Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nego, zanima me zna li neko nešto o ovom čoveku?

Meni su slali samo kako mu izgleda zena... Kad mu se pogleda CV, na papiru izgleda kao tip igraca kakvog klub kao sto je Partizan treba da dovede. Minimum uslova i ukupno gledano, svakako da ispunjava. Ono sto je Vulicevic igrao, ili pokusavao da "igra" poslednjih godinu i po dana je bilo za zaborav, da ne koristimo neku tezu rec. Bilo kakav upgrade u odnosu na to bi nas postavio na potpuno drugu dimenziju...

Mene samo interesuje kada krene oduzimanje, za kim ce da posegnu kada se potencijalni kupci Jankovica, Tawambe, satiranog idiota i Jevtovica predomisle... Sva je prilika da ce nas napustiti i Tosic, tako da gledajuci prethodni spisak gde bi malo ko zalio za pomenutim iako definitivno ne treba stavljati igrace poput Tawambe ili Jevtovica u isti kos sa drugima, ali ocigledno da nam sledi potpuni reset. Jos ako Stojke dodje sa ponudom da mu ucinimo u 34. godine, onda sta god da imaju u planu moze da bude samo jedno veliko razocaranje...

Kako god, makar imamo reseno pitanje trenera za duze staze (tamo negde do polovine avgusta).
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Samo podrška, da posle fenomenalne sezone ova bude još bolja...

A sad ozbiljno, taj Zakarič, Zakarić, kako li se već zove, po onim klipovima mene podseća na Filipa Kneževića, samo malo lošija verzija :)
Daj Bože da se varam...

Kao što sam i mislio, Tošić sigurno ide, verujem i Stojke, bez dinara obeštećenja, naravno, nije valjda da neko računa na to...
Videćemo još oko prodaja Jankovića, Tavambe, Sume... jedva čekam da se sve to reši, na ovaj ili onaj način, i da se zna na koga se računa.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Sto se tice Zakarica, slabo poznajem momka, zelim mu da igra za Real Madrid jednog dana. Sa druge strane, ako neko u 27-oj godini igra za Zeljeznicar postoje dve moguce solucije. Prva je da niko od kvalitetnih klubova Evrope nije primetio njegovo znanje osim Ilieva, a druga da je covek prosecan prvoligaski igrac.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Rumuni objavili da ce nas novi desni bek potpisati ja 3 godine i da ce za 3 godine zaraditi 1.000.000

U proseku 330.000 po sezoozbiljna je to cifra za desnog beka, ali realno, ima solidan CV, transferfree pa se to mora i platiti.
Ovaj malac iz Spartaka kosta 350.000 obestecenje i 15.000 mesecno pa ni za njega nece biti mnogo manje izdvojeno.
Jos nas Gomes ispade najmanje :)

Sto se tice Zakarica, nije uspeo u HR ligi, u BH ligi najbolji( sto je losija loga od nase)
Ako odu i Jankovic i Tosic, mislim da ce jos neko krilo morati doci

Opet, kvotu stranaca polako jrckamo
Rumun, Spanac, Gomes i Ukrainac.
Uz to jos uvek nismo prodali ni Tawambu niti se resili soumah-a, a ru je i Dramani ;)
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Vezano za Zakarica, moram da napisem da iako nisam cuo nikada za njega i mislim da ce krade minute nasem nekom detetu, ali ispunio je jedan uslov za dolazak, pokazao je zelju da dodje. U poslednjih par godina desi se da dovedemo igraca koji je eto kao pristao da bude doveden, jer je ispusio za druge kombinacije. Nekada se ta zelja podrazumevala, bila je obavezna i toga danas skoro da nema. Niko vise ne kaze ljudi prevrnuo sam nebo i zemlju da dodjem ovde, nego potpisuje za nas a ovamo vec se vidi u dresu nekog Gencera, Astane ili Mehelena ili nekog ko placa na vreme i gde ce imati za dzipa.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pa izmedju Sarajeva i bona za burek, imas priliku da juris starlete po beogradskim splavovima, da ne znas nista i da opet izigravas nekog fudbalera. Nije da mu je bila neka teska odluka...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nije da se ne slažem, samo da dodam da je Đole Ivanović insistirao da dođe kod nas.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Pa koliko je loša ta BH liga kad najbolji igrač lige u našoj ne može ni starter da bude? A naša je jedna od najgorih.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ocajna je, ali moze da se pronadje ponesto da valja.

