Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kamara moze slobodno da ide u Mersin.Za dve i po godine koliko je kod nas nije ni jedan
gol dao na zvanicnoj utakmici.
Srecan mu put!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Njegov posao i nije da daje golove.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ali mu je posao da radi na destrukciji protivnickih napada , taj deo posla radi odlicno,to se mora priznati, ali odlicno radi i na destrukciji nasih napada takodje... Pritom kuka zadnjih bog zna koliko da hoce da ide, a ako sada ne ode za pare, otice bez prebijenog dinara za sest meseci. Cista logika i zdrav razum. Za tih 300 k + njegovu platu mozemo da nadjemo adekvatnu zamenu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Само да не доведу сељачког гонича бубамаре, Предрага Луку.

Колико петарду и гмазове из управе не радује останак Едуа, мене радује, јер са њим у нападу добијамо много(само да се опоравио како треба).

Останак Иванова ће бити највеће појачање.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
To je dil sa Rankom...on udomio i ovog malog gancija i Necu u Turskoj!
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Luka je odlican igrac, pratim ga jos dok je igrao u Mladom Radniku.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Vladane slazem se sa tobom mislim da je izuzetno dobar igrac protiv nas jesenas je odigrao odlicnu utakmicu ima brzinu ,dribling bice od koristi!!!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ako ništa dobićemo na brzini...Al će opet snaga da nas jebe :D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
koliko sam nacuo Luka je veliki cigan (mislim na navijacko opredeljenje :D ),ali sto se tice igrackih kvaliteta trenutno je medju retkim igracima iz nase lige koji mogu realno da budu bar u 25 kod nas.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Ostanak Edua i Ivanova bila bi mozda najveca pojacanja, a voleo bih i ove brazilce iz Javora i Slobode i to bi zasad bilo to..
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Drago mi je zbog Edua, mislim da će tek pokazati na proleće koliko vredi, ne samo dodavanjima već i golovima.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Najvece pojacanje bice nam odlazak citave Uprave (po mogucnosti u zatvor, pa pola od njih), sve ostalo je nebitno!

A sto se Luka tice, ima odlicnu tehniku i brzinu i sasvim dobar igrac za nas, i pored toga sto je i rom i cigan (mada iskreno zabrinuo bih se da nije tako:)).
Ali dok ova uprava nas jase i da dodju Mesi i Xavi bilo bi mi sasvim nebitno.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ja sam čuo da Luka nije cigan, mislim jeste rom, ali nije ganci iz rupe :D.
Interesantan igrač, dosta brz i neuhvatljiv, ali gol da pogodi ne umije nikako. Imam osjećaj da će ako dođe, ubrzo steći reputaciju sličnu Baboviću, tj. jedino što mu stoji u statistici 30% posjed lopte :D.
Meni je interesantno kako se Stojić ponovo približi nama. Posle odlaska Jovanče koliko mi se čine osuo je "drvlje i kamenje" na nas, a sad kad u čergu dođe Stojadinović ponovo se vraća saradnji sa starim partnerima.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Meni taj Luka pomalo deluje kao seljacki igrac.

Nesto slicno kao Predrag Lazic, mada se ne bih kladio da nije i losiji od njega.

Ono sto smo videli u medjusobnim duelima je da je brz i prodoran ali da takticki nije bas sjajan a ne briljira ni u zavrsnici.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Ne brinite,bice bolji od Babovica,Maletica i Predraga Lazica.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.968
Reaction score
25.955
Локација
ante portas
Luka je odlican igrac, pratim ga jos dok je igrao u Mladom Radniku.

Apsolutno . Osvezio bi nas zardjali vezni red koliko toliko . Nije on los igrac uopste .

Mogao bi Tumbakovic da se potrudi da izanalizira malo igrace i na drugim kontinentima , to mu je posao . Imao je je citavu polusezonu da radi na tome ,da proceslja malo i druge ino fudbalske lige .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top