Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Од оне наше генерације под Матеусом, Делибашић је такође слободан играч. Бар сам нашао такву информацију, ако је у међувремену продужио уговор јебига. :D

Дукија ако вратимо... Биће то фантастичан потез. Звоне је ту, тренира, искрено надам се и Звонету... Поготово што ће да лажу и муљају да се ослободе Мо-а, а мислим да би Звоне пристао да одигра, бар сезону... И да Раћа оде, то би био евидентно играчки квалитетнији везни ред од тренутног, уз останке Салета и Давидова, који су сигурни. Додај ту Фејсу, Брашанца, Попару и рецимо још некога, то је то по мени.

Напред не бих имао ништа против да Мамба остане уз Клеа. Али ето, тешко, мада мислим да није не изводљиво. Вош нека иде, не уклапа се сигурно у Станојевићев систем. Брану су саботирали, кад је играо деловао је добро... Брана је бомба... Не зна фудбал ал се бори као лав. :)

Позади уз Стевановића не знам кога би могли да доведу. Можда неког странца... Не знам... Ако Јовановић и Крстајић буду штоперски тандем, десно може и Синиша, а лево већ... ко да замени Ломића не пада ми на памет. Мада, Кизито је слободан, а већ сам рекао да је он одличан играч. Не би унапредио леви бок у односу на пролећног Ломића, ал бар би био приближан ако не и исти. :)
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
da sam djurić, ko što nisam....za lomića i petrovića ove godine ne bih razmatrao ponude...
ako oni ostanu, ulazak u LS garantujem ja!!


p.s. one fore da prodamo igrača nakon kvalifikacija su fore sa ciganskog vašara
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
овог Родића ни под разно.Кад дечко јавно призна да је циган,таква нам калаштура не треба...
 

Ilija the King

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
89
Reaction score
6
Локација
jug
E drugari, jel zna neko sta je bilo za onaj dogovor sa Bocom Juniors o kaljenju igraca kod nas, mislim da bi nam sad neki njihov potencijal jako dobro doso, pogotovu ako ode Mamba :cry:

A drugo, ako Lomic ode svojevoljno, smatracu ga za najvecu (ne zelim da kazem sta, jer cu sigurno popiti ban na dozivotno) jer mu je Partizan omogucio da povrati ugled - da se ne lazemo karijera mu je visila o koncu a sad je opet onaj stari

I trece, zasto svi misle da ce Mo da ode?
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
da bi imali nekog igraca kao sto je mamba, nebi ga slali sto posto kod nas na pozajmicu. to ce biti neki igraci kao Mijic, ili vosh.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Neka odu Lomic,Moreira,Diara,Petrovic,Brana,Wash,Jovanovic i Mijic.

Da se dovedu :

Napad -Iliev,Kaludjerovic,Bogun( minimum 2).
Tu imamo Klea i mladog Scepovica kome bi trebalo dati sansu.
Sredina- Taj Afrikanac ili Radovic, Vukic,Lovre(minimum 3).
Ostaju: Tomic,Ilic,Davidov, Fejsa i neki klinac.
Odbrana - Kizito,jedan stoper na nivou Krstajica.
Imamo desno malog Stevanovica, Jovanovica i Mladju na centru , a Stankovica i onog klinca iz Teleoptika kao izmene.Mada bih se ja zahvalio Stankovicu.


E to bi onda bio ozbiljno odradjen prelazni rok i mogli bi da napadnemo kvalifikacije za LS, a visestruko bi nam se isplatilo ako bi usli!
Ja sam cak ubedjen da bi bili uspesni uz normalan zreb!

Sve ostalo bi bilo smesno i ispod nivoa jednog polu-ozbiljnog kluba!
Eto uzeo sam u obzir cinjenicu da odlaze najbolji igraci, a ovo je jedini nacin da ostanemo jaki.

@Enslaved
Da li bi bio zadovoljan ovakvim prelaznim rokom?
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ne ne...ovo ne valjda...ovo smrdi i nervira.Ovo predstavlja vredjanje inteligencije ljudi koji se razumeju u fudbal.Pa da li je moguce da ce opet uvaljivati Moreiru nekom sram ih bilo?Znaci ne verujem.Ne verujem kako neko moze da ima obraza da radi ovako nesto narocito posle onog zimus.Sto se ne odreknu Sase Ilica?Sta on nema veliku platu,igra za klikere?Ma dajte ljudi fudbalsko stanje u kome se nalaze Sale i Moreira su neuporedivi.Mo bre trci ko navijen,bori se,ima pas,pregled igre i sto je najvaznije volje i zelje da igra fudbal.Ja kod Saleta zelju i trcanje ne vidim...ok da i on poneku fantasticnu loptu ali malo je to sobzirom na ocekivanja.I mi sada ocekujemo da nam on bude glavni sledece sezone u veznom redu.Citamo kao nisu zadovoljni odbranama golma.A jel zadovoljni onim sto je Sale pruzio ove polusezone u odnosu na to koliko je placen.Dajte da gledamo realno bez starih zasluga.Ja sam prvi bio presrecan kada se Sale vratio ali ni u bunilu nisam ocekivao da igrati ovako kako je odigrao.Jeste malo podigao formu na kraju ali to je mizerno malo.

