Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Neke životne "gluposti" su mi ugasile osećaj i euforiju, nikako mi se ne sviđa sve ovo.

Da bude suvo vreme, pun stadion, bolje ipak 3-0 čišćenje, nego 2-0!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...
ĐšĐ¾ Đ½Đµ Đ´Đ¾Ñ’Đµ, Đ»Đ°ĐºĐ¾ Đ¼Đ¾Đ¶Đµ Đ¾ÑÑ‚Đ°Đ²Đ¸Ñ‚Đ¸ Ñ˜ĐµĐ´Đ°Đ½ Đ´ĐµĐ¾ ÑĐ¾Đ¿ÑÑ‚Đ²ĐµĐ½Đ¾Đ³ Đ¶Đ¸Đ²Đ¾Ñ‚Đ° Đ¿Ñ€Đ°Đ·Đ½Đ¸Đ¼ и Đ¼Đ¾Đ¶Đµ Đ¼Ñƒ ÑĐµ Đ´ĐµÑĐ¸Ñ‚Đ¸ Đ´Đ° Đ³Đ°, ĐºĐ°Đ´Đ° ÑĐ²Đµ Đ²ĐµÑ› Đ±ÑƒĐ´Đµ Đ¸ÑÑ‚Đ¾Ñ€Đ¸Ñ˜Đ°, Đ´ĐµÑ†Đ° Đ¿Đ¸Ñ‚Đ°Ñ˜Ñƒ, Đ½Đµ ĐºĐ°ĐºĐ¾ Ñ˜Đµ Đ±Đ¸Đ»Đ¾, Đ²ĐµÑ› Đ·Đ°ÑˆÑ‚Đ¾ ÑšĐµĐ³Đ° Đ½Đ¸Ñ˜Đµ Đ±Đ¸Đ»Đ¾?

Životom mogu da garantujem da će taj broj "prisutnih", ukoliko pobedimo i odemo dalje, za dvadesetak godina biti negde oko 250.000 navijača! Prema tome, ne brinem šta će taj neko da kaže deci ili unucima :D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ako, или можда пре када, се деси величанствена победа коју не видим тако јасно као Лазар, али му верујем сваку реч, нико неће ни доводити у питање то да је било свих 250000 навијача.
То је срећна околност за оне који буду прећутали истину, а комплимент за оне који буду заиста били.
Тако да не смета ништа, такав тријумф и не вреди ништа мање.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mozzart pise da Zdjelar ne igra radi povrede. Ako bude Pantic-Jevtovic promaja ce da duva na sve strane..ovo nije dobro nikako..ja bih stavio Radina sa Panticem ali mislim da njemu Djukic ne vjeruje..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450
Drevne zidine Naseg Hrama fudbala dobro pamte sve :partizan_fan:

yo9OrFV.jpg
 
Последња измена:

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Mozzart pise da Zdjelar ne igra radi povrede. Ako bude Pantic-Jevtovic promaja ce da duva na sve strane..ovo nije dobro nikako..ja bih stavio Radina sa Panticem ali mislim da njemu Djukic ne vjeruje..

Kako meni malo fali da se pretvorim u islamskog samoubicu, kad procitam ovakve vesti! Jebote, onaj Boakje, kurac mu se odlomio, i oni ga osposobe za tri dana da igra protiv CSKA, u basketu za 5 godina su imali jednu i po tezu povredu, onom Mitrovicu ispalo koleno na ulici, pokupili ga i za mesec dana igrao, a mi u jednoj, sta jednoj, svakoj sezoni ispratimo po dva-tri igraca u banju na visemesecnu rehabilitaciju i to bas najvaznije igrace. I nema veze kad odes iz Partizana, i dalje te istra zla kob prati, Macvan to najbolje zna...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Uzmite sa dozom rezerve - mocart sport je poznat po talasanju pred svaku vaznu utakmicu
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Kako meni malo fali da se pretvorim u islamskog samoubicu, kad procitam ovakve vesti! Jebote, onaj Boakje, kurac mu se odlomio, i oni ga osposobe za tri dana da igra protiv CSKA, u basketu za 5 godina su imali jednu i po tezu povredu, onom Mitrovicu ispalo koleno na ulici, pokupili ga i za mesec dana igrao, a mi u jednoj, sta jednoj, svakoj sezoni ispratimo po dva-tri igraca u banju na visemesecnu rehabilitaciju i to bas najvaznije igrace. I nema veze kad odes iz Partizana, i dalje te istra zla kob prati, Macvan to najbolje zna...

