Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Ima li šta od SS ili smo opet izbušeni od strane neprijatelja?
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
On je valjda na nekoj vrsti probe u Makabi Haifi juce je igrao protiv Indijane na njihovoj NBA turneji cak je imao i korektnu partiju, e sad treba da se poklopi da ga oni nece a mi da ga potpisemo, sigurno se ceka jos taj zadnji mec njihov na turneji makar logicno zasto bi uopste i isao sa njima ako nije proba, sad koji je nasima da puste u javnost da uopste pregovaramo sa njim i objave svi mediji? mislim da su svi prekopirali tvit one Grobarke i da je tako krenula prica, pa ona je i Pavlicevica dovodila u Partizan pa nista od te price, bas sad sve vise i sumnjam da ta ponuda postoji jer nismo mi Fener ili Real da izlazimo sa imenima pa da pariramo konkurentima, ili je poslata ponuda neka koja ce glat biti odbijena, njemu je novac najveci motiv a mi i Makabi Haifa ne mozemo da se poredimo daj boze da nisam u pravu i da dodje kod nas u narednih par dana
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ima li šta od SS ili smo opet izbušeni od strane neprijatelja?


pa odavno kruze price da sve transfere busi Tosa tako sto pusta u javnost i preko one svoje bebice idiotkinje i dojavljuje u Stjepana Supanca

klub je poslao ugovor, menadzer koji radi posao je nas, svi elementi da se zavrsi posao su tu posto je igrac bio pristao...mada i dalje igra za Haifu na Nba turneji, sinoc 12p (iako je debeo), svako ovo odugovlacenje povecava sansu da transfer propadne
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Ko, todoric?

Nemoguce. Tako divan covek, koji evo vec ko zna koji put spasava Partizan. Kad se samo setim da je po forumima imao satelite, ne bi li amortizovao izdaju kluba.
Cime su se sve bavili...

Zato ce on ostati upamcen na jedan nacin, a Dule na drugi.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Kada igra Makabi haiva sa Portlandom? da ispratim Samuelsa? bas me zanima ako da opet 14 ili slicno sta ce da se desi mada ionako mislim da je mrka kapa ali ajde
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Razmišljam o mestu predsednika Partizana, ali imam uslov

Uoči sednice Skupštine KK Partizan, na kojoj bi trebalo da bude imenovan novi predsednik

Više od četiri meseca prošlo je otkako je Nikola Peković ostavio mesto predsednika košarkaškog kluba Partizan upražnjeno i od tada se praktično traga za čovekom koji bi u ruke uzeo tim na klimavim nogama.

Od tada nekoliko imena dovodilo se u vezu sa najvišom funkcijom kluba iz Humske 1, ali u ovom trenutku sve je izglednije da će čačanski biznismen Ostoja Mijailović naslediti Pekovića. To bi trebalo da bude ozvaničeno na već zakazanoj sednici Skupštine KK Partizan, gde je Mijailović zasad jedini predloženi kandidat.
"U ponedeljak od 14 časova je sednica, tada ćemo videti ko će sve biti predložen za predsedničku funkciju", kaže Mijailović u razgovoru za MOZZART Sport.

Prema sopstvenom priznanju, predsednička fotelja Parnog valjka je u njegovim mislima.
"Razmišljam o mestu predsednika Partizana, ali imam uslov. To je da oko mene bude širi krug ljudi koji zaista vole Partizan i žele da rade na tome da Partizan stane na zdrave noge"

Mijailović je ukazao i na aktuelnu situaciju u Partizanu.
"Moj eventualni angažman u Partizanu ne bi bila stvar lične ambicije, niti utroška slobodnog vremena, jer ga i nemam. Već iskrena želja da se pomogne klubu koji se nalazi u teškoj situaciji. A svi vidimo u kakvom je stanju Partizan. Poslednje smo mogli da vidimo kako je bilo u Berlinu".

O imenima ljudi koji bi mogli da uđu u klupsku upravu zajedno sa njim nije želeo da komentariše.
"Ne bih o imenima, jer ne želim da se licitira kada je u pitanju ova tema. Sa mnogima se pregovara, ali će možda neko u međuvremenu da odustane, pa ne bih da se pominjanje nekih imena pogrešno shvati. Ono što mogu da kažem jeste da bi to bila određena grupa ljudi koji iskreno vole Partizan, koji prepoznaju situaiciju u klubu i imaju iskrenu želju da pomognu i postave Partizan na stabilne noge. U ovim teškim trenucima ljudi treba da pokažu koliko zaista vole klub i koliko su spremni da pomognu"

"Ponedeljak je vrlo blizu, tada će sve biti mnogo jasnije. Neka zasad ostane na ovome".

Partizan bi uskoro mogao da reši još jedno goruće pitanje...

izvor:Cigošsport.com

Moj Partizane :cry2
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Kad neko iz napredne stranke tvrdi da ce okupiti ljude kojima je stalo do Partizana meni lici na to da Mengele okuplja ekipu humanista i filantropa.

Da ne gresim dusu, mozda na svetu negde i postoji naprednjak koji voli Partizan (malo manje od para doduse), ali takav mora da shvati da je naprednjastvo u samoj srzi esencija antigrobarstva. To jednostavno ne ide jedno sa drugim.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.535
Локација
Beograd
Jbt ova spodoba jos ima svoje uslove pod kojima bi dosao na mesto predsednika?Da je ovo normalna drzava ti bi neke svoje uslove trazio u zatvoru a na mestu predsednika Partizana bi bio gospodin Dusko Vujosevic,i na mestu trenera,i na mestu todorica i na mestu silobada,obrad bi bio u KK Kakanj,igraci Partizana bi imali odrana kolena od bacanja za svaku loptu a tribine bi bile prepune.Neka se svaki grobar glasac stranke koja vlada ovom drzavom zapita sta je uradio nasem Partizanu a onda neka skoci sa najblizeg mosta.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Pustaju buvu da je navodno prijatelj sa Zocom
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
pa to je onda jasno sukob iz fk se prenosi na kk, Zeka vs Nedic
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.535
Локација
Beograd
Da.Zavrseno je sa njim.Konacno snazna petica.Nadam se da je ovim potezom kupljena i karta u jednom pravcu za Kakanj.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.413
Локација
Novi Sad
Slavio bih Obradov raskid ugovora kao novu godinu, svake godine sa vatrometom...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Da li to ovaj buduci SNS predsednik dovodi centra ili je to ujedno planirana promocija da ga lakse prihvatimo ? Jbg kada je Partizan u pitanju samo neke teorije mi se vrzmaju po glavi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top