Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Ali ljudi Milenkovic... koja igra... taj decko je pre samo 12 meseci igrao za nas...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.006
Tad smo imali Milenkovića koji je bio dovoljan za srpske livade, ostatak odbrane je bio raspad. I nije moglo da se sačeka godinu dana, posle svetskog prvenstva vredi barem dvadeset miliona. Au kolike su štetočine ljudi iz klubova i menadžeri, lopuža do lopuže.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Pitanje je da li bi ga selektor zvao na SP da je ostao u Partizanu, i kako bi uopšte odigrao u Partizanu prošlu sezonu da je ostao ovde, i da li bi napredovao do ovog nivoa, i da li će i ostale utakmice na SP odigrati na ovom nivou kao protiv Kostarike, i da li će onda vredeti 20 miliona (ili i više), i - a da li bi iko dao 20 ,milki, za njega ako je član Partizana...

Jasno je da na primer igrač domaće lige kad prelazi u Partizan NE MOŽE da dobije nekoliko miliona za prelazak, neće to niko ovde da mu da...a jasno je da i kad stranci od nas (od Partizana) uzimaju ,,klinca,, on NE MOŽE (a i Partizan) da dobije više od nekoliko miliona - zakon ponude i potražnje, a i odnosa bogatijih prema siromašnima, bogatiji od siromašnih uvek kupuju nešto jeftinije, onda obrade, prerade pa prodaju skuplje - zato i jesu bogati - i, MOŽE IM SE...

Nama ,,gori pod nogama,, i prodajemo sve što neko traži i po ceni koju nam ponudi...i...što bi onda oni nudili 10, 15, 20 miliona kad znaju da ćemo nekog dati i za 5, 3, ili 1 milion...e pa tol'ko nam i daju...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Otišao iz Partizana bez debija za prvi tim

http://mondo.rs/a1112825/Sport/Fudbal/Sava-Petrov-iz-Partizana-u-Vesterlo.html

Sava Petrov, 20-godišnji napadač, pre dve godine je potpisao profesionalni ugovor sa Partizanom u trajanju od pet godina.

Bio je i na pripremama sa prvim timom, ali nije dobio šansu da zaigra (osim u prijateljskim i pripremnim mečevima).
Belgijski Vesterlo, koji se takmiči u drugoj diviziji, objavio je na svom sajtu da je dogovorio trogodišnji ugovor sa Petrovom.

Čim obavi lekarske preglede, trebalo bi i da potpiše ugovor.
 
Последња измена од уредника:

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nisic u Vozdovcu, nama procenti od naredne prodaje. Bio je dobar ove sezone u Teleoptiku, ali ocigledno ne dovoljno zreo za prvi tim. Steta sto nije pozajmica, ali dobro vreme ce pokazati.

Birmancevic u Cukarickom - pozajmica. Mislim da je to super stvar, bio je dobar u Radu mislio sam da bi mogli da mu pruze sansu u prvom timu, ali dobro je i ovako, nadam se da ga nece dati za dzabe kao sto su uradili sa Bogosavcem, nego da ce imati solidnu sezonu, i da se dogodine vrati kod nas.
 
  • Like
Reactions: Pop

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Iskreno ne znam mnogo o ovom igracu ali nadam se da je bolji od Vulicevica
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Nigde ne pise na koliko potpis.

Inace, Sjukic rece za zurnal da Spanac dolazi a da Soumah ostaje...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.536
Ove godine ocekujem korak napred u odnosu na proslu:
U evropi cetvrtfinale;
U finalu kupa da povedemo 1:0;
U domacici superiorno osvajanje drugog mesta i zaostatak za prvoplasiranim do maksimum 15 bodova.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Zakaric napustio pripreme Zelje, mislim da je i to gotovo. Ne poznajem fudbalske kvalitete ovog momka a i ne znam koje je nacionalnosti(zbog kvote stranaca). Medjutim na FB je clan i grupe Srbija do Tokija i grupe “u sirokom igraju samo Hrvati”
Igrao i za srpski i hr i muslimanski klub u bih, igrao i i HR.. a kaze da mu zivotna zelja da igra za partizan. Isto rece pre par godina d ami zivotna zelja da igra za reprezentaciju BiH

Zanimnivo
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.006
Nismo mi musavi mutanti da nekom merimo krvna zrnca, što se mene tiče nek veliča i albaniju, samo da nije ciganštura
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Svakako pozicija na kojoj je potrebno pojačanje. Nego, zanima me zna li neko nešto o ovom čoveku? Kakav je, jel ga gledao neko? (ali ne na klipovima)

edit: mislim na Rumuna
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top