Vala baš.Onako stidljivo se posle nekoliko dana provuče informacija o povredi nekog našeg igrača, a na kraju se ispostavi da je povreda ozbilnjije prirode.A kod musavaca na sva zvona udare te katastrofa, užas a posle dan dva, povreda i nije tako ozbiljna, brz oporavak moguć, pa smrdljivci i zaigraju vrlo brzo .Primjer Kića spram ciganskog jovičića.I meni strašno taj maler ide na kurac.U košarci još gora priča.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jel ima snega u BG? Ako nema onda dovuci sa Zlatibora i razjebat teren.

Meni se nijedna opcija sa Panticem u sredini ne svidja nikako a pogotovo ne ova sa Jevtovicem. To je jedva protiv Javora prolazilo.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Vala baš.Onako stidljivo se posle nekoliko dana provuče informacija o povredi nekog našeg igrača, a na kraju se ispostavi da je povreda ozbilnjije prirode.A kod musavaca na sva zvona udare te katastrofa, užas a posle dan dva, povreda i nije tako ozbiljna, brz oporavak moguć, pa smrdljivci i zaigraju vrlo brzo .Primjer Kića spram ciganskog jovičića.I meni strašno taj maler ide na kurac.U košarci još gora priča.

To je, valjda logično, jer su im važniji igrači komšinice, pa se i zbog toga tako piše. Njihov igrač čim se uhvati za nogu odma je to potencijalno povreda od mjesec dana.

Vjerujem da će i Zdjelar moći da igra, ali vjerovatno ne žele da rizikuju da ga izgube cijelu sezonu. Ima tu mnogo kombinacija za sredinu...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Jbt, citam ovo sto je napisao @njacke, i ne verujem. Da li je jebeno moguce da posle toliko muke dovedemo igraca, Partizanovca, i da bas dva dana pred mec, saznamo da zbog povrede nece igrati!?
Koliko cigani imaju srece, toliko mi nemamo! :banghead
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
I onda neko napise kako sreca mora da se zasluzi, ma vazi. Mozes biti najvece govno na svetu ako imas srece uvek ces bolje da prodjes nego onaj dobar i posteni lik.

Ne znam zasto ali mene ne hvata neka euforija a to je dobro jer je opstepoznato da sam ja jedan ogroman baksuz jer kad god sam se nesto lozio mi smo popusili :D
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Za onog Zivadinovica mislim da je budala ali sto je rekao za Boacija da vredi hiljadu evra, skroz je u pravu. Decku su nabildovali statistiku a igrac gori od Pesica koga smo mi trebali da dovedemo a ne Ozegovica.Samim tim mislim da nisu oslabljeni za razliku od nas. Tanak je Jevtovic za ovu utakmicu, Zdjelar nam treba kao hleb nasusni. Ako ovi pozadi ne ponove utakmicu protiv Kijeva imamo cemu da se nadamo. Koji trip, februar a mi igramo evropsku utakmicu. Do pobede!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ko planira po karte u BG - ne gubite vreme na stadionu, tamo radi skupina... ne znam kako bih ih nazvao... koja ne da da kupite kartu nekom drugom iako imate sken njegove licne, i cak i iscitanu licnu.

Idite lepo u Ticketline na NBG, tamo moze opusteno.

Jos Vazura 'ladno izjavljuje da jedna osoba moze 4 karte da uzme.
Kakav diletantizam, danas je bilo ljudi udaljenih i po 100km od Beograda koji su dosli samo zbog karte, cekali u redu i onda morali da se cimaju nazad na NBG.

Pitam se da li ce svemocni Pantic i Vazura da se udostoje da objasne ovaj picvajz u centralnoj informativnoj emisiji, umesto sto objasnjavaju kako se prolazi kroz jebenu kapiju kao da smo debili.

I zasto ne postoji opcija kao kod bilo koje avio kompanije da se karta plati karticom na sajtu, unesu licni podaci i zatim se ista odstampa?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja nisam imao nikakvih problema sa kartama nego ne kapiram logiku koju furaju sto ce ponovo da stavljaju narukvice pri ulasku na stadion? Koja fora?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Ja ne želim da vjerujem u to da ćemo početi sa Jevtovićem na zadnjem veznom. To je ravno samoubistvu, razmontiraće nas na sredini sa njim kao zadnjim veznim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top