Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u Nišu

Статус
Затворена за писање одговора.

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Da se oglasim na ovu temu...
ja sam ponosan na momke. Desetkovani, protiv tima koji "vredi" nekoliko desetina puta više. Al džaba im, ne igra novac, ne igraju njihove plate, nego srce, ono što oni nemaju. Na kraju su limenke, nažalost imale više sreće i uzele su još jedan trofej su svojoj "dugoj" istoriji... al neće još dugo... :pop
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Нисам видео да је то поменуто било где... Тегелтија је пред полуфинале писао да исти проблем има и Загорац из Меге, али да то није довођено у везу са проблемом који је имао Партизан, јер је смештај тимова био одвојен...

Moje informacije su da jesu otrovani, a to što je jedan igrač Mege isto bolestan ne može da se meri sa trovanjem, većim ili manjim, skoro celog tima. Da li je istina... da li je namerno ili slučajno, ne znam, ali apsolutno ništa me ne bi začudilo kad je Čović u pitanju!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
:buhaha
Svestan si da sve to postoji zapisano, i da se ne isplati izmisljati, niti sam pisao da Andrica neko gura, pisao sam da je netalentovan i da velikim radom moze postati koristan role player ( iz perspektive kada smo igrali El) i igrac tipa Simonovica ( moje misljenje se nije promenilo) uz to da sam ga ako se dobro secam jednom ozbiljno iskritikovao kao odgovor na vasa idiotska poredjenja sa Bogdanom, mogu i da pretrazim nije mi tesko. Ali nije u redu da izmisljas kada vec ne mozes argumentovano da odgovoris.
A o tome kako smo od Gordona stigli do licnih napada, necu, nije ovo privatna tema.
Necu dalje odgovarati, pisi sta hoces idi na forum arsenal serbia kako god, samo mene vise ne smaraj.

Dobro da finiširamo onda, u principu nebitno mi je tvoje mišljenje, ali svojom nadobudnošću i sveznanjem me podsećaš na premijera pa moram da odreagujem... misli ti i dalje da si forumski košarkaški mudrac, verovatno ti to treba u životu

Samo nemoj to skidanje sa kurca, ne volim da budem nekulturan i odgovaram, i poruke na reputacijama dal sam ja grobar ili ne... pogotovo dal da idem na ovaj ili onaj forum, ja ti podilaziti neću kao neki što misle da si Phil Jackson, imaš block pa blokiraj
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Moje informacije su da jesu otrovani, a to što je jedan igrač Mege isto bolestan ne može da se meri sa trovanjem, većim ili manjim, skoro celog tima. Da li je istina... da li je namerno ili slučajno, ne znam, ali apsolutno ništa me ne bi začudilo kad je Čović u pitanju!

Šta su ovi naši jeli i pili i gde???!!!
Ima li neko te informacije???

Naravno, postoji i šansa da je ,,naleteo,, neki stomačni virus, bez obzira na jelo i piće, ali...i na mom poslu, mi zaposleni, hteli-ne hteli ,,razmenjujemo,, raznorazne viruse koji su u Beogradu u datom momentu ,,na raspolaganju,,, pa opet, iako nas tamo ima 150 nikad dosad se nije desilo da istog dana veći broj nas oboli sa istim simptomima, nekog uvek to uhvati ranije, nekog kasnije, nekog i ne uhvati...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Naravno da je nenormalno.... nije neuobičajeno, ali nenormalno jeste.. i ponavlja se... ali to ne znači da je manje nenormalno....



Jbt ipadoste vi zaslužniji za rezultate Partizana nego svi igrači i treneri... je l' shvataš koliko je smešno i nenormalno to što si napisao? Udela IMAJU navijači - ali SVI, a ne samo "vi iz priče"... jer se nešto ne sećam da vas je bilo na ispraćaju ekipe pred F4 u Pioniru kad je bilo nas 300 koji po tebi nismo zaslužni za Partizanove uspehe. Ili je to ono - odradili ste posao pa nema veze...

a ako je to već tako, dajte sad malo potegtnite pa da izguramo tu titulu u ABA ... ili to nije zanimljivo kao EL?