Lomic?Pa ljudi to su poklon pare koje smo dobili.Doveli ga za Dz a sada ce ga prodati pretpostavljam za oko 1.5miliona. Dijara isto,placen je sicu i za 2mil da ga prodaju sobzirom na sve sto je dao Partizanu fantastican potez.Pogledajte vi koliko je to vec para samo od ova dva igraca +Raca odlazi garant za oko 2.5-3mil.Lomic+Dija+Raca=6.5.A gde su transferi Srdje i Brane ilica koji vrede sigurno po 700-800hiljada...I golmana ce prodati pa ne znam bar za milion.Pa cekajte ko je lud a ko zbunjen ovde?Ko ovde ispada budala?Da nece opet neko da izadje i kaze ali to nisu pare u kesu nego u ratama.Pa stizu li te rate?Stizu li rate od Tosica i Ljajica?Hoce li neki strucnjak iz kluba da mi objasni kako onda nema para...pa igraci i svi zaposleni u klubu ne placaju se odjednom na pocetku sezone da prime sve pare nego isto tokom sezone se ljudima daje plata...znaci da rata od transfera stigne igraci prime 2-3 plate i tako sve ide normalno i prirodno.I da ne zaboravim da i u zimskom roku opet ima nekog da prodaju za par miliona pod parolom 'mora da se zivi'.Pa kako to zivite gospodo iz uprave?Ja bih rekao kao kraljevi...

Dalje Odita?Ma dajte ljudi kakav Odita.Da li je to pojacanje za Partizan?Pa bolje da ne dovedu nikog i sansu daju bilo kom klincu nego da dovode ovakve igrace.Sta ce nam to_Onaj Jao iz Napretka je za Oditu Drogba...Radovic?Na skali od 0-5 kao igrac ja bih mu dao 1.Sta ima taj igrac sem brzine?Vala nista.Treba opet da gledamo nekog ko prodje igraca po boku ali ne zna da centrira.Neka hvala.Dao je onaj go Dnjepru ali avaj morao je i on da napravi po koji dobar potez.Taj Radovic je isti prototip igraca kao Bogunovic.A pogledajte Bogunovica.Povratnik neki kazu.Daleko mu lepa kuca.Ja od njega sem trcanja ne vidoh nista.Trci tako i samo bune loptu a da li ona ide u go ili preko stadiona to ni Bog ne zna.Mi vracamo igraca koji nije uspeo da se nametne u raspalom Kadizu koji je u zoni ispadanja u Sekundi.Nije sakupio 90min ove polusezone i on ce nas da predvodi ili da nam bude dzoker.Poenta mog posta nije da vredjam bilo kog igraca nego kazem realno stanje stvari.Postoje igraci koji itekako imaju kvalitet kod nas.Neki ce biti prodati a neki ostati ali ako ne mogu da dovedu igrace koji ce biti kvalitetni bolje je ne dovesti nikog.Nema potrebe da dovodimo igrace tipa Odita,radovic ili da Bogunovicu pruzamo novu sansu.mi gomilamo igrace bez ikakvog rezona.Ako uprava nije u stanju da obezbedi para za kvalitetna pojacanja onda okrenuti list,ne dovesti nikog,gurnuti u vatru 6-7 igraca iz teleoptika i ja garantujem ali garantujem da ce biti bolje nego sa ovim 'poluigracima'.Brasanac u startnih 11 i gotovo,Lazevski levo,Stevanovic desno,Scepovic uz Klea u spicu i kraj price...bolje da razigravamo nasu decu nego razne Mijice,Bogunovice,Odite,Radovice itd.Sto ne vrate npr Delibasica?Sto ne potpisu Vukica?Sto teraju Moreiru?...dovode nam 'nista' a farbaju nas da su doveli 'nesto'...cesto se pitam ima li kraja ovomo...izgleda da nema....
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
@zorz

Uz duzno postovanje prema tebi, mislim da si u prethodnom postu izneo gomilu proizvoljnih zapazanja.

