Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Najgore đubre i najveće govno sa RTS je bez premca Gojko Andrijašević. Takvo cigansko pseto majka rađa samo jednom, mada sam ja pri stavu da je to greška prirode degeneracija gena. Pa njegovi prenosi Derbija, toliko radovanje kada Kurva i veštica iz Blera da gol. Pa prenos nas i Fenera, povraća mi se kada se setim. GOVNO!!!!!!!

A onda dolaze jedan ciganin Strajnić, njegovo radovanje kada gubimo i pljuvanje Partizana, i debil ali baš, čovek ograničene inteligencije Kovinjalo.

Radulović je za ove melem na ranu, neka blaža varijanta ciganina iliti realnog Grobara.
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.823
Reaction score
9.778
Svi nabrojani su nepodnosljivi. Mada me ovaj sa arene najvise nervira pojavom.

Pustam i turske streamove, ako ima.

Samo ako nema nigde, onda na javni servis/arenu, na mute.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.363
Локација
Beograd
Gojko Sisa Andrijašević, odvratni, neprofesionalni, neobjektivni, ostrašćeni ,,ciganin,, me je jednom prilikom toliko iznervirao da sam zvao RTS da im kažem ,,par reči,, o njemu...čak me je neka tamo žena i saslušala iako sam pričao bar 10-15 minuta...možda ga i ona nije podnosila, ko zna...

Zvezdin nedavni ulazak u LE se slavio ko državni praznik, a kad mi stalno igramo tu LE, to se ne samo omalovažava, nego komentator i ne gleda ono što treba da prenosi...

https://www.youtube.com/watch?v=24HLujgztcY
https://www.youtube.com/watch?v=jhx-3iA-ddU

Ipak, ja nikad ne uključim ,,mute,, kad sam u prilici da gledam i slušam taj domaći TV prenos utakmice našeg Partizana...neprijatelja treba što bolje poznavati, a i ako neko od njih koji utakmice prenose, kojim slučajem i nije ,,ciganin,, onda bar da čujem šta je kreten u stanju da izvali...

https://www.youtube.com/watch?v=3eNKK9dcD5Q

Ne mogu ja da izmenim stanje kakvo je sad u sportskom novinarstvu, ali bar mogu na ovom slobodnom Forumu da ih opaučim kritikom...to njih neće promeniti ni popraviti, ali bar nekom ovde mogu da skrenem pažnju na sve ono što nam rade i na medijski tretman kakav imamo!

SMRT FAŠIZMU - SLOBODA NARODU - ŽIVELA SLOBODA - ŽIVEO PARTIZAN!

Lažite, kradite, otimajte, serite po medijima, ništa nam ne možete! :D:

https://www.youtube.com/watch?v=dX1YV4mJ95I

https://www.youtube.com/watch?v=RPYmLXqucgU

https://www.youtube.com/watch?v=vfrA-mEHX6g

https://www.youtube.com/watch?v=cacV7zkYuaA
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.797
Reaction score
2.566
Локација
CyberSpace
kakav god da je privatno, ono što je bitno je kako obavlja posao kad prenosi utakmice Partizana, a to je, u najmanju ruku, snishodljivo i nipodaštavajuće :pop
ne kažem da treba da navija k'o ovi ciganski džukci što zavijaju čim se ovi njihovi okrenu prema protivničkom golu, ali možeš i negativnu stvar po svoj klub da kažeš na pozitivan način, i da kreiraš atmosferu za gledaoce a ne da pričaš samo da bi popunio tišinu, a i tada da se nalupetaš propisno :prekrsti

par puta sam gledao južnoamerički ligaški fudbal na SK i tamo je tada bilo par komentatora koji te zapale za utakmicu toliko da skoro skočiš da se prodereš kad se postigne gol i rizikuješ da probudiš ukućane, iako realno ne navijaš ni za jedan od klubova čiji timovi su na terenu :confused
i ne, ne mislim na onog što se dernja GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! posle ama baš svakog postignutog po minut i po kao da proverava da li mu je opao kapacitet pluća posle krdža koje puši :puke ( o, da, i to se da fino "pročitati" iz boje glasa) :roll:

neko ovih dana postavi ovaj link komentara koji je ( sa razlogom) prokazan-(o)i Kovinj-(Lupet)alo" proizveo i koji je, za razliku od kolege mu sa Arene, sasvim fino "obojio" situaciju i doprineo atmosferi za gledaoce pored TV ekrana:
https://youtu.be/Pjn7HkmJOxo

stoga, da li je neko Grobar(čina) :roll: privatno, a javno ima odnos prema Partizanu kao da ga je neko naterao, uopšte me ne interesuje i nek' se tera sa tim stavom :kur
pre bih poštovao da utakmicu iz, recimo, Ivanjice prenosi navijač Javora i naginje u prenosu njima, to je poštenije od ovog "objektivnog" :mad:

a derbije mogu i da prenose u paru, kao što su nekad imali ( radio) prenos ona dvojica pa da preuzimaju reč kako lopta menja posed na terenu za njihov tim ( Ica i Dragomir to bejahu, valjda, sa YU Radija, ako sam dobro zapamtio bez guglanja sad... )
meni je to bio jako zanimljiv koncept i par puta sam sa uživanjem gledao prenos na TV-u sa zvukom njihovog prenosa sa radija :respect
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.508
Najgore đubre i najveće govno sa RTS je bez premca Gojko Andrijašević. Takvo cigansko pseto majka rađa samo jednom, mada sam ja pri stavu da je to greška prirode degeneracija gena. Pa njegovi prenosi Derbija, toliko radovanje kada Kurva i veštica iz Blera da gol. Pa prenos nas i Fenera, povraća mi se kada se setim. GOVNO!!!!!!!

Kad smo protiv Fenera dali drugi gol, Andrijasevicev komentar je bio "Sokantno vodjstvo/pocetak Partizana"!!! :buhaha
Da je priznat treci gol, koji je potpuno regularan, mislim da bi bio prebacen na reanimaciju u klinicki centar.
Pomenuli ste ih dosta, ali meni je posebno iritantan bio Petar Lazovic...

Ali biseri...Pokojni Vladanko: dobar dan, evo uskoro ce poceti stari dobri derbi engleskog fudbalskog sampionata, izmedj...aaa (neko mu u studiju verovatno nudi rakiju)...sipaj, sipaj...izmedju Arsenala i Mancestera....:buhaha

Ili ludi Milojko: ukljucuje se u prenos sa 15 minuta zakasnjenja, jer nisu mogle biti uspostavljene veze...ljubitelji fudbala srdacan pozdrav sa stadiona u Lionu, ja se nalazim iza jednog stuba i ne vidim nista! :buhaha
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Cigana komentatora čovek odmah "namiriše".
Ovog Radulovića s Arene od početka nisam mogao da "provalim" ali mi se činilo da ako nije naš nije ni cigan, vremenom sam iščeprkao njegov instagram profil i video da je naš. Ima sliku s Vulićevićem. Ok ne sme da stavi sa šalom ali ovo je dovoljno. Zašto ne prenosi lepo, ne znam. On i one emisije pre utakmice ne vodi kvalitetno. Mislim da je to pre njegov kvalitet rada nego da je to što ne voli Partizan.
Dijana obožava Partizan, mislim da se trudi da to ne pokazuje ali joj se vidi to, čuje u svakoj rečenici.
Njen rođeni brat je veliki naš navijač. Takođe izvor informacije je instagram :D
Od sportskih komentatora naši su Šaranović, Šarenac, Aca informacija, Radulović, sa SK Srđan. Mislim da je to to :D
Dobri komentatori su Višković i oni mladi sa SK što prenose NFL i "neatraktivne" utakmice engleze. Momci razbijaju prenose. Konačno neko ko te natera da uživaš i kad je dosadan fudbal, posle onog ludog Marka Mijaljkovića koji je još odavno prenosio Bundesligu na SK.
Ko je još od sportskih komentatora ili novinara sa tv "naš"?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.508
Pa...hmmm...da li je moguce da smo na njega zaboravili....."I sada slike na stadionu, koje ne smemo i ne treba da gledamo, platice Partizan debelu kaznu UEFI za ovo, uverili smo se postovani gledaoci da su organi reda na ulazima pretresali sve navijace, ali izgleda da su neki uspeli da pronesu pirotehnicka sredstva, i stvore, u pravom smislu reci, zapaljivu atmosferu na stadionu"...Kovinjalo? :D
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Komentatori koji navijaju za nas se uglavnom suzdrzavaju od realnog komentarisanja, uvek se uvijaju nesto. Predpostavljam da je to zbog posla...