A bre Jasmina sve mora da ti se crta. Nisam reko da sam ja zasluzan pa da mi pricas sa vi,sto puta sam ti reko da me u neke price ne ubacujes,ja ovde predstavljam samoga sebe.
Naravno da mislim na sve ne mislim samo na organizovane jer je sve to povezano,al ajde da ti nacrtam da me ne bi opet cimala da pisem nesto,da nema.organizovanih ne bi bilo takvog navijanja i da nema da kazem "neorganizovanih" opet ne bi bilo takvog navijanja.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
A bre Jasmina sve mora da ti se crta. Nisam reko da sam ja zasluzan pa da mi pricas sa vi,sto puta sam ti reko da me u neke price ne ubacujes,ja ovde predstavljam samoga sebe.
Naravno da mislim na sve ne mislim samo na organizovane jer je sve to povezano,al ajde da ti nacrtam da me ne bi opet cimala da pisem nesto,da nema.organizovanih ne bi bilo takvog navijanja i da nema da kazem "neorganizovanih" opet ne bi bilo takvog navijanja.

meni nije jasno da tebi uopste dozvoljavaju da se sa takvim recnikom obracas njoj za koju svi znaju ko je i sta je i sta sve zrtvuje da bi bodrila partizan a sa druge strane ti i tvoja govanjca koja udju u drugom poluvremenu naravno bez karata, pijani, drogirani, sa bakljama.
i nekada kada me ne bude mrzelo, a to ce ipak verovatno biti nikad, tuzio bih recimo kss. jel sam ja budala da platim 2 soma dinara kartu da bih gledao 1,5 utakmicu jer me jos na prvoj umalo najurise ti tvoji organizovani, da bi onda vas 500 grinja,bez karata, skrupula, morala i dinara po dzepovima, istina punim droge i baklji, dosli zajedno sa ovima preko puta .

cemu bre vi doprinosite krvavi te bog jebo ? pa mi smo navijali i pre nego sto ste vi dosli protiv zvezde. ovi preko puta su toliki jad da cak nisu ni beknuli.

kako to da gotovo nijednom niste pomenuli covica, niti jednom (bukvalno) njegovu zenu, a o pickoustom to su vec snovi. mislim realno, meni ne bi smetalo ni da ne pomenemo nikada ta 3 smrdljva govneta, pogotovu covicevu groznu groznu ruznu zenu kojoj ste dali najlepse komplimente. ali ako nesto krenes, sto stajes. od vucicu pederu... vucic i covic i fmp ... covic vesna jebe se ko besna, spadoste na sporadicno covicu picko jebemo ti sve.

protiv jebene Mege, meni se dete od 16 god, bukvalno, golo do pojasa unosi u lice sa nekom pederusom oko ramena i kaze brate sto ne dignes nekad ruke aaa ? nesto kasnije na istoj utakmici mog druga neko djubre sa sipke proziva a ti sto ne navijas aaaaa ? jbt mi dosli iz beograda, platili smestaj i karte, ostavili pare u tom nisu, mene pretresli kao teroristu hteli da mi AA zeton oduzmu.
 
Последња измена:

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
15 minuta kasnije dosli vi i spicili dedu bakljom u celo.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ne mogu da citam ovaj roman stvarno. Procito sam prvu recenicu i batalio. Pises gluposti.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
protiv jebene Mege, meni se dete od 16 god, bukvalno, golo do pojasa unosi u lice sa nekom pederusom oko ramena i kaze brate sto ne dignes nekad ruke aaa ? nesto kasnije na istoj utakmici mog druga neko djubre sa sipke proziva a ti sto ne navijas aaaaa ? jbt mi dosli iz beograda, platili smestaj i karte, ostavili pare u tom nisu, mene pretresli kao teroristu hteli da mi AA zeton oduzmu.

Matori smo za kop i onda ni ne treba da idem u isti. To što nismo znali gde se u hali nalazi kop, pa smo greškom stali direkt u njega, to je naš problem.

Kad staneš u kop, po meni moraš da navijaš.

Kome se to ne sviđa ima ostatak hale.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Ja sam samo za Kopaonik, al nemam sendvič ko i ti :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Tuljo mator si jbg :D
Jebo kop, nase vreme je proslo :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top