• Registracije za nove članove su otvorene do daljnjeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Ovo će definitivno zahtevati mnogo više posla za nas, ali se nadamo da će isfiltirirati sve one koji ovde ne bi trebali da budu!!!

Prelazni rok, januar 2013.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
18.069
Свиђа им се
968
Tema posvećena transferima igrača u Partizan i iz Partizana. Komentarišite novinske napise, svaki post koji bude izražavao lične želje da se angažuje ovaj ili onaj igrač, biće sankcionisan poenima!

STOKAsJUGA

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
4.726
Свиђа им се
299
Uh sto bi bilo dobro kad bi lopurde otisle pre nego sto te pare strpaju u privatne dzepove...jasno je da dokle god su oni tu mi mozemo da dobijemo samo oslabljenja, a nikako pojacanja !!

I da dovedu Riberija ne gine im robija! :D

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.022
Свиђа им се
40
Локација
Vranolujni
Kad bi Partizan bio ono sto treba da bude a ne ovo danas sto je, definitivno sam siguran da bi trebao raditi po principu Porto-a. Ljudi dovode bukvalno za sicu igrace, a prodaju ih za basnoslovne sume novce. U tome je sva moguca sustina odlicne skauting sluzbe. Slobodno pogledajte koga su i za koliko zadnjih 10 godina dovodili a potom prodavali, neverovatno ali istinito :)! Tako da, mogao bi jednog dana u boljem vremenu da se skroz ugledamo na njihov nacin rada...

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
5.893
Свиђа им се
163
Локација
Iz Majemija.
Ne treba mi da se ugledamo ni na Porto ni na Dinamo, jedini klub na koji se treba ugledati je Sahtjor, trener godinama tu, isti tim godinama tu.
Dovoljno mi zaradjujemo od prodaje nase dece, a zaradjivali bi jos vise da se ta deca ne prodaju bud zasto sto pre.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
15.242
Свиђа им се
545
Maja bi bila znatno lepša da piše "Daj Ðuri bombu"!

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
4.098
Свиђа им се
218
Локација
Ispod zenine suknje
Izgleda da mi stvarno ovdje gubimo vrijeme jer 95% grobara ozbiljno misli da mutavog interesuje prelazni rok i kako izgleda tim. Koja tuga koji mozgovi.

Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
47
Свиђа им се
0
Локација
Podgorica
Ovaj prelazni rok ce biti kao svi predhodni 29 januara ce Tumba da kaze cijene domacih igraca su velike i ne mozemo izdvojiti toliku sumu novca(iako su dobili 3-4 miliona od transfera i od uefe) i na kraju ce prekomandovati nekog novog markovica,mitrovica,jojica oni ce kasnije da se prodaju i to je to,tako sve u krug.

Luka-70-

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.038
Свиђа им се
108
Pre ce biti da najavljuje rasprodaju!Mora mutavi jos da se nakrade pre nego sto ode u mardelj.Ova tema je najbolje da se zakljuca sve dok mutavi ne bude bio iza resetaka.

Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.121
Свиђа им се
73
Локација
Leskovac
Kao sto rekoh, covek se samo malo reklamira preko nas, koliko god Tumbakovic bio nesposoban, nije toliko glup.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
5.893
Свиђа им се
163
Локација
Iz Majemija.
Pa ja vam lepo rekoh klasicno pumpanje cene tom Pocuci, dosta malih klubova ce da se nalozi i da mu posalje ponudu.
Cak je i nas Partizan takav, a o Radu da ne pricam, Stojicu samo reci da si bio na probi u nekom evropskom klubu odmah ti obecava kule i gradove.

Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.121
Свиђа им се
73
Локација
Leskovac
Od svih ovih pocetnih glasina oko dolazaka i odlazaka, na kraju ce nam najveca pojacanja biti ostanak Ivanova i povratak Eduarda na teren.

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.589
Свиђа им се
78
Локација
Piran - Slovenija
Radio Mileva strikes again...nadam se samo da nece biti obaranja rekorda po broju stranica na ovom topicu :D

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
4.539
Свиђа им се
437
Локација
ИСТОК!
BanePFC,
atmosfera u klubu i oko kluba je loša, tako da se neka euforija ne može napraviti kao na ranijim ''Milevama'', pogotovu što je zimski prelazni rok.

Odlazak zlotvora iz Uprave (e tad bi nastala euforija), 3-4 pojačanja (ne drveta, nego POJAČANJA) i ja sam prezadovoljan.