Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.323
Локација
.
Ime teme kaže sve, ovde diskutujemo o letnjoj pijaci.

Za sada sigurno znamo da je potpisao Nemanja Nikolić iz Spartaka. Cifra koja se pominje je 350.000 evra. Ono što sam uspeo da saznam je da je momak stvarno na mestu, igračke kvalitete ćemo, nadam se, videti.

U toku su pregovori sa Stolicom za mesto šefa stručnog štaba. Dogovor je usmeno postignut, ali se sećamo da je i prošlo leto isto bio usmeni dogvor pa smo počašćeni štitarskim dripcem.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Nadao sam se da neće biti ove teme dok ne ode Ivica Iliev. Tim nam je na nivou prosečnog superligaša. Treba nam najmanje 7 pojačanja i naravno TRENER .
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ima li sanse da vrate Marka Jovanovica koga su na bezobrazan nacin i oterali...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Da li nam je trebala ova teme ili ne, s obzirom da ćemo kupiti Antonova, Pantića, Zdjelara i sada Nikolića i to mu dođe cirka 2 miliona €. Da li će se imati novca za još pojačanja? Ja mislim da ne, možda dođe neko za džabe. Ali loša politika nas je po meni dovela dovde. Prošle godine smo dali za jednog igrača 2 miliona€, a sada s tim novcem kupujemo četvoricu.
Imaju pravo i oni koji se bune, jebote ti kupuješ igrače koji su ti igrali tu godinu dana, imao si lošu sezonu, ne toliko rezultatski koliko igrački, i sada su ti to pojačanja??? Znači to nije dovoljno, jer da su bili pravi bilo bi nam bolje???
Ja sam za kupovinu, možda samo ne bih Antonova, a to ću na drugoj temi da napišem koju o njemu?
Teška situacija, ali baš, moraš da daš pare za igrače koji su već tu i koji ti trebaju, i koji će kasnije biti dobro prodani, a opet do nije dovoljno za neki veći rezultat.
Bojim se da ćemo ovaj prelazni rok ostati bez: Stojkovića, Vulićevića, beka Miletića, Mitrovića, Jevtovića, Tošića, Jankovića, Tawambe i ako Bog da, mada se ne uzdam u njega previše #51. Šta da mi radimo posle ovoga???
Tim nije formiran, igra nam je kurac, ciganski saboter je još tu i nema nameru da odjebe konačno od nas, tim se ne nazire u još uvek, očajno stojimo fizički, a Evropa nam kuca na vrata.
Ovakav scenario ne bi nam napisao ni najveće pseto sa severa...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.323
Локација
.
Da li nam je trebala ova teme ili ne,

Kako nije trebala tema, pa gde ćemo celo leto da pišemo gluposti nego ovde a i malo da rasteretimo Otpad :D

Šalu na stranu, čisto sumnjam da će doći neki trener da radi sa ovakvim igračkim kadrom tj bez pojačanja. A ovo za 2 miliona za ovu trojicu je skandal, pogotovo 1 milion za Pantića. Nikad mi neće biti jasno šta ljudi vide u njemu, klasičan krater u odbrani sa nekonstantnim dobrim partijama u napadu. Mislim i ne bi bio problem u ta 2 miliona da se da za ove momke koji su tu, za koje znamo da su ok ali ako znamo da se ide preko Ramadanija, valjda nam je jasno da je u pitanju kombinacija. Da se što više digne cena pa da se posle lešinari iz uprave istale sa njim.

