Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.188
Reaction score
33.132
Локација
vaginamandibularia
Sensei +1

Mada bih voleo da vidim Kežmana ponovo kako na JNA uvaljuje ciganima u '93 :D
Rok što Gazda reče još nije ni počeo, niko nije došao ili otišao, samim tim nema mesta panici. olako ljudi, štampa nam plasira oprečne informacije, po nekima odlazi 5, po nekima 15 igrača?!
Činjenica je da naš mladi trener zna koga bi iz lige želeo u timu, nek mu uprava obezbedi što je više moguće tih igrača i imaćemo mlad tim koji će, u slučaju da Stanojević duže od godine ostane na mestu trenera, imati veliki potencijal i na evro planu.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Poenta price je da hoce da prodaju i uzmu 6-7 miliona i da uloze 500 hiljada i udju u Ligu sampiona.E pa nece moci,otvori se i dovedi prave igrace pa imas cemu da se nadas.Svake godine ista prica,ali bukvalno.Vecito se prave neki projekti na 3 godine,ja vec sada potpisujem 2013 kako uprava izlazi sa trenerom i kuka da je kriza i da treba prodati da bi za 2-3 godine usli u ligu sampiona.Ovo je bre smesno,spominju se Kahriman,Kirovski,Odita,.....Pa dinara nece uloziti u pojacanja.Dal stvarno mislite da i malo ozbiljan klub prodaje najbolje igrace i 5-6 iz prve postave i pritom dovodi iz Bezanije i propale povratnike i nada se ulasku u LS.Kao fora hoce da podmlade ekipu i trogodisnji plan,a onda se spominju Vukic 30, Iliev 31,i Odita 28,Kizito 28 godina,Radovic 27.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Pazite ovo. Navodite Kezmana, Vukica, Ilijeva i Delibasica kao vase zelje i onda kazete ako ne dodju bice neuspesan prelazni rok. Evo ja vam onda kazem, bice za vas neuspesan 100 %! Pripremate teren za kasnije pljuvanje.

Bravo majstore! Ljudi, smirite se, nismo mi ni Barsa ni Celzi. Bitno je da zadrzimo dominaciju u domacem prvenstvu, nastavimo da se sunjamo po Evropi i da pri tom ne upadnemo u dugove do guse kao neki iz komsiluka (za koje nas koordinator "nazalost ne navija" :)). Sto se tice "oslanjanja na nasu skolu", u tome ne vidim nista lose. Naprotiv. Imamo Zemunelo, prelepe uslove za treninge, Djuric najavio izgradnju internata tamo... To jos ima samo Ajaks, jebote. Pa ako to ne moze da bude fabrika dobrih igraca, aj se onda svi lepo spalimo. Svake godine odande iskoci 2-3 igraca. Malo li je. A za koju godinu nam stizu klinci koji su sad u kadetskoj ligi. Igraju pod imenom Teleoptik, mladji su godinu dana od svih i deru sve redom. Ukljucujuci i Partizan. :) To su ona deca zbog koje su prosle godine u pionirskoj ligi zvali Moldera i Skali jer su odigrali prvenstvo bez poraza i neresenog uz gol razliku, recimo, 325:6. :) Evo ih ovde: http://www2.fss.rs/sr/omladinskeLige/kadetskaLiga.html
Nasa deca - nasa buducnost!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.152
Reaction score
18.224
Локација
U Kinšasi
Sensei je u pravu.

Sa ovom upravom uspesan prelazni rok bi podrzumevao i kad bi prihvatili svaku ponudu za bilo kog igraca bez da se cenjkamo. Jer do sada su igraci prodavani u fazonu daj sta das i ko da prvi dobije na poklon i komplet nozeva.

Dolaske ne treba ni uzimati u obzir. Ko god dosao dobrodosao.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.188
Reaction score
33.132
Локација
vaginamandibularia
Neka odu Lomic,Moreira,Diara,Petrovic,Brana,Wash,Jovanovic i Mijic.

Da se dovedu :

Napad -Iliev,Kaludjerovic,Bogun( minimum 2).
Tu imamo Klea i mladog Scepovica kome bi trebalo dati sansu.
Sredina- Taj Afrikanac ili Radovic, Vukic,Lovre(minimum 3).
Ostaju: Tomic,Ilic,Davidov, Fejsa i neki klinac.
Odbrana - Kizito,jedan stoper na nivou Krstajica.
Imamo desno malog Stevanovica, Jovanovica i Mladju na centru , a Stankovica i onog klinca iz Teleoptika kao izmene.Mada bih se ja zahvalio Stankovicu.


