Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema posvećena transferima igrača u Partizan i iz Partizana. Komentarišite novinske napise, svaki post koji bude izražavao lične želje da se angažuje ovaj ili onaj igrač, biće sankcionisan poenima!
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Ono jest da su finansije, ali evo ruznal objavio koliko se para zaradilo od transfera.
bilo, uf izvinjenje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Uh sto bi bilo dobro kad bi lopurde otisle pre nego sto te pare strpaju u privatne dzepove...jasno je da dokle god su oni tu mi mozemo da dobijemo samo oslabljenja, a nikako pojacanja !!

I da dovedu Riberija ne gine im robija! :D
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Kad bi Partizan bio ono sto treba da bude a ne ovo danas sto je, definitivno sam siguran da bi trebao raditi po principu Porto-a. Ljudi dovode bukvalno za sicu igrace, a prodaju ih za basnoslovne sume novce. U tome je sva moguca sustina odlicne skauting sluzbe. Slobodno pogledajte koga su i za koliko zadnjih 10 godina dovodili a potom prodavali, neverovatno ali istinito :)! Tako da, mogao bi jednog dana u boljem vremenu da se skroz ugledamo na njihov nacin rada...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ne treba mi da se ugledamo ni na Porto ni na Dinamo, jedini klub na koji se treba ugledati je Sahtjor, trener godinama tu, isti tim godinama tu.
Dovoljno mi zaradjujemo od prodaje nase dece, a zaradjivali bi jos vise da se ta deca ne prodaju bud zasto sto pre.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
C0vaf.jpg

ne ponovo... jebse pojacanja dok govna ne odu iz kluba.. :puke
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Maja bi bila znatno lepša da piše "Daj Ðuri bombu"!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Izgleda da mi stvarno ovdje gubimo vrijeme jer 95% grobara ozbiljno misli da mutavog interesuje prelazni rok i kako izgleda tim. Koja tuga koji mozgovi.
 

Grobari Pg

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
59
Reaction score
0
Локација
Podgorica
Ovaj prelazni rok ce biti kao svi predhodni 29 januara ce Tumba da kaze cijene domacih igraca su velike i ne mozemo izdvojiti toliku sumu novca(iako su dobili 3-4 miliona od transfera i od uefe) i na kraju ce prekomandovati nekog novog markovica,mitrovica,jojica oni ce kasnije da se prodaju i to je to,tako sve u krug.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Pre ce biti da najavljuje rasprodaju!Mora mutavi jos da se nakrade pre nego sto ode u mardelj.Ova tema je najbolje da se zakljuca sve dok mutavi ne bude bio iza resetaka.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Kao sto rekoh, covek se samo malo reklamira preko nas, koliko god Tumbakovic bio nesposoban, nije toliko glup.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa ja vam lepo rekoh klasicno pumpanje cene tom Pocuci, dosta malih klubova ce da se nalozi i da mu posalje ponudu.
Cak je i nas Partizan takav, a o Radu da ne pricam, Stojicu samo reci da si bio na probi u nekom evropskom klubu odmah ti obecava kule i gradove.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Od svih ovih pocetnih glasina oko dolazaka i odlazaka, na kraju ce nam najveca pojacanja biti ostanak Ivanova i povratak Eduarda na teren.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Radio Mileva strikes again...nadam se samo da nece biti obaranja rekorda po broju stranica na ovom topicu :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
BanePFC,
atmosfera u klubu i oko kluba je loša, tako da se neka euforija ne može napraviti kao na ranijim ''Milevama'', pogotovu što je zimski prelazni rok.

Odlazak zlotvora iz Uprave (e tad bi nastala euforija), 3-4 pojačanja (ne drveta, nego POJAČANJA) i ja sam prezadovoljan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top