Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
694
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Pa zar nije bas ovdje bila informacija da je prodato preko 20K karata?
Inace ja ne vjerujem da je pusteno vise od 25K karata, jer su neki sektori zatvoreni.

Ako bude manje od tog broja, bruka i sramota...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ma pusti ruznal... ja sam dosao do info da je do juce prodato oko 22 000. I ja sam se iznenadio pa sam stavio upitnik. Najvise mjesta ima na sjeveru. Za zapad tesko da ces naci dva mjesta sloboda jedno do drugog ako uopste ima jos slobodnih.Istok ce biti pun valjda i Kimi dovodi ekipu na istok Jug ce biti pun isto iako kazu da jos ima mjesta. Valjda je u prodaji po mojoj procjeni oko 27 000 karata.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Udjite u ticketline i vidite koliko je ostalo. Lazu da je samo pola karata otislo
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Samo cigani su i pored mnogo podeljenih karti u kampanji za bg izbore ove godine imali trecinu praznog stadiona tako da ne bih ja bas verovao zurnalu oko toga koliko ce biti ljudi. Situacija je sizofrena, ljudi nece karte za jug pa da im poklonis.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Udjite u ticketline i vidite koliko je ostalo. Lazu da je samo pola karata otislo

Više ne može da se vidi koliko mi se čini. Ja sam juče gledao i tužno je bilo kako ide prodaja i za zapad i za Jug i za sjever.
A evo oni danas vele da je za zapad najmanje ostalo karata :confused
Nije mi jasno kako kad su za Istok 3 "sektora" billa rasprodata još juče...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Juce kad sam bacio pogled na sever, nisam mogao da verujem koliko je popunjen tri dana pred utakmicu. Kapiram da druga frakcija Grobara ide na sever, pa da je zato ispunjen, ali oni dolaze na istok tako da sam zaista iznenadjen.

Jug je zaista slabo ispunjen, ali kapiram da ce ogroman broj ljudi kupovati ulaznice na dan utakmice ili su im ispod stola vec dali veliki broj karata i da nece morati da prolaze kroz 'proceduru'.

edit:

@ Mladen

Istok ka Jugu ce biti prazan zbog tunela...
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Za zapad je ostao minoran broj, najvise 300 i koliko sutra ceo zapad ce otici. Sever se fino popunjava, problem su samo istok-centar i jug. Bice oko 25.000 zivi bili pa videli, stadion je dosta skracen i isecen na delove tako da ce najvise 1500-2000 ostati ne prodato.
Vidljiva praznina ce biti samo malo na jugu i centru istoka.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Više ne može da se vidi koliko mi se čini. Ja sam juče gledao i tužno je bilo kako ide prodaja i za zapad i za Jug i za sjever.
A evo oni danas vele da je za zapad najmanje ostalo karata :confused
Nije mi jasno kako kad su za Istok 3 "sektora" billa rasprodata još juče...

Ovo mu zvuci nemoguce. Kad sam ja kupovao, a to je bilo jos dok su mogle 4, zapad je skoro bio rasprodat, a gledao sam bas prije dva do tri dana, i bilo je sigurno 60 posto prodato onako odokativno procjenjujuci. I da se udaraju u dupe sto smo ovoliko strpljivi i dolazimo iako su nam na sve nacine pokusali (a preko ovakvih vijesti pokusavaju i dalje) da nas otjeraju da ne dodjemo.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Negde sam procitao da te statistike u tiketlajnu nisu validne, oni dobiju odredjena mesta na prodaju, i automatski ona mesta koja nisu na prodaju kod njih (prodaju se na stadionu) prikaze kao da su prodata.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
ogroman peh ce biti ako zdjelar ne bude igrao. bas sam se ponadao toj cvrstini I boljem protoku lopte na sredini, kad ono...


cesi verovatno jesu nesto jaci od nas. tu pre svega mislim na njihovu uigranost I system koji imaju, a mi ne. opet, optimizam gradim na tome da dolaze iz zemlje koja je u fudbalskom qrcu zadnjih godina. cenim da su kvalitetom priblizni jang bojsu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ako slice na Jablonec odn a znamo da su bolji od njih onda znamo šta nas čeka. Ono što sam uspeo da pogledam iz nekih highlights njihovih. Brzi su, presing itd. Za nas će biti veoma, veoma neugodni. Biće bas bas teško ih proći.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Ovo mu zvuci nemoguce. Kad sam ja kupovao, a to je bilo jos dok su mogle 4, zapad je skoro bio rasprodat, a gledao sam bas prije dva do tri dana, i bilo je sigurno 60 posto prodato onako odokativno procjenjujuci. I da se udaraju u dupe sto smo ovoliko strpljivi i dolazimo iako su nam na sve nacine pokusali (a preko ovakvih vijesti pokusavaju i dalje) da nas otjeraju da ne dodjemo.

I jos povrh svega, julovac izadje ovako, ladno post festum tri godine, kako bi nas obavestio kako je dug preko 20 miliona! Pre par nedelja zvanican izvestaj je govorio o dugu od 12 miliona. Ni pas s maslom ne bi mogo pojesti!
Tempiranje tajminga, pripremanje terena za ono sta ce nam se desavati...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Djukic je dao dobar intervju u vesniku. Rekao je sve kako treba jos samo da sprovedemo u djelo to sto je rekao. Treba da igramo sigurno bez zalijetanja, nerjesava se sve sutra na JNA, greske nas mogu skupo kostati pogotovo jeftino primljeni golovi. Plzen je jaca ekipa od YB ali su slabiji od Kijeva. Uporedio bi ih sa Bate Borisovim iz plej ofa za LS. Igraju brzo na polukontre i kontre. Imaju dobre sutere sa 20-25 metara. Igraju sa dosta centarsuteva. na svog spica Krmecnika (Svinjaru :D) .
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mozzartsport piše da ni pola ulaznica nije prodato. Kontam da je glupost jer se ovde drugačije pisalo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
...

Svaki rezultat bez primljenog gola je dobar rezultat pa cak i 0:0!
Добар је онај резултат којим ћемо ми проћи даље, где год био остварен...
Нула-нула? Ха, ха, ха, па нисмо ми Звезда, ми смо Партизан, најмање шансе су да се утакмица заврши без голова, јер не постоји тим на овој планети, па и шире, којем ми нисмо у стању да уваљамо гол...два, три, четири...а уз одређене пукотине у нашој дефанзиви (за које се ипак надам да ће сутра бити успешно закрпљене), није нам баш увек лако ни да остваримо ,,нулу,, позади...
Тешко до 0:0, али зато лакше до наше победе! :D
:napred Partizan
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nije ni cudo da sada seru jos vise o tome samo da se nebi pisalo o ciganima kako su prodali 112.000 ulaznica a na stadion doslo jedva njih 30k :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
http://mondo.rs/a1081470/Sport/Fudbal/Partizan-Viktorija-Plzenj.html

I zvanično izgleda da nema Zdjelara.
Biće zajebaTo u sredini i to mnogo. Možda je ovo Jevtovicu prilika da se opet ostali u prvoj postavi i da iz nje istisne Pantića ili Zdjelara :D
Ipak sam bliže opciji koju je predložio imenjak Tomić, sa Sumom umjesto Zdjelara pa kud puklo da puklo :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top