Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Sve je to u redu, ako za 8.000 kazes 10.000, ali kad imas manje od 2.000 na stadionu, a tvrdis 10.000 i to svi mediji prenesu kao cinjenicu, onda je to bas tezak kriminal sa ucescem medija. Ne znam gde su sada organi vlasti. Naravno nemam iluziju da u ovoj ciganskoj drzavi neko ima zelju da proveri njihovo poslovanje, ali ja licno nikad necu ocutati neke stvari. Ma koliko je moje misljenje nebitno mogu samo da me povuku.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Sve lepo izgleda, ali bilo bi bolje kad bi prikazali i slike zapada i severa za vreme utakmice.. tako ne bi mogli nikako da prigovore, a ovako ostaje sumnja ma koliko mi znali da je bilo prazno..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
pa imas sliku severa, a zapad nemam izvukao sam iz snimka sa rts-a
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Svaka cast. Evo dodaj iz ovog videa https://www.youtube.com/watch?v=woHWuRNhJP0 frejmove, po minutama

1.53.58
1.59.48
2.00.03-2.30
2.01.03-06
2.16.56
2.19.18

I to je samo na brzinu. Dakle, uveliko pocelo drugo poluvrijeme, a jos uvijek vode=niko nije otisao jer su primili gol.

Kad to zavrsis, salji mrezama a najbolje bi bilo da neko proslijedi bivsem nam clanu JNA da postavi na Viber grupi.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
ja niti imam mreze, niti koristim mobilni... nemam ni fejsbuk ni twiter niti bilo sta, mobilni doduse imam, ali ne znam te aplikacije. Nikada me nije interesovalo. Mogu uklopiti ako nema ko drugi, ali kasnije u toku dana i veceri
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
zato imamo mi, prosledicemo na zvanicim profilima partizan.net
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Evo dodato je jos 30-ak sekundi na kraju snimka sa pocetka utakmice, vidi se i zapad i jasno je da je u pitanju velika prevara.
https://youtu.be/v167cetEzRM

Nadam se da ce nasi negde objaviti da se nisam dzaba mucio i uklapao
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
czv_1000x0.jpg




Bio sam slobodan da malo proguglam, što nikad ne radim kad su u pitanju romske utakmice i na ovoj slici se vidi poseta celog stadiona na toj utakmici.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Lažovčine!

Evo, na ovom našem Forumu postavljene su fotografije sa kojih se, bar približno, može videti kolika je bila poseta te utakmice...

Dakle, ajmo malo matematike, njihov stadion prima nešto više od 55 000 gledalaca, da zaokružimo i na 56 000 i da to podelimo sa 4, i dobijamo probližan, prosečan, broj gledalaca na jednoj tribini, Priznajem, pretpostavljam, tribine im nisu iste veličine, ali računamo neki prosek...

Stadion može da primi 56 000 gledalaca, ima 4 tribine, 56 000 : 4 = 14 000 , na jednu tribinu može da stane oko 14 000 gledalaca...

Pogledajmo fotografije sa utakmice...

Gledaoci nisu ,,zbijeni,, jedan do drugoga, sede, stoje, raštrkano...na Severu ih je najviše i najzbijeniji su, Istok i Zapad tek ,,šačice,, sa velikim praznim prostorima između pojedinaca...

Pogledajte koliki površinski prostor zauzimaju ovi na Severu, to je bitno manje od polovine tribine...da im ,,dodamo,, sve ove sa Istoka i Zapada, opet ne bi napunili polovinu, a sve i da je napune, rekosmo da svaka tribina u proseku može da primi 14 000 gledalaca, 14 000 : 2 = 7 000 ...
7 000 gledalaca je bio neki njihov maksimum maksimuma na ovoj utakmici...
Ali tačan broj može da bude i znatno manji...teško da bi čak i ,,dodavanjem,, ,,zapadnih i istočnih,, zvezdaša, svih redara, funkcionera, trenera i fudbalera, kao i sudijske trojke (kojoj se trener Zvezde zahvaljuje odmah posle navijača), Sever uopšte došao do polovine ,,popunjenosti,,...

Naravno, meni je istina osnovni princip, ne mogu da tvrdim da je moj račun precizan, na fotografijama ne vidimo i desni deo ,,Zapada,, (ali, najverovatnije je da, kao i na svakoj utakmici) izgleda slično onom levom delu, isto tako, ne znam tačan kapacitet svake tribine pojedinačno, ali svakako se dobro VIDI koliku površinu neke tribine zauzimaju gledaoci, a kolika površina je PRAZNA!

Nemam problem sa istinom, neka ih je i 20, 50, 100 000 na svakoj utakmici, pa šta, njihova stvar, ali ne volim da me neko LAŽE!!!

Ne može 5, 6, ili maksimum 7 000 gledalaca da bude PREKO 10 000 gledalaca!
Ne može NIKAKO!!!

A inače, meni prepucavanje dokonih po ,,mrežama,, oko toga koilko koga i kojih ima na nečijim utakmicama, i koji su brojniji, ne znači ništa, brojniji ne znači ni pametniji, ni bolji, ni pošteniji, ni moralniji...

Jednostavno ne volim da me neko OČIGLEDNO laže!

Ua novinari dripci!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
A sta vas to cudi? Pa nama ostane bok istoka prazan i sever i kazu 17.000 gledalaca, ispade da na sever i bok istoka stane 15.000 a na ostatak stadiona 17.000.
 

ARDI-PFC

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
24
Reaction score
19
Ma ciganske lazovcine nije ih bilo ni 4.000 hiljade od toga 3 hljade dzabe ulaz stoka
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Nista nas ne cudi i nije im prvi put, ali ovo je stvarno bezobrazluk svoje vrste. Primjetno je da su slabo gledani ove godine a ovamo brojke da ti se zavrti u glavi. Imate i na onom snimku sto sam postavio kolegi minute kad su bile izmjene ili prekidi pa kamera isla po tribinama gdje se lijepo vidi da ih ima saka jada, pogotovo kad uzmemo u obzir njihov megalomanski kompleks.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Realno, mene iznenadjuje sto ih je preostalo i hiljadu...

Ko normalan bi gledao fudbalski klub koji namesta svaku utakmicu, falsifikuje papire i postoji kao sportsko krilo napredne stranke kojoj mese torte. Sta tek reci o kosarkaskom klubu koji ustvari i nije zvezda nego privatni klub mafijasa iz Zeleznika.

Da ne pricam o ostalim ciganskim klubovima, to vise niko ziv ne zna koliko puta se gase i obnavljaju, oni su jebeno izvrsili fuziju i u sahovskom klubu. Dokaz:
На шаховском небу Србије поново ће засијати и Црвена звезда! Славни клуб је оставио дубок и неизбрисив траг од оснивања (27. април 1945.), али му се после 1999. године губи сваки траг. Све до данас.
После неколико безуспешних покушаја да се ствари покрену са мртве тачке, дошло се на идеју о фузији са Борцем из Раковице.

Oni vise ne postoje i samo budale mogu ici na njihove utakmice.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.131
Reaction score
17.814
Локација
U Kinšasi
Od svih sportskih komentatora na svetu najvise mrzim Radulovica sa Arenasport. On je gori od Milojka Budale Pantica i Gnojka Andrijasevica i Nenada Milovanovica i Pedje Strajnica zajedno.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
NE mozes ga vise mrziti od onog ciganskog pseta sto njima kmenatirse utakmice. Taj ima tako gadan glas da mi se sere kad ga cujem.
 
Top