Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Sudjenje je bilo u nekim trenucima takvo da nisam znao da li igramo protiv mandova ili protiv mege...

O utakmici nema sta da se kaze posebno, oni su imali tu neku prednost zbog 5 ubacenih trojki u prva 3 i po minuta, posle su stvari dosle na svoje mesto. Kad su im izasli Bitadze i Fundic zbog 5. licne bilo je jasno da vise nemaju sta da traze.
Novica :clap
NWG :clap

Ostaje da se napale protiv ovih bezimenih kao sto su se napalili pre kupa, i uz Sy-a je potpuno moguce da se prodje u finale
:pfc:
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Zapazio sam isto kao i kolega, pa sta su oni cokievi podanici sudili to je bilo neverovatno. Ako su tako bezobrazno krali protiv Mege mogu da zamislim kako ce sudjenje da izgleda protiv raspalih ciglica.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Neka bude što biti ne može.
Sedam miliona evra protiv preživljavanja.
Tako bi voleo da me pesimizam(čitaj realna situacija) napusti.
Neophodno za uspeh je da lažnjaci imaju u narednom periodu malo dužu žutu minutu i da njihova kontrola i dominacija u sudijskoj organizaciji i organima lige ne da rezultat...
Samo hrabro.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.631
Faktor sudjenja je nesto sa cim moramo racunati.
Ja prvi put posle 2014 godine, prizeljkujem utakmice sa govnima ciganskim. Prednost domaceg terena u kosarci ne znaci nista. Verujem, pre svega, u NOVICU, i njegovom uticaju na ekipu i voljni momenat. Ako igracu treba motiv protiv kalastura, onda...
Sto rece @Mrzim sve, ja da igram protiv njih samo pet minuta u derbiju, to bi bilo dovoljno da popijem nekoliko krivicnih prijava za pokusaj teskog povredjivanja i ubistva protivnickih igraca...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Jel nas neko zajebava??? Pa da li je moguce da Salic dobija priliku i sad kad smo doveli Brajmu??? Koji moj ga placaju ako ce Salic ispred njaga da dobija sansu...Canak prezupcio
Novica i Nigel :respect:clap
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi mi smo u ovoj i ovako postavljenoj ligi prase u Teheranu i ovo je cirkus Kolorado od lige i sudjenja. Vrhunac lakrdije je sinocna utakmica gde Zvezda (FMP) igra sa Vrscem na 200 poena skoro od toga 81 primljen. Organizovace patuljak iz Zeleznika polufinalnu seriju bez prisustva gostujucih navijaca gde ce da bude njegova ekipa u prednosti itekako, dozvoliti nece da mu se ponovi Buducnost. Prizeljkivao sam ja cigane u 2 tekme ali uz nasu prednost domaceg terena. Usput cemo mi da ispadnemo krivci sto se igra bez gostujucih jer imamo tri zaracene frakcije. Treba nam jos jedan ludak poput Novice da na muda i tucu brejknemo cigane i uzmemo titulu.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jel nas neko zajebava??? Pa da li je moguce da Salic dobija priliku i sad kad smo doveli Brajmu??? Koji moj ga placaju ako ce Salic ispred njaga da dobija sansu...Canak prezupcio
Novica i Nigel :respect:clap
Verovatno zato što Brajma nema pojma u odbrani i zato što ga je Gruzijac oduvao, Šalić je imao dve dobre odbrane nad Gruzijcem. Bar ima snagu koji sigurno nema Brajma...
Brajma da je pametan pa da se prebaci na odbojku. Iskreno više mi liči na odbojkaša nego košarkaša.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Navijacu za Partizan kao nikad u zivotu protiv mutanata, ali ova igra ne uliva preterani optimizam. Poslednjih nekoliko utakmica gledam Partizan Mute Nikolica, samo sto Muta nije imao Gagica, Bandzu, Vona...trenerskog pecata za kojeg je na pocetku Cankovog mandata izgledalo da ce biti nazalost nema....
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Sa lažnjacima u ponedeljak u gostima u 18h pa revanš u sredu kod nas(verovatno u pola devet uveče)...
Izvinjavam se za off, rukomet u nedelju Dinamo pa sreda 30. maj u 18h u Novom Sadu...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
samo bez euforije ...

cigani i dalje imaju i skuplji i bolji tim, jesu u nekom q sto se tice atmosfere i igre no ni nama ne cvetaju ruze sto se tice igre

drolja je veliki favorit protiv nas, nije mi jasno zasto se namece to da su sanse tu negde podjednake

imamo mi svoje sanse ali ... SAMO BORBA pa sta bude !
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Zna li neko kako tece oporavak Bandje??? Nadam se da ce igrati u ponedeljak.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Rekao je Čanak da će Si biti spreman za polufinale, ali da će odluku doneti na dan utakmice u dogovoru sa igračem, odn. kako se on bude osećao taj dan. Znajući njega, igraće 100%:partizan-fan:
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Tako bi voleo da me pesimizam(čitaj realna situacija) napusti.
Bukvalno je ovo potrebno, da svi do jednog vjerujemo u pobjedu! Jer samo cemo tako pomoci igracima na terenu da i oni polude do daske i pregazimo ove lopovsko-mafijaske gabelje.
Odbrana nam je zadnji mec bila ocajna i toga se ponajvise pribojavam sada...aj u napadu, manje-vise s tim smo vazda kuburili i u najboljim vremenima :D ali odbrana ne smije da zakaze!
Srecno momci!!!
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Igramo protiv Čovrene zvezde kojoj je sad prvi igrač mali Fića. Onaj Amerikanac im koliko znam sad ne postoji. Gos je za njih dvojicu tata, dok bi Von mogao poslužiti kao džoker, a često ga protivnici ostavljaju samog na šutu sa distance, poludistance i on tu ubaci gotovo sve poene. Na pozicijama 2 i 3 smo tu negde. Veoma je bitno da Marinković ne dobije svoje "blokade" i da odigra na svom najvišem nivou kako je umeo protiv ciganke u nekim ranijim utakmicama. Tu nam jedina smetnja može biti Andrić ako bude predstavljao kip na ćošku terena, bitan je i faktor njegov doprinos trojkama. Aranitović se vraća za polufinale što je veliko pojačanje. Čakar neka odigra dobru odbranu i sve je super. Na 4 imamo Novicu i nadam se Sija gde smo bolji. Jedino što je u tzv. derbijima obično ključno je skok. E tu smo slabi. Brajma tu i tamo, Pecarski još slab da se nosi sa njihovim crnčugama. Si nam je najbolji skakač. Gagić koliko god da se trudi dečko u raznim situacijama pokazuje da ne razmišlja dok igra košarku. Međutim nama je bolji ofanzivni skok od defanzivnog, gde se Gagić najviše ističe. Biće teško, pevaće se pesma o 30 razlike.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nisam nesto posebno euforican a ni pesimistican pred sutrasnju utakmicu a njen znacaj za nas klub je veliki kao i uopsteno ova plej of serija sa ciganima. Isto tako smatram da nismo favoriti nikako ali da nam je ovo najveca sansa za titulu u poslednjih nekoliko godina. Bitno je da mi budemo oni pravi, da izadjemo da se potucemo i da odigramo pametno sa sto manje gresaka. Sudjenje ce sutra biti najvise usmjereno protiv nas od svih utakmica do sad ove sezone i nadam se da cemo se izboriti sa tim. Jako bitno je da Sy bude spreman i svi daju doprinos na obije strane terena. Ako bude tako pobjeda je sigurna. NAPRED PARTIZAN!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top