Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma svaku rec mozemo da merimo, zato sam napisao interpretacije... Paralela nije za poredjenje niti poredim zeljka sa kriminalcem, nego za logiku i opis situacije, al nebitno... Kao sto napisah a evo i sad citam govnave vesti, uzas... Kakva hajka... Zeljko ne daj se...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Kada ako ne sada skoro tri godine, nismo iskoristili nasu najvecu prednost na klupi Zeljka Obrdovica.. Poraz u kupu mi je tesko pao ubedjen sam bio da osvajamo kup. Kosarkasi koji igraju za KK Partizan treba da igraju pravu ratnicku kosarku a ne da kosarku svacaju kao zabavu pred punim tribinama. Ostaje jos aba liga bice tesko skoro nemoguce u ovim okolnostima osvojiti gasi temu do sledece godine valjda dolazi nase vreme slavlja.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Brate dragi, sta cu se po forumu natezati s tobom oko nekih opstih mesta? Nadji nekog sa kim bi se raspravljao o ovakvim stvarima.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Samo dokazuješ da pišeš svašta sam o da bi pisao a takvih je mnogo na forumu. Zato kad nešti napišeš stani iza tog a ako treba i znaš odgovori lepo i kulturno a ne da ha tražim po internetu šta si ti mislio,hteo ,znao,pisao.....
To su osnove kulturne komunikacije ali ...
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Samo dokazuješ da pišeš svašta sam o da bi pisao a takvih je mnogo na forumu. Zato kad nešti napišeš stani iza tog a ako treba i znaš odgovori lepo i kulturno a ne da ha tražim po internetu šta si ti mislio,hteo ,znao,pisao.....
To su osnove kulturne komunikacije ali ...
Evo slazem se sa tobom . Odlezao sam ban zbog kulturne komunikacije jer sam za nase kosarkase stavio zenski polni organ umesto ono drugo sto oznacava karakterne osobine .
 

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
45
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Al dolazimo do onog sto je bilo... Zeljko je partizan i nema nazad...
Zeljko nije Partizan, nikad nece biti, niti je bio niti treba da bude. Znam da se ovo ne svidja mnogima sto sam napisao ali tako je nikad pojedinac ispred kluba, nikad pa makar to bio i Zeljko. Postojao je Partizan i pre Zeljka, postojaće i posle Zeljka, i posle svih nas. Ovo sve napisano nikako ne umanjuje sve sto je Zeljko uradio sto za Partizan sto za kosarku u celini, uradio je svakako previse ali pojedinac nikad ne sme da bude ispred kluba, pa prvi Zeljko to ne bi voleo niti bi za sebe to ikad rekao.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.629
Reaction score
5.410
Naravno da je Zeljko Partizan, kao sto je i Vujosevic Partizan, kao sto je i Djordjevic Partizan, kao sto je Novica Partizan, kao sto je i Deki Milojevic Partizan da ne nabrajam, mogu do sutra... Zeljko je pomagao Partizan i kada nije bio u klubu i kada je klub bio na najnizim granama, Zeljko je podigao Partizan iz pepela i sve ovo sto se desava je jedino zasluga Zeljka Obradovica. Tako da, Zeljko jeste Partizan. I niko nije rekao da je Zeljko iznad Partizana sto je i on to sam pokazao.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zeljko nije Partizan, nikad nece biti, niti je bio niti treba da bude. Znam da se ovo ne svidja mnogima sto sam napisao ali tako je nikad pojedinac ispred kluba, nikad pa makar to bio i Zeljko. Postojao je Partizan i pre Zeljka, postojaće i posle Zeljka, i posle svih nas. Ovo sve napisano nikako ne umanjuje sve sto je Zeljko uradio sto za Partizan sto za kosarku u celini, uradio je svakako previse ali pojedinac nikad ne sme da bude ispred kluba, pa prvi Zeljko to ne bi voleo niti bi za sebe to ikad rekao.
A ko čini Partizan nego sadašnji i biviši igrači koji stvaraju i koji su stvarali istoriju KKP? Ko je Partizan onda?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top