Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Ja bih ovo uveo kao test ko je za navijaca Partizana, a ko ne. Ko ne razume ovo sto je napisano, sto se mene tice, komotno moze da predje preko puta, nista necemo time izgubiti.
Bolji tekst u zivotu nisam procitao.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Zaplačeš se, pa se nasmeješ, potoneš pod zemlju pa odskočiš od nje, ukočiš se pa se zavrtiš i tako u krug čitajući. Bože, hvala ti što navijam za isti klub sa Božom i Sinanom.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.038
...Onaj osecaj, kada ostanes bez teksta, i samo zuris u jednu tacku...:respect:clap:respect:clap:respect:clap
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.845
Локација
U Kinšasi
Ja ne znam sta je sa ovom jebenom zemljom, dabogda je napalmom ogaravili. Ovim govnima od RTSa zelim sve najgore, mrzim vas iz dna duse. Strajnic je najveci imbecil koji je hodao kuglom zemaljskom. Uhvatio sam prvih 20 min utakmice iz Kelna na Areni, pa jebote zivot, kao da je vladan lukic prenosio, ono je nevidjeno. Ja ne znam ko je onaj majmun, ali zato zelim da se Radulovicu koji nas prenosi nacestitam majke objektivne.

Crknite svi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
OKO magazin. Udarni termin RTS1. Uglavnom politicke i socijalne teme.

Kad ono specijal danas.

Prvi prilog istorijska citanka na temu czv - Keln. Srceparajuca.

Poslednji prilog, americki kosarkasi i studenti u SAD-u. Ide prilog sa Radovicem i isecak sa osvojenom titulom czv nad nama. Naravno pomenuse i dvojac koji se vratio preko bare.

Dok ovo kucam ide i prilog sa Zelimirom Obradovicem iz Cacka. Koji za sebe kaze da nije zvezda, vec PARTIZAN :)

Vase pravo da znate istinu, o jednom Vodji, jednom klubu.
Hrk hrk hrk PLJUC
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Čekaj bre, je l Vučela urednik Novosti, ili sam ja to nešto sanjao?
Evo, Novosti od 29.og septembra, Zvezdi udarna poslednja strana uz BOAĆI NAJAVIO PROLEĆE, a Partizanu ona unutrašnja, uz RASPAD SISTEMA i Partizan sramnom igrom, itd...uz činjenicu da u izdanju za unutrašnjost Zvezde ima, ali Partizana ni nema...
Pa kako li bi tek izgledala uređivačka politika tih novina da im na čelu nije lično i personalno prCednik Partizana?!
I onda, hajde, opšta medijska slika je da smo mi neki duduci za razliku od intergalaktičkog šampiona (iako je i u njihovom drugom poluvremenu tri puta zveknula lopta njihovu stativu), plus smo strano telo, plus za izdanja za provinciju i ne postojimo...
I, ajd još i mi, navijači Partizana da ga popljujemo i da ne dolazimo na utakmice...
E da ga jebeš...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa ako ćemo biti korektni, tako i treba. Oni idu napred a mi nazad. Njima je evropsko proleće sada mnogo bliže nego nama. Ni sledeće kolo neće doneti neku bolju sliku po nas. Možda za dva kola, ako mi pobedimo obe a oni riknu obe, što je realno, mada i onda će govnare stavljati na glavnoj stranici uz opasku da sjajna zvezda nije imala sreće, a nas na nekoj pretposlednjoj "Partizan je jednom nogom u evropskom proleću"...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
U fudbalu je najbitnije pobediti, sve drugo može da bude zabavno, euforično ili tragično, ili komično...ali ako pobede nema, onda jebiga ,,džaba ste krečili,,...
O.K. , može pohvala kada se pobedi, može kritika kada se izgubi, ali TRETMAN u medijima prema C. Zvezdi i Partizanu, ne kao NEBO (se otvorilo) i ZEMLJA, nego kao NEBO, a to je C.Zvezda i ISPOD ZEMLJE (a to je Partizan)...
Mi jesmo Grobari, ali kao da NAS jedva čekaju da ,,sahrane,, dok njih uvek uzdižu...
U fudbalu neke prečke, stative, nepriznati regularni golovi i slično, ponekad odlučuju utakmice, i to je tako kako je, ali...
Ima još da se igra...a Grobarima sa lopate još niko nije utekao, ako na ,,lopati,, neki i nisu baš odmah, doći će..KAD TAD...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Želeo ga je Johan Krojf u svom timu. Navijači Partizana prepričavaju njegove igre, pristalice Galatasaraja i danas se sećaju njegovih golova. O svojoj karijeri, o aktuelnom fudbalskom trenutku, ali i o muzici i svojoj ljubavi prema radiju priča Dževad Prekazi... Od ponoći.