...

@Enslaved
Da li bi bio zadovoljan ovakvim prelaznim rokom?

Ovakvim prelaznim rokom bih bio prilično zadovoljan. Sa ova tri bolda bih bio izuzetno srećan.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
И ја бих волео да видим Кизита у Партизану, али не овог већ оног од пре 2 сезоне. Овај данас никако није за Партизан.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pazite ovo. Navodite Kezmana, Vukica, Ilijeva i Delibasica kao vase zelje i onda kazete ako ne dodju bice neuspesan prelazni rok. Evo ja vam onda kazem, bice za vas neuspesan 100 %! Pripremate teren za kasnije pljuvanje.

Kolega, valja već sada oštriti nož :buhaha

Šala naravno, a ovi što pričaju o Kežmanu i Vukiću zaista imaju bujnu maštu. Ajde, smanjite malo doživljaj.

Što se Moreirinog odlaska tiče, ako uopšte i dođe do toga, prihvatam ga samo pod jednim uslovom. Da on izađe pred javnost i sam kaže da želi da ide iz Partizana. Tek onda uprava može da traži klub za njega!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.542
Reaction score
803
Pošto je uprava nesposobna realnost je prodaja igrača,e sad što mi za to uzimamo male pare to je još jedan znak nesposobnosti.

Ako već moramo da prodajemo onda sledeće.
Raća je reprezentativac i za njega ima dosta zainteresovanih tako da on verovatno ide.
Samo bih dodao da mi nisu mnogi ovde jasni u kritikovanju njegovih vrednosti,on će biti igračina kao nekada Jugović i Jokanović samo ko njih dvojica zajedno.Već je pokazao da može da trči i u odbrani zatvara sve plus svojom visinom u prekidima otklanja opasnost,tehnika fantastična malo je više držao loptu ali sad je sve bolji,sjajan pas,može driblingom da naniže po 3-4 igrača,sjajan završni pas za gol,sjajno ubacivanje,šut iz daljine jak,videli smo ume i tehnički,una da da gol glavom iz prekida.Jednostavno tek će svi videti kakav je to igrač,sigurno u rangu Jovetića pa i više.Ej treći strelac tima a zadnji vezni,ljudi ne vide neke stvari.Za nas veliki gubitak ali pošto mi i nemamo velike ambicije oslonićemo se na toj poziciji na trkače,tu je B.Jovanović koji je snažan i može da ga menja,a i Fejsa će se oporaviti.
Lomić ide,značio nam je a i nije,dobro će doći pare od njega.Zamene u liku Lazevskog i Brežančića pre svega jako neiskusne,ali pošto nemamo neke ambicije i oni mogu da steču iskustvo u našoj ligi.Tu se jako nadam u Brežančića koji ima sjajan centaršut pogotovo u trku što nam je dosad falilo,jer je mnogo lakše tako dati gol nego kad se centrira iz mesta što su dosad naši bekovi radili.U krajnjem slučaju Kizito je slobodan ako želimo iskustvo.
Srđa takođe može da ide,mali Stevanović je idealna zamena.Po meni sjajan igrač jednostavno rešava situacije(ne kao Miljković protiv Sampdorije,primer jer to mnogi naši rade).
Dijara bi voleo da ostane ali ako bude bilo kakva dobra ponuda odlazi.
Neznam zašto se spominje loš učinak M.Božovića po meni je dobro obavio svoj posao i protiv ciganije je neporažen,e sad ako žele da ga prodaju a i njemu odgovara u redu.Zamena Kahriman,sjajno,i povratak Živkovića koji ima dosta mana,dovesti i Kirovskog jer bi mogao biti dobar.

Nije mi jasno kako niko nije uspeo da iskoristi kvalitete Vašingtona on je sjajan igrač i kad bi mu se pružila prava šansa on bi to pokazao.

Oko plate Moreire već ide preko k....On mora da ostane on nam donosi prevagu u našoj ligi,trči,bori se,gine.
Nek pošalju Saleta u penziju i nek nam ne izmišljaju priče o nekom dugovanju njemu pa on igra za taj dug(jes bubrege za muda),a i od plate Bika bi mogli da uštede dosta,pa Raša,Ristanče.
Kleo takođe nije za prodaju.

