Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Mnogi prodali Grcima (uglavnom njihovim studentima u Beogradu) za 100 maraka kartu, pa je bilo tu negde pola-pola u hali. Zato su i oni koji nikada nisu navijali, to veče odrali grlo.:D
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.041
Kada se samo setim mog šoka kada sam se umuvao u halu sportova desetak minuta pre početka utakmice jer nisam uspeo na vreme da zapalim iz škole i video da ih je najmanje polovina... I ona čuvena masovna tuča i stampedo kod studenjaka nakon utakmice, kada nas je učestvovalo najmanje 500 na 500, pa murija nije ni pokušavala da se umeša dok se samo od sebe nije primirilo. A posle sam čuo da su i studenti u Veljku Vlahoviću poželeli "srdačan povratak" svojim grčkim kolegama i cimerima koji su u tom periodu uživali sve benefite kao da su domaći studenti. Do kraja života neću prežaliti što tada ne uzesmo titulu jer smo igrali najbolji basket u našoj istoriji. Da nismo potcenili Makabi, sve bi bilo drugačije.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Peter

Vlado Scepanovic i njegovih 40 poena na mecu evrolige protiv Urala, a cak 31 u drugom poluvremenu. Nezaboravna partija.

https://youtu.be/0n6PuZlmnb0

Ova generacija mi možda i najomiljenija u eri Vujoševića...bio sam na skoro svakoj utakmici te sezone, šteta stvarno šteta što tada nismo uradili više, klupa je bila "pretanka" tačnije nisu davali dovoljno za to malo da prođemo dalje u top 16 (i dva poraza od jbn AEK-a čini mi se koji posle te sezone ne znam da li je išta još uradio u Evropi i Grčkoj)...Da je bio dobar Amer te godine verovatno bi i prošli...ovako su svi zijali u "čudo" Cornell-a.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Ova generacija mi možda i najomiljenija u eri Vujoševića...bio sam na skoro svakoj utakmici te sezone, šteta stvarno šteta što tada nismo uradili više, klupa je bila "pretanka" tačnije nisu davali dovoljno za to malo da prođemo dalje u top 16 (i dva poraza od jbn AEK-a čini mi se koji posle te sezone ne znam da li je išta još uradio u Evropi i Grčkoj)...Da je bio dobar Amer te godine verovatno bi i prošli...ovako su svi zijali u "čudo" Cornell-a.

bad dobra ekipa, Vujanić , Vesa, Šćepo, Krle, Stanoje.. losa klupa, mislim da nije bilo stranca te godine uopste..
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Partizan - Aris 101:94 [1988.]

https://youtu.be/l8QPCyYLXQw

Grci sa Galisom u punoj formi i sa najvecom podrskom koju je neki gostujuci klub imao u hali sportova ikada, ali pobeda Partizana.

Galis,Janakis,Fasulas....
Imali su definitivno najjaci domaci teren u Evropi tih godina.
Jeste Hala sportova bilo grotlo,ali mislim da su tada sto se tice domaceg terena bili jaci od nas.
Posle je Pionir sve to prestigao,iako sam kao klinac mrzeo tu dvoranu jer su cigani igrali tu,postala mi je jedno od najomiljenijih mesta u ovoj tuznoj drzavi.

Sto se tice pomenutog trojca,draz je bila jos veca,jer smo se tih godina klali sa njima i na reprezentativnom nivou.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
bad dobra ekipa, Vujanić , Vesa, Šćepo, Krle, Stanoje.. losa klupa, mislim da nije bilo stranca te godine uopste..

Pa i nije...ovaj Američki "rus Vasiljević" ili je bio našeg porekla...bio je došao na sredini sezone i otišao (posle par utakmica)...A jbg mislim da je tipa Materić bio zamena Šćepanoviću kada rikne....Nismo mi čak ni igrali loše, kao neke druge sezone, ali jednostavno sama grupa je ispala takva da sa 6-8 smo ispali....Žalosno je tada bilo na domaćim utakmicama je bilo do 500 ljudi...i Zeka koji je tada pratio valjda 3 kluba (FMP, Vojvodina i Borac?) polovinu tih utakmica se u Pioniru čula svađa Tumbasa i Zeke :D. Mada ovaj je kulirao Tumbasa :D...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Hvala Krki. Ovo je nesto sto svako treba pogledati. Ne znam ima li negdje snimka cijele utakmice?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Top