Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
S obzirom da se suska da ce vrv u Mursiju ,nisam siguran bas da je neki tezak poduhvat potpisati ga.On ako je grobar on ce pre Mursije doci u Partizan na sezonu,dve...msm ajde da ga neki evroligas trazi pa da vaga,ali Mursija...jbg ako njih izabere pre nas.Uostalom misljenja sam da ce odavde pre da ugrabi neki jak ugovor u ino nego iz Mursije gde se svi nekako stope u prosek.
 

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
Pa to, ipak se igra eurocup, posle nas bi sigurno zaboo neki evroligaški ugovor, vrv bi bio prvi strelac ekipe
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Ehh kad mi neko pomene visinu ispod kosa, odmah se setim Miloja. Visok 201 cm, ali da vidim tog igraca koji ce pored njega da uhvati loptu..
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Paige bi trebalo da je dobar, nadam se da je odličan :D
Zagorac je svakako pismen igrač, ima sve što treba da bi se takmičio (može da ide od sjaja do očaja)
Nikolić sigurno nije bez osnova u rep. Slovenije, nije bio loš ni u Bambergu (može da bude dobar)
Gagić mora bolje jer je i ekipa u kojoj igra bolja (svakako da nam tu treba i još jedno pojačanje fino, recimo prvi centar a da Gagić ulazi sa klupe
Marinković će sigurno bolje nego prošle sezone (ne može gore), opet iz ugla da je cela ekipa bolja
Veličković neka igra kao prošle sezone i ko Bog!

Pojačao se i stručni štab, Milan Minić je pun pogodak, a Čanak je PISMEN trener. Puno toga zavisi od toga ko će još doći od igračkog kadra. Takođe, veliko je pitanje da li Page i Zagor mogu da se nose sa pritiskom javnosti i veličinom Partizana. Videli smo Lukovića onomad. Kod nas nije bio ni pola igrača, a kada je otišao u Bar, čovek je eksplodirao jer je sa leđa skinuo ogroman teret. U KKP ne može da igra samo kvalitet, ovde moraš imati "muda" i doživljavati "orgazam" u punoj dvorani. Mnogi umesto orgazma dožive STRAH i visok pritisak iako imaju sve što treba da odigraju dobro. Da li će sve kockice da se poklope, videćemo... Ali ako se po jutru dan poznaje, imamo se čemu nadati.

Ne bih da budem off-topic ali zna li se nešto o konkurenciji?, pre svega Limenke (kopija), Olimpija, Cedevita, Budućnost, Limenke (original), Mega... Iako sam pristalica da SAMI rešavamo o sebi, dosta toga zavisi i od njihovih sastava.

Koga mi još očekujemo? Sa kim se licitira?

Од ових за које си питао, само су се Будућност и Цедевита добро појачали. Остали за сада ништа посебно, Мега и ФМП свакако нису опасност. Остају Олимпија која је најавила бољу екипу и улагања, и цигани.

Postoji tema gde moze da se pise o ostalim klubovima.
Spejs
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
https://www.sportskacentrala.com/20...er-velikim-igracima-nikolica-dobro-poznajemo/

Lončar o novim igračima: Pejdž je bio lider velikim igračima, Nikolića dobro poznajemo


Pejdž je, gledano univerzitetsku košarku, veliko ime. Imao sam priliku da pričam sa Rojem Vilijamsom (legendarni trener Severne Karoline, prim. aut) kako bismo otklonili sve sumnje o njemu kao igraču Partizana. Verujemo da imamo dobre reference što se njega tiče. Znamo da je dobar igrač, ali i da nije prošao u NBA, da je bio pod ugovorom sa Šarlotom, ali da je odigrao samo pet utakmica tako da nismo mogli u potpunosti da ga ocenimo. Zato sam i pričao sa njegovim trenerom i otklonjene su dileme. Odlučili smo se da ga dovedemo

– U pitanju je igrač koji mora da bude referenca na mestu plejmejkera, da nosi određenu težinu igre u napadu, ali je i u odbrani vrlo efikasan sa dugačkim rukama, inteligentan, dobro čita… Imao je priliku da igra sa velikim igračima koji su posle otišli u NBA. Svima njima je bio lider. I mislim da je, posle određenog perioda u Razvojnoj ligi, kada je video da neće moći da pronađe ugovor u NBA, shvatio da smo mu mi stepenica u daljem razvoju – istakao je Lončar i dodao:

– Verovatno se vodio i iskustvom Najdžela Vilijamsa-Gosa, pričao sa njim i njegovom ekipom. Dolazi veoma motivisan u Partizan.


