Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
115779.jpg
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Nema sta ,tri cokijeva mutanta u gornjem kosturu jasno pokazuju da se mutantu na privremenom radu u EL daje dva treninga u cetvrtfinalu i polufinalu ne bi li do finala dosli bez da se oznoje.Jadni...gust im raspored pa da se ne umaraju iako imaju 30 igraca u rotaciji.Kup standarno sprdacina bez cilja.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Samo da nas ne zakaci "virus salmonele" i ove godine, i ja zadovoljan.
U kosarci se vec tri godine vodimo onom plemenitom: vazno je ucestvovati! Samo sportska prica. Jebes trofeje, toliko ih imamo, da nam vise nisu potrebni. Mada, ovi koje smo osvojili sa Duletom nas zuljaju, neprijatno nam, ali ajde, preci cemo i preko toga.
E da, da ne zaboravim...
Ako u nasem kk nemaju para za probiotik forte ili linex, zbog potrazivanja a koga drugog do unistitelja Partizana, Duleta, da se pokrene akcija pomoci za kupovinu leka u dovoljnim kolicinama. Znate i sami koliko klub vodi racuna o svojim igracima i navijacima koji bar pet zadnjih godina navijaju za Partizan. Ne bi bilo u redu da zbog finansijskih poteskoca izazvanih zahtevima nezahvalnih to padne u vc solju...ili vodu...
I naravno, da se urgira odmah da se ispuni svaki tosin zahtev! Najbitnije da on bude zadovoljan...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Dal je realno da nemamo dresove za Kup vec igramo u onim za ABA ligu...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Tuga...mi uopste ne napredujemo...da li je ,moguce to?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sad limenke.

Bilo bi dobro da osvojimo kup, cisto da se trgnemo iz posta malo.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Novica lider i pokretac,koliko energije u coveku ko da je na pocetku karijere. Si toliko izgleda dobrocudno a i radi veliki posao u odbrani na strani pomoci,super igrac za rotaciju u neka srecnija vremena.

Ne kapiram zasto i zbog cega Von slucajni prolaznik kroz Partizan uzima minute Arnitovicu( draže mi njega da gledam kako gresi,jer valjda predstavlja neku nasu buducnost). Vanja danas dobar neka se tako pokaze i sutra.

Da li to vise govori u kakvo je stanje doveden nas Partizan ili o necem drugom tek Gagic uz Novicu glavni pokretac ekipe decko ne staje ni minuta kad je na parketu (najsmesnije mi kad nesto ljubi Sija ovaj u cudu)

Sutra nam treba njihov los dan i nas odlican da bi imali sanse i da bude neka ludacka atmosfera. Bar da odigramo muski prvi put ove sezone sa njima pa da ne zalimo. Sutra nam treba Gos na beast modu uspavano deluje ove dve utakmice ili jednostavno vise nema snage.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Ovaj veštački limeni klub nema igrača kao što je Novica.

Niti će ga ikada imati.

Momci oderite kolena i laktove,borite se do zadnjeg atoma snage .

Borite se za sveti dres pa šta nam Bog da..

Mada poznavajući pudlicine manire,siguran sam da će se i Belošević i sudijsko društvo dosta pitati..

Koliko im Dule zadao poraza , nikada strah ih neće proći..
Siguran sam da Neša Ilić i noćas spava na jedno oko,jadničak,šta je trauma preživeo dobro su mu dlake na obrvama ostale..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Jebemo sutra pudline limenke.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako svi daju doprinos bice borbe do kraja.

Sudije uanpred nek se napuse GROBARSKOG kuraca.

:BB u boj!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ocekujete da ćemo bez navijača da ih dobijemo? :D
Dobar vic.
Znači retardti juče teraju svoje navijanje, nit gledaju utakmicu nit šta.

Sudije nas kradu njih boli tuki, bitno da se čuju jače od suprotne strane, a drugo ništa nije bitno.

Sad kad budu jedni pored drugih baš me zanima na šta će to da liči. Mislim da niko normalan neće veceras da ode da gleda sa naše tribine...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja se samo nadam da će naših biti više nego njihovih (čini mi se da je u polufinalnom danu tako bilo), a tu je sve moguće...

Da bar imamo košarkaša umesto Vona...
Ovako se nadam od Novice, Gosa, Sija, Gagića i ostalih da naprave neko čudo, ubace 25 trojki i pošalju cigane kući dok se slavi duboko u noć... uh... šta bih dao.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Jel cigani bojkotiraju ili ne?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top