Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Ja pristajem da ne budemo nosioci i dobijemo recimo Spartu Prag.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Evo kako stoje stvari za sad, pre revansa utakmica u LE.
Po meni evo protiv koga bi bili favoriti:

ZX797WA.png
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ako ne budemo nosioci ovde postoje takve bombe da je to jeza.
zenit ,Milan ,Ajax , fener , Everton , Bilbao ..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Legiju mozda i izbace is evrope posle vecerasnje koreografije. Do sad UEFA nije tolerisala neke istorijske teme da tako kazem pa prema tome ako ne bude problem ogromna slika njemackog vojnika kako drzi prislonjen pistolj na glavu djetetu onda ne znam i neki natpis. Onda stvarno ne znam.

Mitland i Astra bi mogli lako da ispadnu. Navijam za Osijek :D da sjebe PSV za Marka da utjera Bordou na blef i valjda se jos nesto potrefi jebem li mu.

A jel mozemo mi dobiti protivnike sa kojima smo ucestvovali u kvalifikacijama za LS?
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
352
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Bolje milan nego zenit ili atletiko bilbao... tu mozemo omladince da izvedemo, isto nam se pise
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Nas ofanzivni potencijal je takav da svakom mogucem protivniku za LS ce da da gol u gostima, kuci verovatno i 2.

Ne znam koliko poznajete Djukica ali on nece igrati bunker cak ni protiv Olimpijakosa, krucijalno je da imamo sto kvalitetnije defanzivce ili nije iskljucena i neka bruka.

Tvrdim da bi i bez pojacanja u napadu i vezi, naravno sa ostankom svih igraca i sa dolaskom dva dobra stopera i desnog beka igrali LS sigurno, aj Miletic djene djene mislim da moze da odradi posao.

Djukic stvarno zna da ispolji napadacki potencijal ekipe, ali bojim se da defanzivno i tranziciono ova ekipa to nece moci da isprati i onda bi bolje bilo kad bi imali kvalitetniju defanzivu, a to je mnogo jeftinije negoli da trazimo vezne koji su predatori u oba smisla.

I da ocekujem da Marko Jankovic iznenadi ovu sezonu, njemu ce najbolje da legne Djukicev sistem, double double ucinak garantovano.

Cak sam i protivnika predvideo, puuu

Ivice, Djuka ovaj put ste zasrali, imate par dana da popravite situaciju i da ozbiljnije udjemo u dvomec za LE
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Biće iznenađenja sutra, kako mi se čini bukvalno će biti pitanje jedno mesto iznad ili ispod crte!
Ajde jednom nek nas sreća pogleda...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Dok je hrabrog Partizana ne strepim ni od Milana :šal
Dajte Milan i nek ide sve u pm...da se jos jednom junacki porvemo u jos jednom velikom i jos vecem dvomecu pa kom opanci kom obojci. Ja znam da posle ovog dvomeca sa ciganima ne postoji klub na planeti koji moze da nas spreci da udjemo u LE i da postrojimo sve tamo u grupi.... Od pojacanje ne ocekujem nista al sam siguran da ce igraci iz ovoga izaci neuporedivo jaci. Sreca prati hrabre...sad smo mi na potezu
Vise od zreba me plasi da taj dvomec ne prodje bez podrske ovim momcima jer nas uefa ceka na krivini
Lepa je jevropa kad se nasmesi al ne zaboravite kakvu titulu jurimo ove godine
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.861
Локација
Kobasicarija "Venac".
Samo težak protivnik na žrebu moze naterati upravu da dovede par dobrih pojačanja. Kako god,mi smo u malom minusu već u startu zbog kazne UEFA. Ne zaboravite da na tapet još nije stigao meč sa ciganijakosom.
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
zar nije ona kazna sa praznim tribinama samo predlozena ali nije jos potvrdjena?
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Neka nama Milan ostane za polufinale Lige Evrope, nadam se da ćemo do tada imati pravog centralnog beka, krštenog golmana, i još jednu zver pored brata Evertona. Pa onda Milan može da dođe. A sada što lakši protivnik, prvo radi dizanja morala i samopouzdanja, jer imaš još šest utakmica u Evropi, a još više jer ide derbi i utakmica protiv fašističke kučke! Treba imati na umu da igramo protiv njene sestre pre tog u NS.
Živeo Partizan!!!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Znaci daj sto slabijeg. Da mi lepo uzmemo lovu i obezbedimo evropske utakmice onima koji bi da napuste Partizan. Ako udjemo, mozemo se nadati nekom pojacanju.

Najslabiji protivnici, pogodni za Partizan i po igrackom kadru(uglavnom 99% domaci fudbaleri) i po formi i po ceni:
-Victoria Plzen
-Sparta Praha
-Bate Borisov
-Maccabi Tel-Aviv (verujem da ce bar jedan favorit da ispusi i progura ih nagore)
-Sa Legiom mozemo da se nosimo.

Ako bas mora zapadni tim daj ostrvo.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nije nemoguce...
Sparta - ciganija (0-2)
Osijek - Psv (1-0)
Altac - Gent (1-1)

U ova tri para je najveca sansa da favoriti ispadnu. (Samo bez konstatacija aaaa moramo da navijamo za cigane :D ovo je cinjenicno stanje)
Potencijalna solidna sansa autsajdera je i u mecevima:
Lingbi - Krasnodar (1-2)
Od Grenland - Dinamo (1-2)

Moguce iznenadjenje, mada tesko:
Videoton - Bordo (1-2)
Bilbao - Dinamo B (1-1)
Sturm - Fener (1-2)
Braga - Aik (1-1)
Paok - Donjeck (1-1)

Zenit, Marsej, Milan i Everton ce tesko ispasti.


Mislim da, s obzirom na rezultate u poslednje vreme, i cesta ispadanja velikih klubova, nije iskljuceno da pukne neko od vecih favorita. Nekako moze da se skupi 4 autsajdera koji ce proci, i jos 2 nek ispadnu ovi ispod crte koj su iznad nas. Ili nak budu i 3 odozgo a 3 odozdo :D

Ti koji su ispod crte a iznad nas su:
Panionios - Makabi (0-1)
Domzale - Frajburg (0-1)
Oelksandrija - Astra (0-0)
Midjiland - Arka (2-3)
Znaci sve su i te kako otvoreni rezultati!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
i ja mislim da ce tesko biti doci do grupe.

inace sta ako mi budemo slucajno povlasceni, da li bi mogli dobiti cigane ove nase iz rupe u plej ofu ili se to deli na drzave?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Pre nokaut faze ne.
Nema sanse da budemo nosioci....treba da ispadne minimum 6 timova koji su po koeficijentu ispred nas, a stvarno ne mogu da prizeljkujem ispadanje Sparte. Nadam se samo da je ekipa hrabroscu protiv cigana zasluzila bar tu srecu na zrebu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Moja jedina želja je da Sparta prejebe gance,pa izvučemo njih u P.O.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top