Kao prvo, svi znaju koliko smo bili zapeli oko Moreire - ali moramo biti realni u sagledavanju situacije. U poslednjih 7 utakmica Sale je odigrao neuporedivo bolje od Moreire. Cak stavise posed lopte je drasticno na strani #22. Nazalost, od Moreire i nismo bas videli ta proigravanja, itd. jer od kad je Sale "proigrao" vise igra bez lopte! To je cinjenica, a o svemu ostalom mozemo da diskutujemo!

Drugo... Ne slazem se sa tobom oko Radovica! On je i kada je igrao kod nas prvi put bio sasvim dobar igrac (mada nas je kostao jedne titule protiv Koma), a nakon par godina u inostranstvu postao je i mentalno stabilniji i sigurno odgovorniji igrac. Inace, buduci da trazimo krilo koje moze da resava situacije 1:1 bez problema (ala Tosic) - mi od Radovica tesko da mozemo boljeg da nadjemo. On ima takav arsenal driblinga da ne jedan nego dva protivnicka igraca po strani ne bi mogli da ga drze kada ima svoj dan. Zakljucak - za Mijica, Davidova, i kompaniju je inkarnacija Ronalda!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
zorz, dodaj u proračune da Lomić, Dijara i Raća nisu igrali besplatno.. inače si u pravu, ali plus je malo manji..

Odita je ove sezone dao jedan gol u kupu i 0 u prvenstvu, a nije ni slobodan igrač. Nije bio loš ovde, ne bi ni sad bio loš, prihvatio bih ga oberučke, ali ako dođe kao zamena za Vašingtona, a ne za Dijaru. A od toga nema ništa..

Povratnike svakako očekujem, zato je bitno da je Lomić uspeo da počne ispočetka ovde i da će sad da ode u neki ozbiljan klub, kud ćeš bolji magnet za povratnike.. ali baš zato je onda logično da ode, jer niko neće da se vrati ovde sa 28-29 godina da bi igrao 4 sezone bez da ode opet u inostranstvo, svima njima je prioritet još neki dobar ugovor napolju i sigurno ne dolaze samo iz ljubavi. Ako neko misli da bi Delibašić i Vukić sad došli ovde da ostanu do kraja karijere, grdno se vara.

E sad, ko će se stvarno vratiti, videćemo..

Što se tiče nečijeg ostanka do kraja kvalifikacija, pa to smo imali koliko prošle godine, ali to može da bude samo neko ko ide u tim koji neće igrati Evropu.. što smanjuje mogućnosti..

@Maidros, ne znam ko bi mogao da bude nezadovoljan takvim prelaznim rokom, to bi bio najjači tim u poslednjih 5 godina, ako ne i više, ali nema teorije da bude tako, em što nema šanse da dođu i Vukić i Lovre (previše igrača po sredini), em što svake godine slušamo o strancima koje neko preporuči a nikad ništa od njih (pa tako ne verujem ni u misterioznog Afrikanca), em što se ne nadam Kaluđeroviću jer će biti bolesno skup (za te pare može da se dovede bolji stranac kog isto možemo da preprodamo; pa i Kleo je bio jeftiniji od Kaluđerovića, a bolji je igrač), em što stvarno ne znam gde možemo da nađemo štopera na nivou Krstajića, niti pamtim da smo skoro imali takvog. Bilo je dobrih i skupih, ali Krstajić je bolji od svih njih.

Da sam sportski direktor, svakako bih pokušao nešto slično tome što pričaš, uz dodatak iole iskusnijeg desnog beka.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ne otpisujte Vukica,da ponovim sve je moguce u toj kombinaciji i dalje.
Sto se tice Ilica i plate,on je dosao da odigra za pare koje mu je klub vec duzan.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@zorz

Slazem se sa vecinom stvari koje si gore napisao.Ako vec nece biti nekih ‚‚normalnih‚‚ pojachanja,pa naravno da onda treba gurati nashe klince a ne dovoditi kojekakve polufudbalere.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ne otpisujte Vukica,da ponovim sve je moguce u toj kombinaciji i dalje.
Sto se tice Ilica i plate,on je dosao da odigra za pare koje mu je klub vec duzan.

Kakvo otpisivanje Vukića.

