Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bivsi Djukicev igrac iz njegove ere u Valjadolidu. Ima 31 godinu sto nije bas obecavajuce. Ako placamo obestecenje to je jos jedan u nizu ocajnih poslova.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Dolazi igrac koji ima 31 godinu, prosao barsinu skolu, ima 60 utakmica u la liga i 5.000 minita(dakle nije igrao po 3 minuta tekmu vec u proseku preko 80 minuta na tih 60 utakmica, 10.000 minita u drugoj ligi spanije, standaran u svim timovima do sada..na 283 utakmice koliko je igrao po raznim logama ima preko 80 minita u proseku....
Mozda ce biti promasaj, nikada se n zna, ali reci da je eventualno njegovo dovodjenje promasaj...;)
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Dolazi igrac koji ima 31 godinu, prosao barsinu skolu, ima 60 utakmica u la liga i 5.000 minita(dakle nije igrao po 3 minuta tekmu vec u proseku preko 80 minuta na tih 60 utakmica, 10.000 minita u drugoj ligi spanije, standaran u svim timovima do sada..na 283 utakmice koliko je igrao po raznim logama ima preko 80 minita u proseku....

Aca Informacija?!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.835
Локација
U Kinšasi
Ali koje cifre jebote, Djole Jovanovic ima 90.6 X 10^-5 minuta u Superligi.

Spanac ima karijeru koja obecava da ce se uskoro zavrsiti.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ovakav nam treba, da komanduje odbranom, koja je prošle godine izgledala tragično, što zbog manjka kvaliteta, što zbog Đukićevih rotacija, kao Murinjo.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ovaj intervju sa Đoletom je obavljen na početku priprema, ovi sa sajta malo kasne, jbg...
Čisto da se oproste od momka.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Nije bitno što ima 31 godinu kad je štoper u pitanju. Ostojić kad je došao iz Čukaričkog niko se nije nadao da će činiti deo najbolje odbrane a pritom nije ni išao iz Srbije. Ovaj kad bi se upario sa Markovićem to bi bila prava stvar. Nadam se da će ako dođe biti pravo pojačanje.
Lopovi sede nam u upravi! Ako Djole stvarno ode u Belgiju, a izgleda da je gotovo, treba ih negde nahvatati i objasniti im kulturno kako da rade svoj posao.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Mene ne bi uopšte začudilo da govnari prodaju Svetu i da je ovaj štoper zamena za njega.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ako dodje ovaj spanac, ulazimo u problem sa stancima

Tawamba
Gomes
Souma :)
Spanac

Hoce i onog desnog beka iz Slovenije, ovaj iz Zelje ne znam koje je nacionalnosti( da li ima SR pasos), a tu je i Dramani ;)
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Pa i onaj Ukrajinac (šta li je?) je tu..

---
cirko3_660x206.jpg
 
Последња измена:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ako dodje ovaj spanac, ulazimo u problem sa stancima

Tawamba
Gomes
Souma :)
Spanac

Hoce i onog desnog beka iz Slovenije, ovaj iz Zelje ne znam koje je nacionalnosti( da li ima SR pasos), a tu je i Dramani ;)

Ko još računa na Tavambu i Sumu, šanse da bilo koji od njih dvojice ostane mere se promilima (svaki iz različitih razloga).

Šta znam, nekad sam to gledao drugačije, a sad se uopšte ne radujem štoperu strancu, a da nije ex-YU (kao što je Balažic, npr).
Imamo i primer Dornelasa i problem sa jezikom i sporazumevanjem... ovaj Španac, pod uslovom da dođe, ako ne zna engleski (a pitanje i kako ga znaju Sveta, Ćela, bekovi...) ne znam kako će oni komunicirati međusobno, a za odbranu je to jedna od najvažnijih stvari.
Pa još štitarac dok uigra to... znamo kako nam je odbrana funkcionisala krajem sezone.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Sta bi sa Leonardom? Toliko insajd upisa, a nema ovog najvaznijeg infoa? Ako smo ga uopste i kontaktirali, ili je to bila (jos jedna) sarena laza uprave, po ugledu na one koji su ih tu postavili.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Leonardo će da dođe jedino, ako deset minuta pre kraja prelaznog roka ne bude imao klub. Da budemo realni. On sigurno može opet da ubode neki ugovor po Aziji, par puta jači nego što mi možemo da platimo.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Virke,
Ni ja se ne radujem da stoper bude stranac. Cak i ako zna engleski(a verujemd s zna sa obzirom da 3 sezone igra van Spanjje), sumnjam da nasa zadnja linija dobro prica engl i to je potencijalni problem.

Tawamba, verujem da ce otici ali verujem i da nema ponuda za njega, pa se moze desiti i da ostane. Meni bi to bilo OK jer mislim da bi on i Gomes mogli da budu dobar tandem

Soumah, ako se ne varam, njegova promanja su 400.000 plus bonusi. Sumnjam da afrikaner, bilo koji, prihvata da ode negde za manju lovu, a ovde ima zagarantoav novac. A da li ce se naci neko ko ce ga nama platiti milionce i dati njemu po sezoni pola miliona, posle ovakve sezone, veliko je pitanje
Postoji sansa da ce ostati jedan od njih 2 ili obojica
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Tavamba je zahvalan igrac, nosio je ovu sezonu na ledjima bukvalno ali ja se njegovom ostanku ne radujem. Opet cemo bunariti i opet od fudbala nece biti nista i necemo kretati napad iz zadnje linije a valjda taj spanac dolazi da nam kreira igru iz zadnje linije.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Preduslov ovog kao i proslog prelaznog roka, da bude svrstan u kategoriju solidnog ili dobrog prelaznog roka, je pre svega promena na klupi. Nju bi trebalo da prati i promena na mestu SD, kao i kompletnog UO, zakljucno sa odlaskom julovca.
Posto se nista od toga ni ovoga puta nije desilo, sta nas ocekuje u narednom periodu imali smo priliku videti u minuloj sezoni. Tesko nama.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Da zna engleski? Zbog splavova ili zbog ćaskanja na treningu?
Čak i da je štoper gluvonem bio bi bolji od svih naših zajedno. Mi imamo trenutno jednu od najgorih odbrana u skorijoj istoriji. Krstajić i Mirković sada u ovim godinama ne bi imali nikakvu konkurenciju u našem timu. Svako ko igra severozapadno od naše države je pojačanje u odnosu na ove kokošare kod nas.

Ne kažem da je ovaj neki ekstra igrač, niti sam ga ikada gledao. Ali mi uliva više poverenja i bar neku nadu u odnosu na nekog JSL povratnika, koji igrao godinu dana u nekoj Belgiji, Turskoj, Izraelu.. A pošto je u prošlosti važilo pravilo, da ako propadne stranac, dolazi neki naš koji je provereno loš ili ciganštura ala ožegović, zato se ja tu ne bi nešto nećkao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top