Pročitao sam jutros negde, mislim na sportskojcentrali da jurimo Škuletića i Gajića. Gajić bi nam legao kao budali šamar a Škuletić baš i ne jer bi to značilo i definitivno da Đole otpada jer su Nikolić i Škuletić sličan tip igrača.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne sviđa mi se ovaj Stolica nimalo..
Da je sreće da vratimo Vuka, kad već Stanojević ne želi..
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ako već treba da dođe trener a Đukić ode, ne znam na osnovu čega se dovode novi igrači (Nikolić) i otkupljuje Antonov koji nije ništa pokazao posebno, ubeđen sam da bi naš Bošnjak igrao bolje levog beka od njega. Takođe sam uveren da takvog levog beka možemo da nađemo u bilo kom superligaškom klubu. Uostalom, koliko znam Subić treba da se vrati s pozajmice, a po mom mišljenju taj dečko je pružio odlične partije u evropskim utakmicama dok je bio kod nas, za razliku od Antonova koji je očajno igrao evropske uključujući i derbi.
Zdjelar je dobar, ali treba uz sebe da ima Evertona, loš je defanzivno. Da li vredi para koje će dati za njega-ne. Ali možda i opravda uloženo iduće sezone.
Pantić sigurno vredi tih 500 hiljada, ako računamo da ima potencijal. Konstantan je cele sezone po kvalitetu pružene igre,nije imao pad forme. Ali ne znam, on ako od ovog ne može i ne pruži bolje onda tih petsto hiljada ne vredi.
Pretpostavljam da ide Tawamba a skoro sam siguran i Stojković.
Iako smo prezimili u Evropi izgleda da je teško da budemo nosioci u play off za Ligu Evrope.
Lično zapažanje mi je da upravu savršeno baš briga za to, pljuste pare za pojačanja, skroz neorganizovano već u startu. Mislim da ni sami ne znaju šta će sa Đukićem a i ako on ode više bi im odgovaralo da novi trener bude sličan njemu. Pitanje je da li su dovoljno smeli da dovedu nekog sličnog, ili ipak posle svega proradice u njima nešto ljudsko, setice se prošle titule i te energije oko njih i reci napadamo titulu. Ili će podvijenog repa nastaviti da lupetaju u Partizanovom vesniku.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ivica mora što pre da ode i to ne zato što nema iq nego zato što je veoma bezobrazno đubre od "osobe". Verujem da bi nam to bilo najveće pojačanje pred novu sezonu.

Što se tiče tima , tu treba novih 3 igrača u odbrani , 3 u sredini i jedan spic. To je nekih 7 kvalitetnih igrača , naravno od toga neće biti ništa , ali ajde
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Da pozelim dobrodoslicu Nemanji Nikoliću i mnogo golova i uspeha u Svetom dresu, naravno gol u svakom derbiju protiv garavih i da nema nikad poraz od njih.
Sto se tice 2 mil. za otkup pozajmica, verovatno neplaniraju nesto mnogo vise da ulazu na pojacanja a gledace da dovedu igrace bez obestecenja i igrace na novim pozajmicama pa ako se pokazu dobro sledi otkup, sve to iz straha od promasaja tj da im se ne dogodi novi Suma koga ce zeleti da se rese kao i jos nekih igraca i na taj nacin obezbede plate za novo pridosle igrace...
U ovaj prelazni rok ulazimo skroz drugacije nego proslo leto. Tada smo strahovali da ne rasture tim tj zeleli smo da ga sacuvaju uz eventualno neko pojacanje, sada neznam kao da nemam strah da bilo koga prodaju iz prve postave osim mozda Stojketa i neznam mozda jos nekog za koga bi voleo da ostane, imam utisak da nam je potrebna kompletna rekonstrukcija tima zajedno sa strucnim stabom, a sta ce biti videcemo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Djukic nece da ode sam i to je vijest dana svakako.
Nikada nisam bio ovoliko pesimitican u pogledu dolazaka. Misiim da je Zdjelar greska jer smo nakon odlaska Evertona 30% slabiji tj. imamo mek stomak. Trebali smo dalje gledati i traziti a ne Zdjelara potpisati.
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Antonova nema potrebe otkupljivati. Čak sam i za Zdjelara lično bio na 50:50, jer mislim da možemo i bolje od njega. Solidan je igrač ali ne pravi razliku ni u defanzivi, poput Evertona, a ni ofanzivno.

