Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Potvrđeno, Partizan dobio ponude za Sumu! Novi momenti oko Đukića!
''Nije bilo pregovora ni sa jednim trenerom. Želimo prvo da razgovaramo s Đukićem, da vidimo šta je bilo dobro, a šta loše. Moje mišljenje je da sezona nije bila zadovoljavajuća, a što se tiče rezultata, bilo je nekih kikseva, ali konačnu odluku će doneti Upravni odbor sledeće nedelje'', izjavio je Vazura za ''Kurir''.

'Još to razmatramo. Nismo doneli konačnu odluku da li će napustiti klub ili ne. U svakom slučaju, za Sumu smo čak i dobili neke ponude, treba da sednemo i vidimo šta je najbolje za klub'', poručio je Vazura.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Gmazura SNS botina se javila.. mrtva trka između njega i ivice koja mi je njuška gadnija :puke:

Šumu prodati što pre , makar izvukli samo deo para. Čovek prosto nije za ovu našu ligu.

Za koga će u ovom prelaznom roku da garantuje ivica ? Pitanje od milion dinara

Edit:
Kada bi uspeli nekako da se otarasimo oba Miletića, #51 , Jevtovića i šume možda bi se i borili za titulu do kraja sezone i pored Đukića na klupi. Šta znam.. teška priča svakako
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
^ Prodati-oterati pomenute i obavezno najuriti ovog besramnika sa mesta trenera pa mozda da se nadamo tituli. Mada po planu VVV bilmeza (ili bolje reci AV bilmeza) mi smo ovosezonski budzet za prelazni vec potrosili proslog leta i ove zime (Pantic, Zdjelar +ovo JSL drvo sto dolazi) :pop

Tako da mozmo da se nadamo samo nekom igracu bez obestecenja (onaj koji nema gde drugo ili izlazi iz povrede) tj vec oprobanom sistemu za koji vidimo kako funkcionise.

Dok je narkoman SD, VVV trio na celu kluba a onaj zenski polni organ trener mozemo samo da stampamo majicu pobednik kupa 2018/19 . Mada zgadija se buni nisu odavno uzeli duplu krunu mozda nam ni kup nije vise prioritet ipak je vec tri godine za redom,sto kaze Dragan Petrovic u LsLg - mnogo je kume...
 
Последња измена од уредника:

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
nema potrebe naseg buduceg igraca zvati JSL drvo, Ivanovic je dosao iz istog tima pa se pokazao kao pojacanje, treba i ovom decku pruziti priliku a ne a priori pljuvati
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Ivanovic tek ima sansu da pokaze da je pojacanje za sad nije pokazo mnogo toga, JSl livadari i ciganska maloumna zgadija sto dalje od svetinje. Na primeru malog Pantica se vidi gde treba normalan klub da se orjentise.Talenat koji je prerano otisao zbog alavosti menaDJera i tate koji pri tom skoro da i nije igrao za par godina u inostranstvu a koje su veom vazne za razvoj fudbalera nama postaje polako jedan od nosilaca igre.
Simoviceve menadzerske kombinacije koje u zrelim igrackim godinama nisu dobacile dalje u karijeri od Subotice sikter.Takvi neka se dokazuju u Cuki ili kod brace bugara.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Ozbiljno se razmišlja u klubu, vođeni razgovori i pravljene kalkulacije o korisnosti vraćanja Leonarda u Partizan...
Leo je oteran od strane Arapa nepovratno, nalazi se u Brazilu sa svim svojim tovarom na leđima...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Jbm li ga, tako kazu...A ako cemo realno, ne gleda se da li je neko gospodin po tome koliko je elokventan i koliko je bodova izgubio kod kuce...Slazem se u svakom slucaju sa PFC_4ever da nije ispao gospodin time sto nije sam otisao...Ja, iako sam se nadao da ce biti dobra igra pod njegovom palicom, vise volim trenere koji su srcani i umeju da pokrenu ekipu...Znam da ni Stolica nije bas takav, ali kad vec toliko igraca iz nase lige tvrdi da je najpismeniji trener, onda valjda moze da uradi nesto sa ovim nasim timom...Nama treba disciplina, kako u timu tako i u igri...
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Ovu temu treba zakljucati dok "trener" ne ode, a ako ne ode, onda treba zakljucati citavu temu FK :D
Saglasan, trener ide to je svima jasno.

Treba pogledati "problem" i sa trenerove strane, dajte mi određenu količinu novca kojom bi pokrio troškove jer neću dobiti sav novac koji bi sa istekom ugovora prihodovao... I posle toga zbogom.
Pretpostavljam da će Ivica i njemu da uruči dres kao Maji...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Čim Galaksi njemu želi sve najbolje povodom prelaska u Partizan, nema od njega ništa. Mi smo Miljkona isto srdačno ispratili.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
http://www.telegraf.rs/sport/fudbal...tranim-klubovima-za-gorostasnog-golmana-video

Evo braco pojacanja na najosjetljivijoj poziciji, na kojoj smo do sada imali samo pet rjesenja, ali stize konacno i sesto.
Majku vam bolesno retardiranu jebem, pa vi Stojketa tjerate sa ovim potezima, vjerovatno vam smeta plata koju ima, jer mogli bi se vi tu dobro ugraditi sa nekim jeftinijim.
Citav tim sem golmana nam go kurac i idiot Ivica Iliev prvo zeli da sjebe i to jedino dobro.
Sta si ti Ivice uradio od sebe, od jednog od omiljenih igraca postao si najveci idiot koji je radio u Partizanu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Bas me cudi sto zeli da ode... Verovatno su nam ambicije za sledecu sezonu vrhunske. Sama imena govore za sebe - Milasinovic, Nikolic, Vasiljevic. Bez brige budite.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top