Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.766
Локација
Beograd
Ja sam odgledala, uvek sam više volela živu reč neg' pisano slovo, a kad je Dule u pitanju, to mi dođe pod obavezno, jer njegova reč i novinarsko pisanije retko kad imaju veze s vezom. Ali, kad je rekao, na pominjanje todorića - Partizan postaje muzej, čim drži takve eksponate... I u takvoj temi, iz njega vrca ironija, pokazatelj da je glava, i pored svih ubedjivanja da nije, ipak savršeno zdrava...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.527
Ja sad odgledah, cisto da se smirim...
Jebo te dan, minut ipo do poluvremena imas 12 razlike, oni mase sut, ali skok u napadu i daju kos, i do kraja poluvremena raspad sistema.
Jbt, svestan sam sta su nam drzava i izdajnici u klubu uradili, ali ne mogu da se naviknem na to sta smo postali, ne mogu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pa zar mi igramo? Ja sam cuo da ce oni igrati i za nas u cetvrtak da obrane srBstvo, jel..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.527
Biju bitku za srpstvo u Moskvi usred zime....
To je hrabrost...neka prodju ko napoleon i adolf, ne treba nista vise...:D
A mi...pa ako budemo igrali finale mozda se izborimo za dve vesti dnevno, tri dana za redom...:D
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
da-Bog-da bilo 'samo' -14°C u Moskvi kako ne bi mogli da se "dogovaraju" o odlaganju utakmice :pop :prekrsti
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Rusi ce sigurno hteti da igraju, jednostavno zato sto su navikli i zato sto nisu picke kao ciganska govna.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
JUSUF NURKIĆ : Verujem da ću jednog dana doći u Partizan, bar zbog te publike!

MARIO HEZONJA : Čitao sam da me Vujošević želi, ali i Barcelona, klubovi iz Grčke, Turske. Partizan mi je najdraži od svih tih klubova, čak i od Cibone. Takve navijače nema nitko. Kad dođu, daješ 300 posto, a zna se da su najbolji na Balkanu i šire.

RADOSLAV NESTEROVIĆ (osvajač NBA prstena sa San Antonio Sparsima) : U intervjuu za sajt "Basketball",na pitanje u koji bi klub voleo da se vrati da može još da igra,Nesterović je rekao: U Partizan! Partizan i Olimpija su uvek bili moji omiljeni domaći klubovi.

KIRILENKO: Ipak, žao mi je što nisam imao priliku da nastupim pred Grobarima. Oni prave vrhunsku atmosferu.

Bosanac, Hrvat, Slovenac, Rus...

Velik si Partizane!!!
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Koliko smo mi veliki klub najbolje pokazuje ovo. Kod nas nikada nije bila bitna nacionala pripadnost igrača, nego koliko je taj igrač spreman da da za sveti dres i navijače. I takvi smo sigurno jedinstveni na području bivše nam države. Svaki igrač Partizana koji poštuje klub je moj brat, bilo da se on klanja ili krsti, na ovaj i onaj način.
Živeo Partizan!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.560
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Otvorim sad naslovne blica i mocarta da vidim kad igra naš Partizan a tamo ni redka pa da upitam jesmo mi već odigrali ili je odloženo ili nešto treće:confused:confused:D:D:D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
Bosanac, Hrvat, Slovenac, Rus...

Velik si Partizane!!!

GORAN PANDEV : Od malih nogu sam navijač Partizana.Bilo je priče da ćemo Stojkov i ja iz Makedonije preći u Partizan,ali smo u paru otišli u Inter.U Strumici ima mnogo Grobara.Klub iz Beograda je uvek imao dobre igrače,meni su se najviše sviđali Mijatović i Đurovski.

Ilija "Ilčo" Naumoski je najveci grobar koji je igrao za makedonsku reprezentaciju!Sjecam se da je izjavio, da i kao igrac austrijiskog Matersburga, cesto znao da skokne do Beograda da bi sa juga gledao Partizan!

da kompletiram listu i Makedonac.. :D
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
Pa gde sve to bez Crnogorca :buhaha

NIKOLA MIROTIĆ - Od malih nogu sam bio vatreni navijač Partizana. Bio sam presrećan kada sam došao,odradio trening i odigrao jednu prijateljsku utakmicu za voljeni klub.Gledao me je lično i tadašnji trener crno-belih Vujošević, ali se na kraju nismo dogovorili.️
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.527
@Spejs, to je ono sto Partizan cini velikim, nema granica, to je za ogranicene, daklem za cergare.

Pa sad sve to sto si postavio u tri sjajna posta pokazi @amfilohiju sa privremenim banom...mozda i njima moze da pozeli da budu u hali u Baru..
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.784
Локација
Nedodjija
nastavljamo dalje...

VLADIMIR DRAGIČEVIĆ : Radonjić mi je kao drugi otac,trenirao me je u Budućnosti.Zbog ogromne ljubavi koju gajim prema Partizanu ne bi imalo smisla da sam došao među crveno-bele.Svi u mojoj porodici su veliki navijači Partizana.️
 
Top