Što se tiče Stolice, od Đukića je verovatno bolji, ali mi se ne sviđa. Koji će nam čovek koji će da plače po konferencijama posle svakog neuspeha.

Čestitke igračima na Kupu, pa i Đukiću na prvom trofeju.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.500
Reaction score
23.265
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Neće taj nigde dok mu ne daju poslednji dinar, kako je juče samo zgrabio onak ček, i ne pušta.

Ma i to bih mu dao nek nosi.

A možda on i odgovara ovima klubu, vidim i njima uspešna sezona.

Sve je uspeh sam kad je šef psiho zadovoljan.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ne znam sta bi ovaj Nikolic trebao da donese, nije pravi kvalitetan spic, vise je neki razigravac koji moze iz drugog plana nesto i da pruzi, u prevodu ako imamo srece licice na Tawambu, ako nemamo bice slican Sumi, kakogod tesko da cemo s njim dobiti ista posebno jer niti je brz, niti dovoljno kvalitetan na lopti, nije neki suter, nije ni u igri glavom dominantan, nije agresivan pa da ide na svaku loptu, ne trci previse... ne kapiram poentu s njim (sem ako nije neka menadzerska kombinacija), ok je na lopti, zna da odigra, ali je to tanko za ono sta nama treba

ok je za Zdjelara, jer mi nema sanse da nadjemo ista priblizno njemu na trzistu, e sad kad bi imali malo srece da nadjemo nekog poput Evertona (borben i agresivan) pa da uz Zdjelara i Pantica drzi sredinu (vidlo se juce kako ova dvojica bolje deluju kad ima neko da im drzi ledja kao Jevtovic juce)
naravno, fale i bekovi, Vulicevic ne moze vise, a Antonova ne vidim kao iole pristojno resenje, jer ako nam je i Mladost juce pravila malu decu po levoj strani, sta ce tek neko ozbiljniji da radi...
uz dobrog krilnog napadaca (Leonardo je nesto sto nam po profilu treba) i uz dobrog spica to bi bila pristojna ekipa

mada, dzabe da se cak i sve ovo idealno pronadje (a znam da "genijalci" iz uprave nema sanse da realizuju i 50% ovog a sto je neophodno) kad nam ne gine stitarac na klupi...
uslov svih uslova je dobar trener, a ne ova prevara sto nam trenutno obitava na klupi... pitanje je samo da li postoji takav trener za nas?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ja kao svaba tra la la, dok god je Djukic trener potpuno je iluzorno pricati o bilo cemu
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mislim da je veliko pitanje koga dovesti ako Djukic nekom srecom ode. Nisam za njegov ostanak nikako ali opet sa druge strane pitanje sta su alternative. Stanojevic nas je odbio, Vladimir Ivic ide u Izrael u Makabi, Ilija Stolica ni meni ne uliva neko preterano poverenje tako da nisam siguran da bi bio neko bolje resenje nego Djukic sada, mozda za nijansu bolji ali opet ne dovoljno za Partizan. Neka sveza krv jeste potrebna u vidu nekog novog lica koje do sada nije bilo u klubu ali meni u ovom trenutku ne pada niko na pamet i ne vidim nekoga ko bi drasticno bolje radio (u smislu da bi se mi manje nervirali i kidali svoje zivce nikako da je ovaj bogom dan) sa ovim igracima nego sto sada radi ovaj "vrhunski strucnjak".
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Na osnovu čega? Ne branim Đukića, ali Stolica je veliki upitnik. Nije se nigdje posebno pokazao, osim što je jednom dobio cigane i nas namučio 2 puta u kupu i prvenstvu.

Šta znam, mislim da je makar u motivisanju igrača bolji, plus što stil igre koji je forsirao u Voždovcu ima nekog smisla. Mada, opet kažem, treba nam neko bolji i od Đukića i od njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top