Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ja sam iz Sapca i ne znam zasto je prihvatio, ako nije problem napisi (ne pravim se pametan, ozbiljno pitam?).

Znam da je Macva namestila krs utakmica prosle sezone i da se znalo da ulaze u JSL zbog onih para sto se dobijaju od UEFA za 100 godina postojanja kluba ako je klub u prvom rangu takmicenja to je valjda milion evra. Cak su im i oduzeli neke bodove za namestaljku protiv Bezanije, i to bez nekih opipljivih dokaza, a ovi se nisu bunili uopste...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čuj prihvatio, otimao se za mesto da bi mu bilo lepo i njegovoj SNS družbi naravno!

Edit:
Bas ovo sto markoni napisa, sve se vrti oko premije iz UEFA-e.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov
Nije milion eur premia uefa...ne preterujte..
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.174
Локација
.
Te premije od uefe dobijaju svi klubovi na 100 godina postojanja, bez obzira u kojoj ligi se nalaze, tako sam ja bar cuo. E sad bas je ogromna razlika izmedju recimo 1. ranga takmicenja i 2. ali i ja sam cuo da je milion za 1. rang takmicenja u drzavi a 2. rang je fazon 50-100.000 tako neka cifra. To mi je pricao jedan Tomislav Karadzic za sirotinju, covek koji je u podrucnom saveznu gde god ima para.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Upravo takva prica je dosla i do mojih usiju. Mada cudno mi je sto je Macva usla ove godine onda u ligu, to znaci da mora opstati (klub je osnovan 1919.), a nikad nece biti teze za opstanak, koliko znam 4 ekipe ispadaju.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Prvi upis moram iskoristiti da se najebem majke ovom dvojcu sa Arene, kakvo je zlostavljanje samo slusanje ovih idiota!

Pozdrav, braćo Grobari!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.263
Локација
U Kinšasi
Covek kad otvori ono govno od Zurnala zapita se da li se Partizan uopste kvalifikovao ove godine za Evropu i da li zvezdosrbi koliko veceras igraju finale LS.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Ružnal ima tiraž na nivou Boljevačkog glasnika, nemaju normalnog novinara, a ovi što im rade rade za 20.000 dinara, u potpunosti nazovi novina zavisna od dotacija iz budžeta, a tamo se zna ko odlučuje. Ne treba trošiti vreme na njih, već mesecima su ništa drugo do Terzićeva igračka.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.391
Reaction score
10.399
Локација
okupirana Srbija
Arenasport prebacila prenos iz Subotice na 2 kanal, imate pravo da jedan put pogađate koga prenose na prvom. :puke
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Grobarska populacija pod hitno treba zapoceti akciju bojkota Zurnala.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
kao da ih ne bojkotujemo. Najgore novine na svijetu i najciganskije. Pa mi da razvalimo videoton kao sto hocemo u Madjarskoj, a cigani da izgube od Krasnodara kao sto hoce, oni ce na prvu stranicu staviti Boacija na naslovnu, a Partizan negde u cosku eto usput. TO su prava govna neopevana...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.406
Локација
Brdo Banovo
Govna neopevana? Slobodno pogledajte izdanje "vecernjih novosti" za juce ( petak) i onda cete videti novi nivo govnarizma. Sa kojim zadovoljstvom objasnjavaju odbranu Partizana i nesrecnog Kljajica, sa sve slikama da nam priblize desavanja... E to su ober govna! Pobeda Partizana pored umrlica i uz oglase, al poraz,lepo, pregledno na citavoj poslednjoj strani, sa sve strucnim komentarima, jedva govna docekala. Mrs!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.527
Локација
Yaoundé
Mislim da "Sport" više ne postoji u klasičnom štampanom obliku. Pre nekoliko godina tamo je bilo nekog preuzimanja, gašenja, štrajka zaposlenih, sambogzna čega sve još... mislim čak da je niko drugi do Aca Šmrkas hteo da preuzme ili možda čak u jednom trenutku i preuzeo list... koliko je sve bilo uspešno govori to da ''Sporta'' više nema, a bio je to najstariji sportski dnevni list u zemlji...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Gledam RTS i vidim najavljuju za sutra neki filmski maraton (starijih) domaćih filmova...ali...što se mene tiče ništa od gledanja jer na derbi se kreće ranije, a sa njega se vraća kasnije...nego...vidim da su za termin kada će derbi biti skoro završen stavili film ,,Delije,,...
Slučajnost da je film istog naziva kao zvezdaška navijačka gupa u terminu kad derbi završava, ili... možda neka moja paranoja da je to neko namerno tako birao jer navija za Zvezdu...?
Ali što i da ne paranoišem kada su još iz sedamdesetih godina prošlog veka sačuvani snimci raznih Zvezdinih bitnih utakmica, ali ne i Partizanovih, i kada smo u prošli četvrtak imali priliku da vidimo kako RTS pravi programsku šemu u kojoj su Zvezda i odbojka ipak važniji od prvaka Srbije, Partizana...