Ko što rekoh već negde, to nam je možda jedini igrač koji može da zameni Moreiru, trenira u Teleoptiku i zna gde bi došao, a i naši znaju u kakvom je stanju. Ako bi pristao da igra za dovoljno manje pare od Moreire, recimo 100-150K, a da još mogu da se uzmu pare za Moreiru, sasvim mi je logično da uprava pokuša takvu priču koja pije vodu uz svu priču o štednji i manjem budžetu.

E, sad, ako je skuplji, onda nema šta ni da pričamo o njemu, ali opet, ima slobodnih igrača koje bi mogli da pojurimo za 250k po sezoni. Drugo je pitanje ima li ko sposoban da to odradi..
 

CHIMBUR

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
6
Reaction score
0
Koliko je istina da je naš klub zainteresovan za golmana ŽELJEZNIČARA iz Sarajeva "Šehića". On je već došao do A reprezentacije a takodje je i mlad golman 22 g.
Navodno je Nikola Damjanac boravio u Sarajevu i raspitivao se za njegove usluge.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
E drugari, jel zna neko sta je bilo za onaj dogovor sa Bocom Juniors o kaljenju igraca kod nas, mislim da bi nam sad neki njihov potencijal jako dobro doso, pogotovu ako ode Mamba :cry:

To je bio vise simbolicni dogovor nego neki ozbiljan potez na koji se racuna. Znas ono - prepoznavanje VELIKANA. :) Uostalom, sta ce nam igrac, pa neka je i novi Maradona, na sest meseci, na njemu baziramo igru i on ode pred kvalifikacije za LS, a za njega ne uzmemo ni dinara. Ako Boka dodje kod nas da odigra prijateljsku, to ce biti bingo. I ako hoce da prodaju nekog opasnog igraca Djuricu za pet evra, to bi isto bilo super. Jbg, nema se. :)
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Brate malo realnosti kakav Kezman? Prelazni rok jos nije poceo,videcem osta ce biti.

Novinari evidentno nemaju nista pa sad nabadaju jer moraju nesto da napisu.Nista oni nisu rekli.

Sto se tice slobodnih a dobrih igraca imamo ih na tacni da biramo!Od Radovica,Ilijeva,Lovrea...za Vukica sam skeptik.
Radovic!?? nije on igrac na nivou partizan, i liga sampiona.
Iliev Mozda (imam njegov dres pa ce dobiti na cenu :D)
Lovre DA.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Po cemu Radovic nije na nivou Partizana? A ko jeste? Kvarezma ili Dzudzak?
I te kako je Radovic na nivou Partizana. Nije svestki mega giga fantastican igrac, ali je ipak dobar i kao takav bolji od bilo kojeg spoljnog igraca koji trenutno igra kod nas.
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
Neko gore pomenu Tshabalalu, ok je to reprezentativac, ide na SP, ali cena, jos ako pokusamo da ga dovedemo posle SP :( tesko.... Ja bi vise voleo da nasi probaju da dovedu
TINASHE NENGOMASHE... Lik stvarno kida, ako vec oce da prodaju Racu, to bi bila extra zamena za njega !! :)
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Raca svejedno i ne igra neku bitnu ulogu kod nas pa njegov odlazak ne smeta preterano. 2.5 miliona je ipak malo bez obzira na to. Odita ako dodje umesto Diare mi smo samo jaci jer je Diara bolji samo u brzini i to je to. Koliko god vi njega voleli ne mozete poreci da covek ne moze da zadrzi loptu u nogama jer ga obara i blazi povetarac a de protivnik , da nema nikakav sut i da u zivotu nije nikoga predriblao. A Odita nije davao golove zato sto nije ni igrao kao napadac vec po desnoj strani...
A kad smo vec dosli kod zelja cestitki i pozdrava imam i ja zelju http://www.youtube.com/watch?v=XGZKoyC7TBo&feature=player_embedded#! :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pazite ovo. Navodite Kezmana, Vukica, Ilijeva i Delibasica kao vase zelje i onda kazete ako ne dodju bice neuspesan prelazni rok. Evo ja vam onda kazem, bice za vas neuspesan 100 %! Pripremate teren za kasnije pljuvanje.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Ma zidana da dovedemo iz penzije, i to je to... nazaost ne pise nam se dobro. Cim se oni "oslanjaju nasu skolu" nece biti dobro.. U stvari moze da bude dobro, kao sto neko gore rece da radimo to ko bajern. Umesto da kupimo 10 igraca od 200 000 e, daj da uzmmeo 9 iz nase skole, i 2 igraca od po miilonce koji su IGRACI i to je to..
Ali tesko tesko, sto vise transvera to vise varijanti da se uzme para i za sebe...
zemlja Srbija..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top