Evo znam licno jednog komentatora sa kojim sam dobar jer smo svojevremeno radili zajedno, posle je radio kao komentator na SportKlubu engleski cempionsip. Na drustvenim mrezama uvek se predstavlja kao realni Grobar, daje cestitke musavima nakon pobeda u Evropi i ta sranja. Onda se uvek tu javljaju oni koji ga znaju i govore mu da je licemeran jer ne misli tako, jer privatno je gori od Tegija kad krene da cepa musave.

Verovatno zbog posla ne sme javno da govori sta misli, bar je to moja pretpostavka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.435
Локација
Žrnov
Komentatori i ne treab javno da ispoljavaju svoju naklonost.

Naravo, druga je stvar ako je tako koncipiran prenos, kao onda kada su na bivšoj Foks televiziji čini mi se, derbi prenosili jedan naš i jedan musav...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
E to je tek bila sprdnja. Ljudima koji prenose nindža ratnike, i čini mi se još jedan sličan šou, samo zapadni, dati da ti prenose najbitniju utakmicu u Srbiji i sigurno je jedna od 10 u svetu. DNO DNA.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.435
Локација
Žrnov
meni se čini da su oni te nindza ratnike tek posle prenosili...

ali sve jedno, bolje i oni nego neki današnji.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
stoga, da li je neko Grobar(čina) :roll: privatno, a javno ima odnos prema Partizanu kao da ga je neko naterao, uopšte me ne interesuje i nek' se tera sa tim stavom :kur
pre bih poštovao da utakmicu iz, recimo, Ivanjice prenosi navijač Javora i naginje u prenosu njima, to je poštenije od ovog "objektivnog" :mad:

Pa možda je i tu problem, što nisu svi zagriženi. Ja sam samo konstatovao da lik nije cigan. Ovdje su mu pojedini zamjerili (pa i ja) što je rekao da nije bio penal, mada nije direktno čini mi se, a na ovom forumu ima ljudi koji to isto misle. :confused
Ne mogu da mu zamjerim kad znam da je većinom korektan i ni ne očekujem da "navija" za nas tokom prenosa. A često zna da iznese svoje mišljenje bez uvijanja, što je isto pohvalno. Tako da se ne dodvorava koliko mi se čini.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.823
Reaction score
9.778
Spanska liga. Cambio- Entra-Sale

Evo ih Entra i Sale, izgleda da su braca.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Svi su oni male mace, za neprikosnovenog Dobrosava Gajica.
Covek mi je svojim prenosima ulepsao mladost.

Evropsko prvenstvo u basketu, igra Izrael protiv Spanije, kaze Dobrosav, a evo sada se bude i navijaci Brazila.
On kada se baci u trans, bukvalno zaboravi o cemu je poceo da prica, ko i zasto igra, jednostavno ga misao odnese ko zna gde.

A svi su imali naravno svoje odvale, ali i stil po kome su bili prepoznatljivi.

Dragan Nikitovic-Paspalj sutira u stilu kupus gleda, meso vadi
Zvonko Mihajlovski-Dragan Ciric igra na tankoj zici virtuoznosti.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
^Dragan Ćirić, igrač duge kose, ali velikih mogućnosti. Mihajlovski, naravno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.508
Hahaha...:buhaha
Ali...Zvonko...na stadionu Partizana je 50000 gledalaca, zamislite 100000 dlanova/ruku! :buhaha
 
Top