Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Kako se prenemazu po ovom terenu,a 20-ak stepeni idealno za fudbalicu ,normalno ko voli da igra.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ovaj Spanac je sasvim pristojan igrac
Soumah je bolji ali jos je to slabo

#51 je dao lep gol ali sam siguran da ide. Vidi se po njemu
Zdjelar dokazuje da nam je neophodan jos jedan vezni
Ivanovic je bas pao u formi

Rumun i vise nego solidno pojacanje
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ne znam, cini mi se da smo bas losi, dal su opusteni zbog rezultata, ili je to efekat rada kompletne bulumente....... Mogu samo da molim boga da se cuvaju, ovo bas i ne lici ni na trag ozbiljnog fudbala
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Koji je kralj odnosno kraljina ovaj trener Rudara Bogosavac, ovako nam lepo ni Djukic ne bi pozeleo.

Igra, necu nista da pricam, ajde videcemo protiv malo jaceg protivnika kakav je 4-i tim u Litvaniji. Surdulica ce isto nasa istina da bude, bojim se da ne bude surova.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Previše su ovi iz Crne Gore slabi da bi se vodila bilo kakva diskusija.

Pantić je odigrao borbeno, kako i treba kapiten da odigra.

Rikardo Gomeš mi deluje da ima znanje i kvalitet. Šutira i levom i desno, što ja lično podrazumevam osnovnim znanjem za svakog centarfora ali se dosta ljudi danas bog zna kako oduševljava time.

Rumun pouzdan, zna da centrira.

Lepa akcija za prvi gol.

Teraj dalje! :šal
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Videlo se na terenu da je Pantic ubedljivo najbolji igrac, Spanac je jako dobar na lopti i odlicno cita igru, dok konacano imamo krstenog beka. Rikardo za sada pokazuje da ima potencijal ali da ga vidim protiv jacih ekipa
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kad već Rudar nije neki pokazatelj (ispao bi i od Teleoptika, siguran sam), daj da pričamo o novajlijama.
Rikardo i Enake kidaju. Znači, Rumun me oduševljava za sada. Kompletan igrač, pouzdan, i vidi se da zna fudbala.
Valijente dobar, siguran, iskusan, pametan igrač.
I moram da kažem da ovo što je odigrao Tošić večeras je više nego dobro. Daj Bože da ostane (u šta ne verujem) pa da bude na višem nivou u odnosu na prošlu sezonu. Jeste on statistički bio dobar, ali ustvari svi znamo da praktično može mnogo bolje.
Pantić odličan, a Ivanović baš van forme, izgleda kao da nema ni samopouzdanja.

Još nek ode #51, samo da ga ne gledam, kunem vam se da mi užitak gledanja utakmice opadne za 30% kad ga vidim u timu. Kaže mi žena da sam lud. Nek sam lud, ali kad mi se želudac okreće, jbg...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Igra dobra za ovo kolo kvalifikacija za neko jace ili play off ovo je jos dosta tanko. Razumem da je Djukic mozda hteo da zbog kvaliteta protivnika isproba neke varijante za uslovno receno slabije protivnike u JSL da bi stedeo glavne igrace za meceve u evropi ali opet da izuzev Zdjelara i Pantica kompletna sredina (Tosic, Jankovic, Kosovic, Suma) ne odigra nijednu utalmicu zajedno i da se ne vidi da li tu nesto eventualno skripi mi je malo cudno no dobro valjda Djukic (ne)zna sta radi.

Komentator me od srca nasmejao svojim komentarima za #51.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zajebancija od utakmice...

Fin prvi gol, dobar gol Rikarda zao mi je sto mu i onaj drugi sut nije usao.

Idemo dalje, sledeca stanica Surdulica tek onda Trakai.

Mozda i neko pojacanje u medjuvremenu doleti..hmm
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.174
Локација
Kej Republika
Landara pisora od fudbala.
Gledao sam jer je igrao Partizan. Ovi iz Rudara su bas bas losi da bi se stekla neka slika. Lagane dve pripremne utakmice. Slicno nesto ocekujem i od dvomeca sa Litvancima.
Treba nam zadnji vezni, koji jede zivo meso. To je neki minimum za ovu ekipu.

P.S Pantic kapiten? Decko koji je zapalio preko na prvu jacu ponudu, pa mu mi opet vadimo karijeru preko pozajmice? Mora da se sale. Bas lep primer nekim buducim generacijama. kapiram da on nije igrao traku bi poneo #51.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pantic je bio najbolji danas, pa ako ovako nastavi neka i nosi traku uvek sto se mene tice, samo osim kad Sale udje da se malo razigra :)
 

Betelgez

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
85
Reaction score
59
A ko je trebao da nosi kapitensku traku od igraca koji su poceli? I meni je bilo malo cudno sto je Pantic, ali kad sam video da nema nekog boljeg resenja...Mozda Zdjelar ili jedan od Miletica?!? Sta znam...

