Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Odvratna, ružna, defanzivna, gruba košarka sa što manje poena to je naša košarka i to je najbolja košarka na svetu. Da hoću da gledam šou, igranje petom, makazice i ostale pizdarije navijao bi za Lejkerse. Bravo Partizane! E.R.


Na danasnji dan pred 5 godina ovo je napisao jedan nas clan..
Deluje ko da je prosla vecnost od tada..
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
@tobacco

Klub se odrekao. A kad bi sve nametnuto morali prihvatiti, onda do mojega. Onda se ni ciganima ne bi imalo mnogo toga zameriti. Jbg, bilo im nametnuto.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Sve se polako urusava. Navijace razumem sto ne dolaze i sta imaju da vide... Jedino što bih ja podržao je da se dodje napuni hala i od prvog minuta viče Muto odlazi pa sve do zadnjeg makar vodili 20 razlike...

Ionako jadan i tužan Partizan su dodatno pretvorili u cirkus dovodjenjem ovog šarlatana koji je sve ono što Partizan nikad nije bio niti treba da bude. Kod njega je sve nešto na foru. Izgleda da druženje sa političarima ostavlja traga pa sad i naš trener daje izjave koje liče na obećanja žvalavog...

Ova ekipa je da se razumemo go klinac. Ima više potencijala od prethodnih ali samo to... Mi nemamo 1 kompletnog košarkaša. Uzmite samo primer Vanje... Na svakoj utakmici pokaže kakav mu je pregled igre. Ko Stivi Vonder...

Crno nam se piše. Osvrćući se na mudru izreku o boljem sa lavom na čelu vojske magaraca nego obrnuto, jasno je da na našem pramcu mora stati neko sa karakterom da povuče sve u pravom smeru pa da vidimo kako mic po mic dolaze rezultati rada i krvavog treninga... A ne sa Mutom... Imam utisak da smo gori duplo nego pre mesec dana...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Partizan kakav ja pamtim nikad nije bio ljepota kosarke, bio je cista emocija jednog covjeka koji sada vise nije u klubu. Igraci su umijeli da prepoznaju to kod njega i da isto to probude u sebi, a navijaci su prepoznavali tu emociju kod igraca. Stvarao se iz godine u godinu jedan krug, trener-igraci-navijaci. Iz svega toga je ekipa pronalazila snagu da se bori i kad je sve izgledalo izgubljeno a mi navijaci da vjerujemo u cudo do posljedne sekunde. To je ono sto mi nedostaje.

Nas tim ove godine sasvim solidan i vjerovatno bolje selektovan nego prosle godine. Mi pricamo o tome da imamo 4-5 momaka koji su u razvoju (Vanja, Pecarski, Gavrilovic, Tanaskovic, Andric) kojima trener prije nego sto je sezona pocela kaze da nema sanse da budu u 4 ekipe i da ce se boriti za opstanak. Pored takvog trenera niko nece postati bolji igrac.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Gavrilović u razvoju? Do koje godine će se taj momak razvijati (u svakom smislu reči)? On sa 25 godina treba uveliko da je formiran, i kao igrač i kao čovek.
Slično važi i za Andrića koji ima jedno 5 profesionalnih sezona iza sebe i samo je godinu dana mlađi od Gavrilovića.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Poenta mog upisa i mog ogorcenja, koje je @tobacco jednim delom pogresno protumacio, je da mozemo mi da imamo ne znam kakve igrace, ali dokle god pristupamo "poslu" na ovakav nacin, nacin koji ne prilici nama kao Partizanu, instuituciji kosarke, tu uspeha nema, niti ce ih biti.

Ovo sada nismo mi, ponasamo se i radimo isto kao cigani sto su radili pre koju godinu, a to smo mi prihvatili i to je samo od nas zavisilo da li cemo prihvatiti, bez obzira sto nam je nametnuto. Ko misli da nije tako, neka mi odgovori zbog cega su hale bile pune posle Duletovog teranja, zbog cega nijedna legenda Partizana nije digla glas otpora, zbog cega...? Hiljadu ovakvih pitanja mogu postaviti. Jel su nas okupirali? Jesu. Pa, sto nismo pustili njihove komesare da vode klub, da selektuju igrace, da ih treniraju i da njihovi sendvicari dolaze da prate taj klub? Zato sto nismo hteli da se zrtvujemo godinu, dve, pet? E, pa onda hvala lepo, sad cemo uzivati u plodovima svoj odluke. Za mene je ovo sada KK Partizan taman toliko koliko je to po PIB-u i maticnom broju. Sve ostalo veze sa pravim KK Partizan nema.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Najveci problem u igri su Vanja i Andric, pre svega Vanja koji je skandalozan u svakom pogledu...odbrana, govor tela, umisljenost.
zato je steta sto Zagor nije dosao posto je i ovako u stagnaciji talentovaniji od cele spoljne linije jedno 3 puta.
naravno uzasno je i Muta sto je doveo Stevanovica, ciji roditelji verovatno placaju Muti u dzep.
u sustini igramo bez 2 i 3.


