Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Vulicevic je stvarno lose igrao u poslednjoj sezoni, a i u onoj pre toga, ali ispada da je covek veca promaja od levog beka?!
Jedino ako mislite da je Antonov adekvatna zamena Mileticu...
Mene pred giljotinu da izvedete, ne znam za koga bih se izmedju njih dvojice opredelio.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.921
Reaction score
26.637
Vulicevic je po dolasku igrao jako dobro. Cak i taj derbi je odigrao povredjen, a nije se primetilo da je povredjen. Pauza nakon povrede, nakon derbija, je na zalost ostavila veliki trag na njemu. Izgubio je na samopouzdanju, ali mislim da je i mnogo oprezniji u duelima. Jedan od meni dragih igraca bez obzira na sve, ali daleko je od onog sto je Partizanu potrebno. Na zalost.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Vulicevic je stvarno lose igrao u poslednjoj sezoni, a i u onoj pre toga, ali ispada da je covek veca promaja od levog beka?!
Jedino ako mislite da je Antonov adekvatna zamena Mileticu...
Mene pred giljotinu da izvedete, ne znam za koga bih se izmedju njih dvojice opredelio.


Nema šta, naravno da nam je potreban i levi bek. Lično bih se pre opredelio da menjamo levog beka, ali eto, ne bi bilo loše da se pojačamo na obe strane. Ja sam ovo komentarisao, jer smo već doveli igrača, pa sam radoznao valja li čemu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Meni će Vulićević ostati upamćen po one dve zavrtaljke u 90. u derbijima. Igrač kome se vidi u očima da voli borbu i stvarno gine za Partizan, međutim realno je da više ne ispunjava uslove za desnog beka. Sramota je što u eri Vulićevića osim njega samog i Bandalovskog nismo imali nikakvog desnog beka. Onda je Bugarin otišao za dž i posle toga ništa. Radin, ćelavi Miletić i Cucin. Neozbiljno do bola, iako je Radin bio dobar na toj poziciji, ipak neozbiljnot stručnog štaba. Dakle Vulićević kad god je bio u opticaju igrao je. Logično je da će doći do istrošenosti i pada u igri + amaterski pristup kondicionog trenera i onda je sve jasno. Nek' je dobrodošlo novo pojačanje.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.264
Reaction score
18.247
Локација
Kej Republika
Vule je sveti dres dobro nakvasio krvlju i znojem. Ali je vreme da se preseli na klupu. Videćemo kakav je Rumun, ja generalno volim ofanzivne bekove, pa ćemo videti.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Slažem se da je desni bek prekopotreban, a to da li je stranac ili domaći igrač nema nikakve veze, bitno je da se bori. Vulićević to svakako radi.
Samo sam hteo da kažem kako se pričaju onakve priče kakve im odgovaraju, i kako će se uvek takve priče pričati. Dovoljno dugo su tu da su stigli da demantuju sebe.
Aleksandar Filipović iz Voždovca otišao je u BATE. Igrao štopera a i desnog beka. Nije doveden u Partizan. Nikola Maraš prošle sezone otišao u portugalsku ligu iz Rada, štoper, nije doveden u Partizan...itd. Ima dosta primera. Moje mišljenje je da su ovi igrači kvalitetni dovoljno za potrebe Partizana. Ne prave kikseve, sigurni su, školovani itd... Hoću sa kažem ako nemaš skaute širom Evrope možeš bar da gledaš Srbiju... Nego dobro, možda je i to nepodobno.
Šta tek reći o kondicionom treneru, ne znam. Kad god je bio tu mi nismo uzeli titulu, a igrači spremni samo za 20min fudbala.
Ne znam... Ovo je u startu negativno.
Sami su krivi, imaju istorijsku sezonu iza sebe, dovedu #51 i pljuju navijače na vesniku, imaju botove na tviteru...džaba vam to, ne treba vam, Partizan nikada neće biti klub za koji će navijati klimači glavom. A ako nekad i bude, onda to više neće biti Partizan.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.173
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
Ovaj Rumun liči na Volkova. I stasom i stajlingom. Nadam se da je bolji od njega.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Prema Vuletu puno postovanje za odnos prema dresu, mada je i u mojim ocima malo pao kada je otisao na sahranu onom kriminalcu, e sad da li je na to bio primoran, stvarno ne znam, a i nije za ovu temu .
Secam se da je kolega Roto Shack koga izuzetno postujem, tada promenio svoju profilnu sliku.
Cinjenica je da posle povrede nije bio isti igrac, sto je donekle i logicno.

Sto se tice Rumuna, nadam se da ce nam doneti probojnost, ali da je i defanzivno solidan, sto mu i pise u opisu radnog mesta.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Vulicevicu svo postovanje za trud i zalaganje. Promena je bila potrebna. Kao sto je potreban i levi bek.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Mi smo Rumuna predstavili kao desnog beka a lik je 50% utakmica igrao kao desno krilo

Sto se tice levog beka, Antonov se zadnjih mesec dana pokazao kao ok resenje
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ako je i karakterom ko Volkov, da konačno nađem neku kladionicu koja će mi prmiti uplatu na "Enakeu će se sigurno bar jednom ukazivati pomoć na terenu".
Procitao sam neki kratak intervju gde je rekao da ga zanimaju samo deca(3 klinca) i supruga i da ga zanima miran porodicni zivot i setnje u parku sa porodicom.I fudbal naravno.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Za Vuleta se nadam da ce otici neki Izrael nesto, da uzme jos neki dinar, hvala mu za sve ali nije vise igrac za Partizan.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Dzabe i da ostane. Nece videti prvu postavu..
Decko morao da sedi na klupi dok smo imali samo ožegovića i Tavambu kao opciju.. A kamoli sada..
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Sada će imati konkurenta (Nikolića).
Niko nije garantovao za njega.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Sto se tice levog beka, Antonov se zadnjih mesec dana pokazao kao ok resenje

Kolega, znam da je misljenje kao dupe, ali ako je Antonov ok resenje, plasim se da nam je kriterijum gadno opao.

Mozda je ok resenje kada ga posmatras u kombinaciji sa Djukicem i glodarom, ali u nekom normalnom Partizanu, decko bi Mileticu pravio frizuru u nekom salonu na Autokomandi. Toliko bi imao kontakta sa klubom.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Najjace je sto El Monir kida u Orlandu, narasla mu cena na 2 miliona, znaci da smo imali resenje na levom beku ali smo ga pustili da ode, ja se ne secam da je Monir kiksao nesto kod nas, sto je igrao to smo i dobili. Malo je tanji defanzivno ali nama i vise treba da ide napred nego ovo. Nadam se da cemo uskoro stati u 3-5-2,jer verujem da bi nama legla ta postava.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top