Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)

KKP je‚ dakle‚ porazom od Barse (boxscore) osvojio 4. mjesto na turniru u Mađarskoj.

Lijepo je da su momci imali priliku da odmjere snage sa‚ između ostalih‚ Realom i Barselonom.

Mislim da ovom našem timu trebaju još 1-2 talentovana igrača visine 205+ i jedan s 210+ cm da bi se mogli "pošibati" sa svima u Evropi.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Zna li neko kako se zovu igrači sa brojevima 3, 4, 5 i 6?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
KKP je‚ dakle‚ porazom od Barse (boxscore) osvojio 4. mjesto na turniru u Mađarskoj.

Lijepo je da su momci imali priliku da odmjere snage sa‚ između ostalih‚ Realom i Barselonom.

Mislim da ovom našem timu trebaju još 1-2 talentovana igrača visine 205+ i jedan s 210+ cm da bi se mogli "pošibati" sa svima u Evropi.

mogu da uzmu Koprivicu,Majstorovića i Karahodžića
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Bas nam nedostaje mase i fizike... da se ogradim odmah,prvi put sam ih gledao danas,nisam uopste upucen,ovo pricam na prvi pogled sto sam video. Njihovi centri su bas dominantni u odnosu na nase.
Mali Jovanovic(sin Vlade Jovanovica) mozda izraste u solidnog igraca.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Inače nisam pomenuo, pa da.napišem reč dve o ovom turniru koji se održao u železniku:
Loš rezultat naših igrača, ali smo igrali sa mladjim igračima nego ostalih.

Ima dosta potencijalno dobrih igrača, meni se svideo adžić, tadić odličan 1 na 1 ali loš timski, latinović takođe solidan igrač.
Na centru jovanović iako mladji deluje starije, ima ledjnu tehniku, dobar šut, samo da izraste još malo, tu je i najmladji tanasković, 2001, brat nikole, nije se pokazao ali dosta fiziči dugačak, ako raste još može da bude dobar.

Pomenuo bi još i dva mladja momka karapandžiča koji je odigrao dobro treću utakmicu, i rutešića sa odličnim fizikalijama, deluje dosta dugačko, ali još je mršav treba da se razvija.

Posle dosta godina imamo nečemu da se nadamo u mlađim kategorijama.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Inače nisam pomenuo, pa da.napišem reč dve o ovom turniru koji se održao u železniku:
Loš rezultat naših igrača, ali smo igrali sa mladjim igračima nego ostalih.

Crvena zvezda na tom turniru:

1999. godište: 6 igrača
2000. godište: 4 igrača
2001. godište: 2 igrača


Partizan na tom turniru:

1999. godište: 5 igrača
2000. godište: 5 igrača
2001. godište: 2 igrača

Mislim da to nije neka velika razlika.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Triglav Kadetska Liga Srbije F8 - Finalni turnir

... Kadeti KKP nakon produžetka, velike drame i preokreta na samom
kraju savladali Borac 82:77 i plasirali se u polufinale koje se igra sutra.

(box score & play by play)
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
JLS F8 - Finalni turnir

Juniori poraženi u 1/2-finalu od Crvene zvezde 90:66.

(box score & play by play)

CRV - KKP
7. min ..... 15:20
24. min .... 66:38
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Direktor mlađih kategorija crno-belih Zoran Stevanović priča za MONDO o kampu koji pokreće trofejni klub, borbi za talentovane igrače, ulozi novca, uplivu roditelja, potrebi za sopstvenom dvoranom...

http://mondo.rs/a1014193/Sport/Kosa...ategorije-kamp-intervju-Zoran-Stevanovic.html

"Mnogo je dečaka prošlo kroz Partizan, koji nisu dobili šansu, ali i onih koji nisu imali strpljenja. Sada svi pričaju o Marku Guduriću. Pa, Gudurića smo mi doveli iz Priboja u Beograd! Bio je dve godine u Partizanu, dva puta na pripremama na Jahorini, odigrao jednu sezonu. Onda je otišao jer je njegovom ocu zasmetalo što je trener rekao momku da je 'indijanac'. Došla su nova vremena i mora da se pažljivo komunicira i sa mladim igračima i sa njihovim roditeljima. Moraš da vodiš računa da se ne naljute", ispričao nam je Stevanović anegdotu koja verovatno nije bila poznata mnogim ljubiteljima košarke.

"Ognjen Jaramaz iz Mege je bio kod nas četiri godine, osvojio je sa Partizanom pionirsko prvenstvo. Bio je i Nikola Radičević, koji je sada u Španiji, jedne sezone i Nikola Rebić. Roditelji mnogo utiču na to gde će dete da završi, gledaju gde im se više dopadaju uslovi. Ja nisam bio u klubu kada je ispušten Nemanja Bjelica, ali tu je očigledno napravljen veliki promašaj..."
 
Top