Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.527
Pa normalno, nece sigurno da istrazuju o cokiju legendi neke malverzacije, kradje, sverc, ubistvo premijera ili slicne lazi o njemu, kada je covek ciost ko suza, postenjacina, skoro pa svetac, mozda bi i njemu neku ikonu u crkvi mogli da razmotre...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Mozda sam ja lud, ali meni su ovakvi momenti u stvari prelomni momenti sezone. Do sada sam bio 80% siguran da uzimamo baba ligu, a posle ovog teksta sam na 98%. Ona 2% odlaze na meteor, rat, koronu i slicno.
Da budes talentovano govno je ok, ali da da takvom strascu radis na svom talentu toliko godina, i bubnes ovakav tekst dan posle onakve utakmice u Areni..ima neki jaci algoritam u svemiru zaduzen za takva govna.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.469
Reaction score
28.994
Локација
Novi Sad
Шта то беше новинарство....
"Српски телеграф" са срамном насловницом и новим покушајем дискредитовања највећег тренера свих времена, овог пута на тему војног рока. Новинари који се крију иза своје редакције и користе "добро упућене и искусне", али анонимне новинаре тог времена. Уредница спорта на овом смећу од новина Марија Несторовић изгледа нема паметнијег посла него да пљуне по НАЈВЕЋЕМ тренерском имену, само зато што се дрзнуо да се врати у СВОЈ Партизан!

Пс. Жељко је одрадио војни рок са 29 година.
Ако треба најбољима од нас да копамо јаме и терамо их из домовине, молимо вас фокус пребаците на најгоре!!!

 
Последња измена:

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Ne znam da li je prava tema ali kada razmislim Misa Tumbas moze biti smesten u skoro svaku temu ovog foruma jer je pratio nas i njegov Partizan u svim sportovima i ziveo Partizan 24h dnevno.

Imaš li neku neostvarenu želju u novinarstvu?

„Ta želja nekako spaja moje dve ljubavi – novinarstvo i film. Voleo bih da snimim dokumentarac o jednom divnom čoveku – Miši Tumbasu, najčuvenijem navijaču Partizana. Priču koju sam pre više od 11 godina uradio o njemu i dalje smatram svojom najboljom. Ili barem najvažnijom, jer je Srbija (i to ne samo ona crno-bela) otkrila kakva se sudbina krije iza Mišinog nasmejanog lica i prodornog glasa. Naravno, snimio sam još nekoliko reportaža o njemu, pa smo vremenom postali prijatelji, tako da nijedan dolazak u halu ili na stadion nije mogao da prođe bez toga da me primeti sa drugog kraja terena, vikne moje ime iz sveg grla i odmah dođe da me zagrli. Zato osećam potrebu da uradim nešto što će ostati kao kapitalno sećanje na čoveka koji je voleo jedan klub više od svih ljudi koji su ikada voleli bilo koje druge timove.“
Ceo tekst
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Odgovor ovome sto pita Zasto?
pa za da bi se ti pitao majmune ciganski :angry-smiley-002:

I onda ovakve ciganste gmizavce ima da botuju protiv i ovakve razjebane aba lige kao netreba nam i jos da podkrepe te teorije sa sporadicnim pojavima nekim bivsim ljudskim stvorenjima, a sada nesposobne napredne amebe kao rebraca ko bi da jaca srpsku kosarku.



Da se svi sagnete i popusite grobarski kurac onako na gomili
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.527
E moj rebarce...
Srbiji je potrebna deratizacija po dubini i sirini, nakon koje vise nece biti mesta za pacovcine, ma koliko god u proslosti nesto doprineli ovoj zemlji ili sportu. Od proslosti se ne zivi, a za buducnost koju zelimo, nisu nam potrebne jajare i sisice.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mozda je najidealnije ovde da postavim, ako nije moderatori prastajte
 

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Петровград
Mozda je najidealnije ovde da postavim, ako nije moderatori prastajte
прави клуб одабрала, логично
 
Top