novica i Von vrate sto prije, kako bi se ekipa mogla sto bolje uigrati. Koliko je Ubica bitan ovom timu najbolje se moglo vidjeti u finalu kupa. Bez njega, po meni, nemamo ni promil sanse protiv gabelja. On je i srce i mudo ove ekipe! Sama pomisao da ce zavrsiti karijeru ove sezone i da nece igrati naredne je po meni apokalipsicna, skoro pa kao kad je Dule otisao :(

Da bi se osvojila titula, mora se i vjerovati u nju. Prema tome bezgranicna podrska timu i treneru je preko potrebna!!!

PARNI VALJAK NEKA MELJE!!!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Cane, srecan ti rodjendan, pa da na kraju sezone podignes i svoj prvenac u prvenstvu!

DbiXj35X0AA0brm.png:large
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
303
Reaction score
627
da li iko zna propozicije posto je zvezda izgubila . a mi sve dobijemo ko ima prednost u eventualnom finalu
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Najverovatno prvi od jedne grupe igra sa drugim od druge i obrnuto a domacin je bolje plasirana ekipa u grupi. Cigani su i dalje favoriti ali sve je moguce u finalu a to tada ima jos dosta da se igra.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
ako se dobro secam pravilo je bilo ko je bio bolji u aba ligi ako su obe ekipe bile prve u grupi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top