– Kad se ukazala prilika da možemo da ga dovedemo, nismo uopšte polemisali. Čak smo se plašili da ga ne uzme neko drugi! Svi smo se u klubu složili da je to ono što nam treba. Svi u Partizanu ga od ranije dobro poznajemo. Potpisali smo ga i ne treba mnogo trošiti reči na njega. Sve što je izašlo u novinama je istina, veliki je partizanovac. Veoma je motivisan, ispunjava svoj san, ali i mi smo izuzetno srećni njegovim dolaskom. On ima 23 godine, „na liniji je” sa Marinkovićem, Zagorcem, Aranitovićem,
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
S obzirom da se suska da ce vrv u Mursiju ,nisam siguran bas da je neki tezak poduhvat potpisati ga.On ako je grobar on ce pre Mursije doci u Partizan na sezonu,dve...msm ajde da ga neki evroligas trazi pa da vaga,ali Mursija...jbg ako njih izabere pre nas.Uostalom misljenja sam da ce odavde pre da ugrabi neki jak ugovor u ino nego iz Mursije gde se svi nekako stope u prosek.

https://www.sportskacentrala.com/2018/07/11/nista-od-partizana-todorovic-odabrao-mursiju/
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Opet se suska o Vladimiru Dragicevicu, kao poslana mu je ponuda... Nije losa sezona iza njega, sasvim ok brojke ...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
^ Da nije Novica produzio pa da razumem, ovako ne vidim svrhu mada je verovatno lazna vest...
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Novica ce sve manje i manje igrati jer jednostavno fizicki nije na nivou EC kosarke, njegova prvenstvena svrha je da bude motivator.
Mentalna snaga je to sto ga jos drzi u timu, po meni je njegova uloga u timu da ostale zarazi "Izvornom grobarstinom" .
Ja bar mislim da je tako i da treba da bude nesto kao sto je Divac bio poslednjih par godina u karijeri.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Oni koji su znaju kosarku primjetili su u finisu sezone njegove propuste i ispadanja u preuzimanjima u fazi odbrane, jednostavno njegovo tijelo ne moze da iznese to sto njegovo srce zeli. Znacaj Novice i Saleta kapitena je nemjeriv ali jednostavno moramo da nastavimo dalje kao tim.
Oni sada imaju istu ulogu i sada su tu da obrazuju i usmjeruju igrace koji dolaze u Partizan.
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
PG: aige,Nikolic
SG:Marinkovic,Aranitovic
SF:Sy,Zagorac
PF: pojacanje(PF,C),Velickovic,Pecarski
C: pojacanje,Gagic


ocekuju se po loncaru i canku jos 2 igraca u reketu,od toga imamo pravo na jos jednog stranca(vjerovatno 4/5) i jedan centar,potreban nam je igrac sa 15p i 7sk u rukama ako zelimo nesto napasti

Prvih pet po mojoj procjeni: Paige,Marinkovic,Sy,pojacanje,pojacanje/Gagic

Sto se tice reketa:moguce je da ce dovesti stranu 4 ili 5,ako 5 bude domaci velike su sanse da Gagic zaigra u prvih pet
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Sta reci, pozitivni vetrovi iz nase nove kosarkaske kuce. Pojacanja se dovode planski i na vreme, sjajan potez oko sezonskih. Svako kome je stalo do oporavka naseg KKa ima pregrst razloga da pohita do kluba i kupi sezonsku, a zatim da sa nestrpljenjem ocekuje pocetak prvenstva. Jos par pojacanja, prvenstveno u reketu, strucni stab osvezen dovodjenjem Minica. Nema izgovora, sada je na nama da pokazemo ljubav i privrzenost u koju se zaklinjemo. Zauzmi svoje mesto u Pioniru, ovo je sezona povratka!
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
PG: aige,Nikolic
SG:Marinkovic,Aranitovic
SF:Sy,Zagorac
PF: pojacanje(PF,C),Velickovic,Pecarski
C: pojacanje,Gagic


ocekuju se po loncaru i canku jos 2 igraca u reketu,od toga imamo pravo na jos jednog stranca...

zasto na jos jednog?
ne kazem da mora da se dovedu stranci uopste, ali cime smo to ograniceni na 3 stranca?
po ovome sto je napisano vidim Pejdza i Sija na poziciji stranca, cak i za nasu ligu na kraju mislim da imamo prostora za jos dva, a za EC i ABA ligu nisam siguran da uopste postoje ogranicenja....
jedino ako se Nikolic broji kao stranac, ali valjda se tu moze da sredi pasos...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Resice se to do domace lige.Kad moze Urac Enis da dobije drzevljanstvo za 15 minuta ,dobice Nikolic valjda za 7 meseci
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
Da ne bude zabune,ja sam Nikolica smatrao za stranca jer ima 2 drzavljanstva,BiH i Slo
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Sta reci, pozitivni vetrovi iz nase nove kosarkaske kuce. Pojacanja se dovode planski i na vreme, sjajan potez oko sezonskih. Svako kome je stalo do oporavka naseg KKa ima pregrst razloga da pohita do kluba i kupi sezonsku, a zatim da sa nestrpljenjem ocekuje pocetak prvenstva. Jos par pojacanja, prvenstveno u reketu, strucni stab osvezen dovodjenjem Minica. Nema izgovora, sada je na nama da pokazemo ljubav i privrzenost u koju se zaklinjemo. Zauzmi svoje mesto u Pioniru, ovo je sezona povratka!
šta reći, izgleda da nam je "marketing" počeo da radi, da po ugledu na "uspešne" klubove iz našeg okruženja konačno počnemo da budemo finansijski solventni :puke:
sve i da se složim sa većinom post-a, ali ono "nema izgovora" mi je zaparalo uši - znači izgovori su bili da nam ruše Klub, izgovori su bili da nam teraju namerno igrače i teraju sposobne i dovode nesposobne trenere i predsednike koji "vole Partizan" al' samo kad nešto imaju od njega, izgovori su bili kad nam otruju igrače pred najbitnije utakmice u sezoni??? :mad:
ccccc :pop
"dobro pamtim sve.." :partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top