Sto se tice utakmice, solidno smo izgledali ali Rudar je preslab za bilo kakvu ozbiljniju analizu. Novajlije daju nadu da ce stvarno biti pojacanja, dobro igraju za sad.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Ovi naši stručnjaci su svakako kompletni idioti, a tek će duplo više biti ako ostave ekipu sa Sašom Zdjelarom na zadnjem veznom.

Treba nam agresivac u veznom redu, novi Everton. Ovo što Zdjelar igra može proći u prva 2 kola, kasnije će ga pojesti, neće znati gdje se nalazi.

Ja ne bih igru komentarisao, početak je tek, ali moram da prokomentarišem da često primjećujem jako loša kretanja bez lopte 90% igrača. Kad bi samo imali trenera koji bi ih naučio kako pametno trčati i trošiti energiju, počeli bi da ličimo na ozbiljan tim.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.910
Локација
Kobasicarija "Venac".
drugo poluvreme po mom ukusu. bilo je tecnije i lepse za oko, sto opet ne opravdava zute minute pozadi. prisustvo rikarda i tosica daje nam za pravo da se nadamo necemu ovog leta. ovaj sto prica portugalski pokidao nacisto veceras.
pantic fino drzi igru,a danas je bio i blizi golu. vise mi nije bitno na koju foru je vezan za nas. vazno je da cemo imati dobrog igraca iducih desetak meseci.
opasno mi idu na kurac price o tome kako se suma promenio, da vise nije onaj bledunjavi iz prosle sezone blabla...picka va materina, utopite to negde.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.883
Reaction score
7.713
Tosic je tipican primer kad godine stignu majstora. Moze mnogo da nam pomogne ali na sredinu terena, iza napadaca. Covek sve vidi, moze da prati loptu beku, napadacu, ako se odlomi neko iz bloka moze i da sutne. Zgazile su ga godine da bi igrao krilo ali ne smemo ga se odreci. Da se vucara od centra terena do sesnaesterca i razbice.

Ricardo zna znanje. I mora da igra kao jedini centralni napadac, iza njega Tosic, levo Ivanovic ako se vrati u formu, desno Jankovic, ako ga ne prodamo.

Zdjelar ako ne podivi na sredini kao Casemiro ondak sta ce nam. Jedan zadnji bezvezni je dovoljan kad hoces napad. Izgleda je njegova kupovina veci promasaj od Ozegovica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Ocigledno smo pristupili ovim utakmicama kao da su pripremne s obzirom da je u odnosu na prethodnu utakmicu na teren veceras izaslo sedam novih igraca. Nadam se samo da to nas strucnjak nece praktikovati vise i da ce se iskristalizovati prvih 11, a 51 bi mogao nakon vecerasnjeg gola da usreci i sebe i nas i napravi neki transfer. Steta za onaj zuti karton Ivanovica, moglo je vcrs da prodje i bez kartona. Sto se tice same igre ne bih jos da donosim nikakve dublje zakljucke osim da ne mogu da se otmem utisku da nemamo snagu na sredini....Zdjelar i Pantic su laka kategorija i ne mozemo od njih da ocekujemo da nam donesu potrebnu snagu u duel igri na sredini (itekako ce da nam treba to u narednim mecevima), a to se ispostavilo kao veoma vazan mozda i presudan faktor od kada je Everton otisao.... Ivanovic je izuzetak po tom pitanju, eksplozivan je i jak stalno trazi kontakt tesko ga je savladati bez faula ali mene brine taj prostor ispred stopera jer tu nemamo igraca takvih fizickih karakteristika. Vec za vikend, a nedugo zatim i protiv litvanaca nas cekaju ozbiljnije utakmice od ove, a prolaz u 3.kolo je bukvalno pod moranje, nema izgovora, nema opravdanja. Mislim da cemo tek u 3.kolu kf za LE definitivno videti sta mozemo.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Lose, ocajno, uzasno.
Ivanovic se previse trudi, desni bek klasicna prevara, ponadah se Nigerijac kad neki Rumun pokupljen sa gradilista. Rikardo se mnogo mrsti, Suma da se osisa, i da se ne kurci toliko, Djukic da nabavi druge cipele, da nas ne bruka vise pred evropom.

Idem da skocim sa sutomorskog mosta.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ocigledno smo pristupili ovim utakmicama kao da su pripremne s obzirom da je u odnosu na prethodnu utakmicu na teren veceras izaslo sedam novih igraca

Meni to apsolutno nije jasno. Ovo je pravo vreme da se početnih 11 uigrava, a ne da promeni 18 igrača u prvom timu u dve utakmice. Ako je izgovor početak prvenstva onda treba odmah svi kolektivno da izvršimo samoubistvo. Imaš prvu ekipu, plus 3 do 4 igrača koji koliko toliko redovno ulaze sa klupe. Ostatak klupe služi za, ne daj Bože, povrede.

Krivo mi je što nije nagradio malog Šehovića pred domaćim navijačima. Po mom mišljenju on je morao da bude starter večeras. Dokle će više da nas muči sa Miletićem?! On stvarno nema kvalitet za Partizan, pa makar igrao i beka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top