Dino Besirevic iz Radnika otisao u Hajduk Split a nadao sam se da ce ga nasi slepci dovesti. Samira Memisevica isto nisu doveli, a covek iz Radnika otisao u Groningen i igra za reprezentaciju.

Ovog Zakarica nisam nikad gledao, tako da ne mogu da sudim o njemu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
BiH liga je gora od naše Druge lige, znam neke drugare koji su igrali tamo a na nivou su rekreativaca tj. ovde nikad nisu igrali profesionalno.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Nisam gledao Zakarića odavno pa ne mogu da sudim dok ga ne vidim na terenu, s' obzirom da dolazi u 27oj godini iz Željezničara, nisam oduševljen ali da sačekamo.
Premijer liga BiH je generalno tragedija ali se ne bih složio da je gora od druge lige Srbije, prije bih rekao da bi bila u rangu naše kada mi i cigani ne bi učestvovali, hipotetički rečeno, čisto sumnjam da su Sarajevo, Zrinjski, Željezničar .. slabiji od Radničkog, Vojvodine, Spartaka, finih para imaju oni za ove uslve.

Ono na šta treba da se obrati pažnja na tom tržištu su mlađi igrači, ima pojedinaca koji bi mogli za male pare da se dovedu a mogu mnogo da naprave u budućnosti i vjerovatno i hoće. A pogotovo kad imaš tu prednost da nismo ko cigani da brojimo krvna zrnca i samim tim smo u prednosti, samo za to treba da imaš skaute a ne da čekaš da ti menadžer predloži šta ima u izlogu, tj moraš nešto i raditi a što bi se Ilijev i kompanije tim bavili, nisu za to dovedeni ..

Odoh preširoko, u princpu sa Zakarićem nisam oduševljen, volio bih da je na njegovom mjestu neki mlađi igrač ali ajde da ga vidimo, ako ništa bar će da grize da bi se prodao dalje...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Juce je Pantic reko da je promocija u 14:30, danas. Nista nema na Partizan TV

Ipak pocelo
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Ono sto je Vulicevic igrao, ili pokusavao da "igra" poslednjih godinu i po dana je bilo za zaborav, da ne koristimo neku tezu rec. Bilo kakav upgrade u odnosu na to bi nas postavio na potpuno drugu dimenziju...

Naravno, sa ovim se većina nas verovatno slaže, zato me i zanimalo da li je ovog čoveka neko zaista gledao, pa da može da kaže nešto više o njemu. Ja sam se malo usrao, kad sam video da piše kako može da igra i na krilu, da ne dobijemo nekog ko je dobar napred, a promaja pozadi. Vidim da je i prilično nizak igrač. Okej, ne mora biti gromada, ali 174 je prilično malo. No, ne bih avansno da pljujem, zato me zanimalo da li ga je neko gledao. Uglavnom, upravo zbog toga što je Vule dosta bio tanak u poslednje vreme, ja jesam umereni optimista. Ali ne bih na neviđeno padao u trans.
Svakako pozdravljam dovođenje beka...videćemo.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Bandalovski oteran - "ne treba nam stranac na beku, uzima mesto stranca"
Posle dve sezone dovodi se stranac desni bek... "stručnjaci"...
Ivan Tomić, prvo to treba Partizanu, a onda i trener, dati im da rade šta oće...
A, da, možda bi bili nepodobni....
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ja sam zadovoljan, gledajuci cv, dolaskom i gonesa i ovog Rumuna a i Spanca, ako bude doveden
Voleo boh da je desni bek domaci igra, ali osim Rukavine ne znam ni jednog krstenog desnog beka
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top