Da ne ulazimo gde su pare od prethodnih transfera,svakom i ole normalnom je jasno da se tu mulja i krade na veliko.

Znači rezime.
Pare od prodaje Raće,Lomića,M.Božovića,Dijare,Kneževića.

Na golu: Kahriman,rezerve Živković,Kirovski

Odbrana: M.Jovanović,Krstajić,S.Stevanović,Brežančić
rezerve Krneta,Nastasić,Stanković,Lazevski,može eventualno Kizito.

Sredina: kao zadnji vezni B.Jovanović do oporavka Fejse,tu mogu kao drugi zadnji vezni da pomognu Davidov,Brašanac a rezerva Popara.
Ofanzivno Moreira,Tomić,S.Ilić mogu kao rezerve i B.Ilić,Davidov i jako talentovani Brašanac.Na krilima nam je potrebno pojačanje mogli bi Radović i Tadić iz Vojvodine,ali pošto od Tadića verovatno ništa ona samo Radović stekao je iskustvo i mogao bi dosta da nam pomogne.

Napad: Kleo,kao drugi mogu da pomognu Vašington,B.Ilić ako ostane,povratnik Bogunović,Šćepović.
Očito da nam tu fali pravo rešenje.Kaluđerovića ne bih dovodio jer ništa nije bolji od Ilića i Bogunovića,dao je više golova od njih u Radu ali isti je to kvalitet,čini mi se i da Jao poseduje slične kvalitete,ali on je bar mnogo snažniji i brži tako da videćemo.

Naravno da bi nam dobro došao povratak Vukića i Duljaja ali to očito nije realno.

Sa ovim igračima koje sam nabrojao mi bi mogli da nastavimo dominaciju u prvenstvu i kupu.
Što se Evrope tiče daleko smo od ozbiljnog.
Ali opet mogli bi da napravimo cilj plasman u 4.kolo kvalifikacija LŠ tj. play-off,ipak smo nosioci i možda bi to mogli.To bi nam donelo direktan plasman u LE i to bi bio uspeh.
U krajnjem slučaju i ako su nade male mogli bi i u LŠ,naravno šanse su male ali prošle godine to je pošlo Apoelu za rukom,doduše oni imaju jaču ligu i taktički su mnogo bolji,ali definitivno smo mi bili prošle godine bolji tim igrački,samo smo odigrali smešno i jadno i primili smešne golove iz prekida.Ako bi smo to sada sprečili uz pomoć iskusnog Krstajića,i ozbiljnim taktičkim postavljanjem našeg talentovanog trenera mogli bi eventualno da uznenadimo nekog ko je bolji od nas,a ako ne rekoh i to 4.kolo je sjajan uspeh i direktan plasman u LE.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Bokkie, Kizito nije igrao 6 meseci jer nije hteo da produži ugovor. Normalno da nije isti kao što je bio, ali on je u najboljim godinama i verujem da može da se vrati u formu uz ozbiljniji rad nego što je treniranje bez utakmica u Vojvodini. No, i ovakav je verovatno najbolje rešenje koje možemo da dovedemo, a za te pare sigurno. Kizito kao iskusno rešenje za sledeće dve godine i klinac (Lazevski ili neki drugi) uz njega, pa za dve godine klinac da bude glavni levi bek (ako već i ranije ne bude bolji od njega), to bi ličilo na ozbiljan klub.

Gazda, slažem se za Moreiru.

Edit: Ajde Vukić, on je slobodan, ali odakle ikome ideja da možemo da dovedemo Kežmana i Duljaja?
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Što se mene tiče, Moreira može da ide, zaista, ove sezone ništa nije pokazao, ni on ni Diara, ajde, Mo se bar bori, ali Diara, no comment... Evo sada sam pročitao da su Raću prodali za 2.5 miliona! Malo je to za njega, za reprezentativca, ako je ovo istina onda smo loše počeli prelazni rok. Da Raća kojim slučajem igra za Dinamo, Mamić bi ga prodao za 3 puta veću cijenu!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Bokkie, Kizito nije igrao 6 meseci jer nije hteo da produži ugovor. Normalno da nije isti kao što je bio, ali on je u najboljim godinama i verujem da može da se vrati u formu uz ozbiljniji rad nego što je treniranje bez utakmica u Vojvodini. No, i ovakav je verovatno najbolje rešenje koje možemo da dovedemo, a za te pare sigurno. Kizito kao iskusno rešenje za sledeće dve godine i klinac (Lazevski ili neki drugi) uz njega, pa za dve godine klinac da bude glavni levi bek (ako već i ranije ne bude bolji od njega), to bi ličilo na ozbiljan klub.

