Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.571
Локација
CyberSpace
ja ne razumem da se Partizanu želi da primi gol protiv cigana zbog bilo koga na terenu a kamoli nekog tamo glodara.. :prekrsti
a videćete, većina će ga pozdravljati ako postigne gol u Derbiju i otrči na jug ljubeći grb na dresu, kao i ćelavog Piromana što je ( a taj bar nije dodatno srao po netu, na sve slike koje imaju u odvratnim bojama) :pop
i meni je lik tragikomičan, ali da želim zlo Partizanu u utakmici zbog njega, ili bilo koga drugog - NIKAD!



:napred Partizan
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ti nista ne razumes, to je ocigledno, ali zato stalno imas potrebu da ispravljas nekoga.
Prica covek o ciganskom psu srnicu i njegovoj zelji da postigne gol na derbiju, a ja u sledecem postu kazem neka postigne auto-gol.

Sta tebi tu nije jasno, i o cemu ti uopste pricas?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.295
Локација
Kej Republika
Ono kad citas postove iznad i skrolujes 5 puta da uhvatis ko koga prca :)


cr(k)vena zlezda je ostavarila istorijski uspeh, sta se zalite na medije? Njima je sad frka ko ce bolje i mastovitije da prenaduva ovo. Ne znaju koji portal ili novine lista Vodja.


Dace Bog da opet za 25 godina udju u grupu neke evropske Lige. A mi svake godine, pa da ih toliko smorimo da nas potpuno izbace sa svih portala i medija.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Najomiljenija scena mi je bila na RTS-u kad cigani od poluvremena se brane a oni cigancici sto dodaju loptu kad izadje se prave ludi i nece da vrate loptu u igru igracima kelna, i onda sudija dolazi do centra i objasnjava da to ne moze tako i pokazuje oko stadiona da se lopta mora vracati nazad u igru a komentator se pravi lud kao nije shvatio sta sudija hoce, pokusava da nadje koja ce zamena biti u toku...

Jebi se govnaru, reci ciganisemo se a to u evropi ne prolazi.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.500
Reaction score
23.267
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mi pisali da onaj idiot srnić da auto-gol, a on navalio kako hoćemo da glodar da sam sebi go, niko od nas glodara nije ni pomenuo.

Al' ovi što ga brane, svugde ga vide.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@Dr Mo

:D Ma, znam, procitao sam, nego cisto da potkacim onog sto me je prozivao onomad.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
E, jbg, ja sam iskenjao (da opravdam nadimak) sta sam imao i otisao da proluftiram mozak. Otekao mi je od juce, a evo vidim, ni danas nije bolje.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.571
Локација
CyberSpace
AU ;gaah , jbt, šta sam ja juče čitao da ovo iznad skontam tako izvrnuto :prekrsti
sad tek vidim kako treba :cry:

evo, javno se iskreno izvinjavam svima ( pa i onima koji su mi pretili prebijanjem) za sve što sam izlupetao juče na Forumu :oops:

izgleda da treba da se suzdržim od reakcija i pisanja kad mi izgubimo a :pickaciganska onako kurvanjski dobiju, imajući u vidu mentalno stanje koje mi takva kombinacija izaziva.. :confused
ako moderacija smatra da zaslužujem poene / ban, samo napred, neću se buniti :?



:napred Partizan
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Partizan u fudbalu, nastoje da tretiraju, kao da ne treba da postojimo.
KK Partizan, im je kao klub, gde marketing iz pecinskog doba.
VK Partizan, skupina neozbiljnih osoba.
RK Partizan predstavljaju, kao bot vojne komande.
HK Partizan, im je fundamentalno jezgro narkomafije.
OK Partizan, slovi za, neotpor, neobraz, necovek, nerad.

Da je 1389 godina, svaki dan, svi bi mi verovali, da nismo fudbalski vredni postojanja.

Da je praznoverje normala, nas KKP marketing bi bio bozanski.

Da je terorizam zdravlje, VK Partizan ne bi tamanio homoljaksualce.

Da je Srbija saka pirinca, armija Srbije, ne bi trebala da postoji.

Da je Beograd neponosan grad, u Kazakstanu bi Alkatrazi trazili pljuge.

Da je, otpor, obraz, covecnost, rad, jednako, suzivot sa zuluima, cg plemenima, sijuksima, nordijskim plemenima, onda bi pokret socijalista, sps, radikali, nova srbija, bili crno-beli svet.
 
  • Like
Reactions: Oki

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
A_Grobar... knjizevna ultras frakcija Grobarskog Trash Romantizma :)
Ziv bio :ziveli
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
26911018_1591068937654101_5515948609550640388_o.jpg


Navijači Nots Kauntija danas u Linkolnu

preuzeto sa FB stranice Engleski fudbal
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.328
Локација
.
Pratim Copa90 kanal na youtube i ne znam zasto ali bio sam ubedjen da je cigan :D

Cak mislim da sam ga vidjao u nekom cergarskom dresu, auu u kojoj sam ja zabludi bio
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Top