Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Rudar radi punom parom, igrali su neki dan sa našom Mladosti 0:0 i izgubili od Napretka 2:0. Ovo bi Teleoptik lagano prošao tako da opušteno. Mr Djuka će zabeležiti nove pobede u Evropi! Screenshot_20180708-204314.png
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Draga braćo Grobari! Po prvi put u životu propuštam čitav kvalifikacioni period, jerbo sam do kraja avgusta u Maroku, pa ovim putem bih nam poželeo da uspešno prebrodimo kvalifikacije. Čuvajte živce, neće biti lako, ali trebaće nam...duga je sezona. Neobično će mi biti bez stadiona, ali izguraće se nekako, pa se gledamo od septembra!
Ako ima neko koga put nanese u Rabat, neka se javi, pa da organizujem neko opijanje u birtiji kraj Železničke stanice. :D
Ništa Marakeš, ništa Agadir, ništa fenseraj, ništa turističke atrakcije, samo HC i lokalno marokansko pivo!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
Zna li neko koja TV stanica će u Srbiji prenositi utakmicu Rudar-Partizan?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
piše RTS

edit: ne videh da je Zlatiborpfc napisao poruku, ne iskače mi ono obaveštenje iz nekog razloga..
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Draga braćo Grobari! Po prvi put u životu propuštam čitav kvalifikacioni period, jerbo sam do kraja avgusta u Maroku, pa ovim putem bih nam poželeo da uspešno prebrodimo kvalifikacije. Čuvajte živce, neće biti lako, ali trebaće nam...duga je sezona. Neobično će mi biti bez stadiona, ali izguraće se nekako, pa se gledamo od septembra!
Ako ima neko koga put nanese u Rabat, neka se javi, pa da organizujem neko opijanje u birtiji kraj Železničke stanice. :D
Ništa Marakeš, ništa Agadir, ništa fenseraj, ništa turističke atrakcije, samo HC i lokalno marokansko pivo!

Srecno u Maroku i u povratku nam dovedi u Partizan Zijeha,Belhandu ili bar Busufu :D
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja garantujem prolaz protiv ovih pacenika iz Pljevlja... Jednostavno ovo se mora proci, a oni i nisu neki tim.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.528
Локација
Žrnov
Ma znam... ne brinem ni ja .. mnogo :p
Ali baš bi bilo truba da bude nešto na guzove...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Al meni napaceni Djukic najsmesniji.

Pogledajte vi taj osmeh na konferenciji, ni sam ne veruje da je poceo drugu sezonu za redom u istom klubu.

Osmeh kao kad je podigao cek za pobednika kupa.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ovo je prva utakmica odavno (zadnjih 15 godina), gde ja ali bas uopste ne znam ko ce da krene utakmicu. Nisam ni pripreme ove godine gledao, toliko su me ubili u pojam prosle sezone.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Nisam sigiran da ima pino nedoumica

Stojkovic
Sehovic
Markovic
Miletic
Vulicevic

Zdjelar
Pantic

Soumah
Jankovic

Gomes
Nikolic

Jedino mozda jankovic na klupu a sa 2 zadnja vezna i da Pantic ode levo a umesto pantica u sredini da bude Jevtovic

Dok ne dosje levo krilo, ne oporavi se Tosic...to ce biti to
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Ovakve ekipe treba da pobedjujemo i bez trenera.,pa čak i sa Djukićem na klupi .:napred-partizan:
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ovo je prva utakmica odavno (zadnjih 15 godina), gde ja ali bas uopste ne znam ko ce da krene utakmicu. Nisam ni pripreme ove godine gledao, toliko su me ubili u pojam prosle sezone.
Isti slucaj. Totalno sve do pocetka kvalifikacija sam se iskljucio iz desavanja cak sta vise nisam ulazio ni ovde u fk sekciju da citam sta se desava. Neka pocne ko pocne samo da donesemo povoljan rezultat u Beograd. Realno Rudar ne bi trebao da bude velika prepreka al opet makar i jedan gol vise u njihovoj mrezi odozdo da donesemo bolje je nego nereseno.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jel se Stojkovic prikljucio ekipi uopste, hoce igrati sutra?
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Od tima koji je projektovan da pocne sutra, jedino Stojke i Pantic da se nazovu fudbalerima. Ovo drugo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top