А како је играо јесенас? Очајно!
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Postavljeno još sinoć, malo čitaj forum!

WebCrew edit
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
http://en.wikipedia.org/wiki/Ilčo_Naumoski

Ilco Naumoski covek koji igra za Matesburg u Austriji je slobodan igrac! To je isti onaj lik koji je izjavio da je namerno dobijao zute i crvene kartone da bi dolazio u Srbiju i gledao Partizan. Isti onaj covek koji je izjavio da mu je Partizan najvaznija stvar u zivotu i da ce tako biti zauvek! Traze ga Almerija i Harts a ljudi iz nase uprave verovatno nisu ni culi za njega...

Edit:

Evo i teksta sa nekog Hrvatskog sajta
http://www.crvenikarton.com/l/?l=http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=121807
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ja sam mislio da mi hoćemo ozbiljne igrače..
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не видим ни један разлог да се примамо на сваку новинарску жваку, у то смо се много пута уверили.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Vezista Partizana se seli u Portugaliju
Radosav Petrović u Sportingu iz Lisabona

Blic online | 19. 05. 2010. - 12:09h | Foto: M. Metlaš | Komentara: 10

Fudbaler Partizana i jedan od nosioca igre Radosav Petrović najverovatnije će nastaviti karijeru u Sportingu Lisabona u transferu vrednom 2,5 miliona evra.
27702_racan01-alo-marko-metlas_f.jpg

Sportski direktor "lavova" Rikardo Koštinja nalazi se u Beogradu kako bi završio posao sa crno-belima pre Petrovićevog odlaska na Svetsko prvenstvo sa reprezentacijom Srbije.

Dvadesetjednogodišnji fudbaler ima ugovor sa Partizanom do 2013. godine, a na 36 utakmica ove sezone postigao je devet golova.

Sporting je pobedio u trci za potpis centralnog veziste ispred PSŽ-a i nekih italijanskih i holandskih timova.
Izvor: Blic

A sta tek reci za ovu vest? Ako je ovo zaista tacno, onda je ova uprava stvarno smesna jer po mom misljenju prodati jednog od najboljih igraca za samo 2,5 milona i to pre svetskog prvenstva nema veze sa zdravim razumom...:banghead
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Partizan se pojačava iz Vojvodine?

00027715.jpg

Partizan se polako sprema za predstojeći prelazni rok i već je sastavljen preliminarni spisak pojačanja za narednu sezonu. S obzirom da postoje i opcije odlaska, crno-beli razmišljaju u pravcu adekvatnih zamena. Naime, ukoliko Marko Lomić napusti Humsku, na njegovo mesto mogao bi da dođe levi bek Vojvodine Kizito, kome je istekao ugovor. Trener Partizana Aleksandar Stanojević zagrejan je za reprezentativca Ugande, ali član UO zadužen za sportska pitanja Albert Nađ spušta loptu na zemlju.

- Dosta igrača smo pratili tokom proleća, ali nije još vreme da se otkrivaju imena. Partizan je zainteresovan za mnoge fudbalere, ali javnost će o tome biti obaveštena tek kada počne prelazni rok - zagonetan je Nađ za Sportski žurnal.
Izvor: Sportski žurnal, preneo sportal.rs
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Mislim da će ga ovi naši sigurno prodati pre prvenstva, što je donekle i dobro.Ruku na srce neće se Raća naigrati u Africi,neće ni ostali ali to nije tema...Setitie se kako smo se opekli sa Obradovićem,kada se povredio i odigrao samo jednu utakmicu čini mi se ,i to očajno.Prodali smo ga upola cene.Sad što se Raćine cene tiče,sigurno može više,ali ovo 2 ipo mil. je novinarsko nagađanje.Trebamo da sačekamo da stignu ponude.

Kizito je sasvim solidan.Ako se dobro sećam većina je na početku prošle sezone želela njega više nego Lomića.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Izvor: Blic

A sta tek reci za ovu vest? Ako je ovo zaista tacno, onda je ova uprava stvarno smesna jer po mom misljenju prodati jednog od najboljih igraca za samo 2,5 milona i to pre svetskog prvenstva nema veze sa zdravim razumom...:banghead
Realno , toliko i vredi.
Za tu kintu mozemo da odradimo ceo prelazni rok.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top