Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ravnodusno prilazim ovim kvalifikacijama i uopsteno citavoj sezoni.

Rudar cemo nekako proci ali sledeceg protivnika jako tesko.

Neka mucenje ove sezone pocne.

Glumci igraci FK Partizana, statisti navijaci FK Partizan, rezija uprava FK Partizan, tonski reziser Zeljko Pantic, text Ivica Iliev i Milos Vazura , scenario osmislio Miroslav Djukic.
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Šta bi sa ovim Rumunom na desnom beku?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Vidim da portali predvidjaju postavu
Stojke
Rumun Markovic Spanac Sehovic
Zdjelar Jevtovic
Suma Pantic
Rikardo Nikolic

Ne znam sta da kazem, samo cu reci da nisam siguran da cemo proci. Kiks sutra, i potencijalno ispadanje me ne bi zacudilo.
Ono sto mogu da garantujem da mi necemo igrati grupnu fazu.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
malo čudno da na konferenciju izvodiš igrača koji neće početi, a nije kapiten :confused-smiley-013:
mislim da će pre biti Jevtović i Kosović, sa Zdjelarom je to previše defanzivna postava, što ne bi trebalo da je potrebno za ovakvog protivnika koji će ionako da "parkira autobus" i da pokušava da progura poneku kontru
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Mislim da bi trebali da resimo ovo vec sutra, ali tanko je ovo i pretanko za ulazak u grupe.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Danas kreće nova sezona, veoma bitna za nas. Daj da više iskoristimo priliku prethodne dobre sezone u Evropi i nabildujemo koeficijent.
Verujem da ova ekipa može lagano da dodje do četvrtog kola. U poslednjoj stepenici pred grupnu fazu, neka nas sreća malko pogleda i eto nas u grupama LE.
Igrajte crno-beli sinovi kao nikada pre!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nisam optimista što se tiče nove sezone .. mada više očekujem uspeha u Evropi nego u kokeza av ligi.
Sutra će biti teško , nadam se našoj pobedi iako je sve moguće. Ako ne pobedimo očekujem priče teške noge itd itd
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
malo zbog mundijala, a malo vise zbog sveukupne situacije u klubu, a ponajvise zbog strucnjaka na klupi, docekujem prvu sluzbenu utakmicu u nikakvom raspolozenju. znaci, doveli su me do ivice(cuj ivice) ravnodusnosti.

hajde da pobedimo sutra, pa da se to bar malo promeni.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Untitled.png

I ovde se otprilike vidi kakve ambicije imamo u LE i u domacoj nazovi super ligi.Da li je moguce da uprava toliko unistava nas klub da dozivljavamo da terzin isprdak od kluba ima tim 10 miliona skuplji od nas.Jos najavljuju da ce da prodaju 5-6 igraca ,znaci necemo vredeti ni 20 m,sto je duplo manje od njihovog tima...pa kakve ambicije da imamo kad imamo tim duplo jeftiniji...Jebiga ne ide.
 
  • Like
Reactions: Zex

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Eto ja stigo iz Srbije, a na forumu ko da nisam izaso iz nje, pesimizam, crnilo, bedak. Sta napravi ona bagra od zemlje I naseg kluba pa da utakmicu sa Rudarom docekujemo melaholicno I sa strahom. Rudar iz Pljevalja protiv bivseg evropskog viceprvaka. Ej Rudar iz Pljevalja. Pa ako sutra ne bude minimum 3:0 za nas, odma da debeli vazura, narkomancic, profesor pederko I opa opa mi smo Partizan pronadju onu septicku jamu sto su je svecano otvorili njihovi partijski drugovi I da iz nje nikad ne izrone na svetlost dana.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Погледајте прилог 4541

I ovde se otprilike vidi kakve ambicije imamo u LE i u domacoj nazovi super ligi.Da li je moguce da uprava toliko unistava nas klub da dozivljavamo da terzin isprdak od kluba ima tim 10 miliona skuplji od nas.Jos najavljuju da ce da prodaju 5-6 igraca ,znaci necemo vredeti ni 20 m,sto je duplo manje od njihovog tima...pa kakve ambicije da imamo kad imamo tim duplo jeftiniji...Jebiga ne ide.

Ne bih se ja puno oslanjao na ove statistike ko koliko vredi, vec ko koliko I kako igra. Danas sam gledao cigane na njihovom izletu u evropu sa raspalim Spartaksom, oni su nula tim, ono je uzas sta oni igraju.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ajmo Sampaoli jebi jevropu,nek ti je sa srecom nova sezona a i nama sa tobom.
PARTIZANE IGRAJ I POBEDI.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Srećno fudbalskom pogonu i svima nama u novoj sezoni.

Što se tiče Rudara, nikoga se ne sme potceniti, sigurno smo mi njima veliki motiv, ljudi nemaju šta da izgube.
Imamo nov tim, ne očekujem uigranost, ali očekujem pobedu već u Nikšiću.
Ne zanimaju me izgovori "prvi se mačići u vodu bacaju", igraćemo pred mnogo naših navijača, protiv objektivno slabijeg tima, to se mora iskoristiti.

Nadam se meču bez glupih kartona, neželjenih povreda i međusobne tuče naših navijača, nadam se da gospoda hardcore tifozi nisu zaboravili da je naš klub ne pod lupom, već po mikroskopom Uefe.
 
  • Like
Reactions: Zex

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
O prva dva kola ne mogu da razmisljam ni da strepim...tu moramo da prodjemo kojih god 11 izadje na teren sa sve djukicem na klupi. Sto se treceg kola tice tu cemo vec u zavisnosti od zreba stelovati ambicije kao po obicaju...a sto se play-ofa tice o tome ocigledno niko u klubu ne razmislja....o grupnoj fazi jos manje...kao po obicaju

Sve u svemu danas pocinje odiseja naseg Partizana....."Odiseja, odiseja staza trnja ili staza orhideja"......ajmo crno-beli !
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Zasto ne koristite RTS Planetu, samo treba registracija sa email-om
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Takodje SBB-ova platforma EON može da vam posluži. Treba da se registrujete na njihovom sajtu i pošalju vam brzom poštom ugovor da potpišete nakon čega imate celu SBBovu osnovnu ponudu preko neta za džabe
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top