morace da dovode pojacanja ubrzo.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Klasičan sns manipulator lažima. Stidim se što je on predsednik kluba koji volim. Stidim se i još nekih ljudi koji su tu u klubu... Žao mi je, prosto, a još više se stidim sebe što ne znam šta da uradim da promenim to, a još više mi je žao što smo nedovljno moćni, ili bar mislimo da jesmo.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Na osnovu svega napisanog vraćam se na svoju konstataciju jos od letos uspeti necemo - propasti necemo (pod propascu mislim na gasenje kluba ), od trofeja i nekog uspeha u Evropi smo miljama daleko, ako nam je vec takva uloga data smatram da klub ima vise
puteva kojim bi mogli krenuti :

1) da se fokusira na nase mlađe kategorije i sa dugorocnim ugovorima (stipendijama) da ih vezemo za klub, sa ozbiljnim trenerom koji je spreman na rad sa klincima i bez rezultatskog pritiska, odnosno pravljenje ekipe za neki rezultata u skorijoj buducnosti - cena bi bila sredina aba lige, evropa fiba ls da se ne brukamo u ec dok ne bi klinci sazreli

2) strani kapital da uđe u klub sponzorstva tipa dogus grupe, odnosno klub prepustiti strancima i njihovom kapitalu ( dogus sam naveo kao primer.cini mi se da oni kk sibenik u regionu finansiraju) , nismo gotovo nikada dovoljno koristili nas marketing i to da je kk brend na ovim prostorima - cena mogucnost totalnog raspada i definitivnog gasenja pare ne donose rezultata i kada bi prestalo sponzorstvo odnosno interes stranaca sledio bi gasenje kluba

3) i treca solucija mada gotovo i nemoguca da se vrate neki davno zaboravljeni asovi :) i ponovo preuzmu klub. - o ceni necu da pricam jer je to i nemoguca varijanta za klub
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Svaki jak kosarkaski klub u Evropi ima politicku zaledjinu, bilo na regionalnom nivou, bilo na nivou vrha drzave. Formalno postoje privatni sponzori, ali svako ko misli da bi Dogus sponzorisao Fenerbahce bez Erdoganovog odobrenja ili da bi CSKA imao budzet bez podrske Kremlja je u gadnoj zabludi. Ponavljam, prihodi u kosarci su u gadnoj disproporciji sa platama igraca i kosarka u Evropi nije profitabilan sport. To je na prvom mestu krivica nesposobne Fibe i nikog drugog, za eroziju evropske kosarke Fiba je glavni i iskljucivi krivac.

Da ne duzim, nema rezultata dok su vodeci ljudi drzave protiv nas, tacka.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Tako je, apsolutno se slazem. Zasto onda igramo njihovu igru? Jel zato sto nam je lakse da uzivamo u samozavaravanju? Samo jos Zagorac da dodje i neka skocna 4/5 i skidamo cigane sa prvog mesta? Ili, da nije usla ona trojka Gudurica, dobili bismo ih u finalnoj seriji? Ili nesto trece? Jel to znaci da cemo, ako ovaj bude na vlasti 20 godina, svih 20 da mu gladimo jajca? I sve to uprokos istini koju si napisao u poslednjoj recenici?
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Ne, udelice nam jedne godine titulu i dati da budemo dobri a onda opet da nas sroza, prosto ce se igrati sa nama.. jedino resenje je da se promeni vlast i da dodje neka koja nece biti toliko ostrascena.... ni za njih a ne treba ni za nas. Duletu Tadic nije pomagao pa je ovaj pravio vanserijske rez!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Tako je, apsolutno se slazem. Zasto onda igramo njihovu igru? Jel zato sto nam je lakse da uzivamo u samozavaravanju? Samo jos Zagorac da dodje i neka skocna 4/5 i skidamo cigane sa prvog mesta? Ili, da nije usla ona trojka Gudurica, dobili bismo ih u finalnoj seriji? Ili nesto trece? Jel to znaci da cemo, ako ovaj bude na vlasti 20 godina, svih 20 da mu gladimo jajca? I sve to uprokos istini koju si napisao u poslednjoj recenici?

A sta bi ti hteo, ne kapiram?
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Muta kako je krenulo tesko da ce docekati novu godinu kao trener Partizana.
Usli smo u seriju poraza,pojacanja ni na vidiku,a Cedevita dolazi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Cedeivita bi se dobila uz pun Pionir. Al nije partizanovac ovca, nece da ga mazu govnima razni limari.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top