Elem, imam ja još jedan primer...

Mislio sam da su različita izdanja dnevnih novina za prestonicu i unutrašnjost stvar prošlosti, jer - pa sada su telekomunikacije toliko uznapredovale da svaka informacija može svuda da stigne za ,,sekund,, a i štamparske mašine valjda sada rade posao mnogo brže nego pre, ali - nije tako...letos sam bio u ,,unutrašnjosti,, ako tako uopšte može da se kaže jer je to prigradska ali i dalje u nekom smislu beogradska opština - kad ono, nema u tamošnjim jutarnjim novinama izveštaja sa utakmice Olimpijakos - Partizan, odigranoj prethodne večeri...
Doobroo, al' ,,paj,, sad ovo:

U četvrtak smo ,,torpedovali,, Videoton, u petak moja majka (živi u jednom mestu BGD prigradske opštine), otišla ujutru do pošte da podigne penziju, onda do lokalne prodavnice da kupi novine...i kaže mi posle, ej, zamisli, NEMA ništa u novinama o Partizanu...
A o Zvezdi?
Pa naravno da ima...

Čekaj, čekaj, znači o našoj utakmici, koja je počela RANIJE - nisu uspeli da ništa ,,sroče,, i odštampaju, ali o Zvezdinoj koja je počela KASNIJE - itekako jesu...

Šta reći? :roll:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Šta reći?
Evo ovo (svejedno čiji je ,,medij,, u pitanju) :

Bio sam danas da kupim karte za utakmicu na blagajnama rivalskog stadiona i vidim da prodaju i program za utakmicu...
Neprijatelja treba što bolje poznavati, tako da - kupim i program...
Vidim, ima se, može se, sve u boji, da ne komentarišem sadržaj, ALI - ovo moram...
Oni, jednostavno, koriste svaku priliku da omalovaže naš klub, i dok su svoje igrače prikazali podacima i fotografijama, naših, u programu utakmice jednostavno - NEMA...
'Ajde da je u pitanju neki nižerazredni klub, pa da kažeš, teško se mogu prikupiti podaci, fotografije, ali za Partizan...
Kao da nas smatraju ,,nižom rasom,, čija imena, pozicije u timu, ili fotografije - nisu ni vredne pomena...
Znate, jedno je kada se mi navijači spredamo i zajebavamo sa nečim, ili nekim, vređamo i omalovažavamo, zajebavamo i rugamo - ali ovo je zvaničan stav njihovog kluba - PARTIZANOVI IGRAČI NE ZASLUŽUJU NI IME DA IM SE POMENE, A KAMOLI DA IM SE FOTOGRAFIJA POJAVI ČAK NI U PROGRAMU UTAKMICE...

Eh, kada bi ti naši igrači umeli i mogli danas da im odgovore onako i kako treba, tamo gde treba - na terenu... :napred Partizan

SMRT FAŠIZMU - ŽIVEO PARTIZAN!!!


 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.420
Reaction score
11.810
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.119
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Lepo kazem, dajte nam zute (crno - bele) trake, s ponosom bih je nosio, samo da se razlikujem od onog drugog dela naroda, ako se tako mogu i nazvati.
 
Top