Radio Beograd 202
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Eh...stara i prošla vremena...
Nadam se da ima Partizanovaca (i članova Foruma) koji trenutno slušaju Prekija (i muziku koju on voli) na 202...
Jaz među generacijama uvek je postojao, nama starijima prija da slušamo ovako nešto, jer nam je sve to i dalje nekako blisko...a mlađi neka kažu svoje mišljenje...
Ako neko ima tehničku mogućnost, možda može i da postavi celu emisiju na net...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Preporuka svim grobarima da ne kupuju Napredni Ruznal, prvo sto je antigrobarska novina, drugo sto amateri sede u redakcijama i nemaju niti jednog skolovanog i normalnog novinara.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
To cigansko smece zurnal nisam kupio više od 5 godina.
Zvao sam ih posle sramnog izveštavanja do sada bar 5 puta.
Snimao kako drčno ciganski ( kaže može mi se ) odgovaraju na moje pritužbe o objektivnom novinarstvu i za vjek vjekova raskrtstio sa bagrom.
Bojkot svih ciganskih medija i rts-a treba javno objaviti na svim mrežama koje čitaju Partizanovci.
 
Последња измена од уредника:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Sto ne postavis taj snimak pa da ga podele ovi nasi na drustvenim mrezama?

A cika Gorane, 202 obicno postavlja emisije na internet pa ce biti da se skine. A mozete ih i pozvati pa pitati.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Da, bilo bi lepo da postavis snimak i da grobari jednom za svagda saznaju o kakvim se ostrascenim amaterima radi. Sa ispod hiljadu prodatih primeraka su ionako jos jedan prilepak i pijavica budzetskog novca svih nas i nema razloga da postoje onako nakazni.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Pošto sam menjao telefone starih sigurno nema više.
Pokušaću da nadjem po viber grupama zadnji snimak posle meča
cigani 1-cigani 2 i sramnog sudjenja Obradovica(penal i crveni ).
I tad sam zvao posle izveštaja koji je bio sramotan i toliko ostrašćen da sam odlepio.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.845
Локација
U Kinšasi

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Preporuka svim grobarima da ne kupuju Napredni Ruznal, prvo sto je antigrobarska novina, drugo sto amateri sede u redakcijama i nemaju niti jednog skolovanog i normalnog novinara.
To smece od novina ne kupujem od 28 Avgusta 2003.

Sta se tad zbilo?!
Pa u vece izmedju 27 i 28 Avgusta Partizan je izbacio Newcastle na penale i postao prvi Srpski (ili jos uvek Jugoslovenski u to vreme) klub koji je igrao u Ligi Sampiona!
Tog 28 Avgusta 2003 na naslovnoj strani ruZnala bio je ceo tim zvezde uz onoliki naslov na celoj strani "Vraticemo trofej sampiona drzave tamo gde mu je i mesto!":puke :pop a o nasoj istoriskoj pobedi nista, ni rec!?

Doduse to je bilo "izdanje za inostranstvo" koji se stampao u 22:00h uvece prethodnog dana, ali ipak prijatelju ono sranje da stavis na naslovnu stranu...:puke

Od tada sam kupovao sve ostale novine (Sport, Novosti, Alo, Blic, Politika...), ali od pre 2-3 godine ne kupujem nista, svi su oni ista bagra!?:pickaciganska
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.845
Локација
U Kinšasi
Cigani sa Arsenalom u direktnom prenosu od 19h na RTS1. Ne smeta Dnevnik, ne smeta ništa.

Bar nas prenose..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Eeeeeee, ali ne hvataju neki drugi program, razumes da je ciganska krcunovska gadura ljubimica.

22549816_543136116033959_2673498562522089120_n.jpg


Doduse, u zemlji sa narodom koji obozava da gleda farme, parove i turske serije, ovo je sasvim razumljiv sistem vrednosti. Zabrinuo bih se da je drugacije.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Top