Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Tavambi sve najbolje, dao nam je sve najbolje sto je u sebi imao i hvala mu za sve. Nesto razmisljam valjalo bi produziti ugovor sa Kicom Kosovicem, mislim da mu sad na zimu ili u leto istice, dobar momak, dobar i fudbaler, verujem da cemo jednom naplatiti veru u njega.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.505
Ako ode #51 mozda cemo konacno igrati u drugoj formaciji.

Njegovim odlaskom bi se stavila tacka na najvecu sramotu kada je u pitanju igracki kadar u istoriji FKP. A znak uzvika na tu tacku ce biti stavljen kada ode onaj koji ga je tu i doveo.
Meni licno najomrazeniji igrac ikada u Partizanu, i najveca sramota koja je nosila sveti dres.

Tavamba, srecno ti bilo u daljoj karijeri.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Tavambi sve najbolje, dao nam je sve najbolje sto je u sebi imao i hvala mu za sve. Nesto razmisljam valjalo bi produziti ugovor sa Kicom Kosovicem, mislim da mu sad na zimu ili u leto istice, dobar momak, dobar i fudbaler, verujem da cemo jednom naplatiti veru u njega.
Povrede su ga omele. Verujem da je igrac koji bi, ako bi dobio sansu u kontinuitetu, mogao biti sledeca zlatna koka
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Srećno Tamba-Lambi. Dao gol ciganima, bio nam udarna igla nemalo vremena.
Volio bih da smo ga bolje koristili i da nismo bunarili loptu na njega svaki čas.
Valjda nam se nekad vrati, kad bude imao sa kim da igra u špicu i da se igra lopte, te kad nam se klub očisti od parazita.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ne zelim nikom da solim pamet, nisam ga gledao ni na treningu, samo jedan mec na pripremama, ali je neverovatno da tom momku nisu dali sansu uopste.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ne uklapa se u Đukin sistem valjda...
Kao ni Đole, a vidim da ni Ivanović nije u prvom planu.
Baš lepo.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Realno za njega nema mesta... Ofanzivno, verovatno da prednost imaju Pantic, Suma i ostali igraci iz prethodne sezone. Defanzivno, Zdjelar koji nije impresionirao uopste, pa onda Jevtovic koji je uvek pronasao mesto u prvom timu. Na kraju i oporavljeni Kica Kosovic koji je pre povrede jedno vreme cak bio prvotimac, tako da verujem da su birali izmedju njega i Vakulka. Koliko su strucni - to svi znamo, ali makar za Kosovica se zna koliko moze (!), a Vakulko nije igrao bezmalo godinu i po dana, tako da je to vrlo sumnjivo...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Milan Mitrovic odlazi u Tursku. Na pripremama je bio solidan, prosle godine promenjljivo, ne cini se kao dobar potez, narocito jer Spanac ne obecava mnogo.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Odgledah neke Valijenteove klipove i ne uliva mi poverenje. Na stranu to što sumnjam u Đukićev sud, ali on je njega trenirao pre par sezona, a ovaj je u medjuvremenu igrao u Makabiju i tovarili su ga u Eupenu.
Đukić spominje kako ovaj zna s loptom, ali koga boli uvo za to. Mi nismo primali golove zato što naši štoperi ne znaju s loptom nego zato što ne znaju gde su šuplji.
I ovo kratko što je Španac odigrao primili smo gol tako što je njemu igrač prošao iza ledja, a ovaj samo ispratio loptu. Nadam se da je to bio samo trenutak nepažnje koji se neće ponoviti.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.480
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Potreban nam je iskusan stoper koji zna da iznese loptu i kreira igru iz zadnje linije, od Krstajica nismo imali kvalitetnog igraca tog tipa. Koga misle na lijevog beka meni nije jasno, tu imamo dva beka od kojih se rekao bih ne zna koji je gori, i mladi Sehovic kojeg spominju ali garant nece zapinjat. Nadam se boljem Partizanu jer ono sto sam gledao prosle sezone je nesto sto ne bih mogao ponovo da gledam, iznenadjem sam ostankom Djukica, pogotovo jer je razlog 500k koje nisu htjeli da mu isplate zbog raskida ugovora, a ne svataju da sa tim sto ga ostavljaju gube mnogo vise od tih 500k. Tawa bi kod Nikolica vrijedio 2 miliona. I svaki igrac koji je standardan bi bio skuplji zbog bolje igre, ovako, cijena ce samo mladim pojedincima da skace, a i to je pitanje oce li, dok ce vecini biti milion i po do dva plafon za prodaju. Nama je Djole trebao da ide za nepunih 800k, Bogu hvala sto je jos tu, ali ne pise nam se dobro kako sad stoje stvari. Treba nam vezni koji igra dobro u oba smjera vec godinu dana, nadam se da cemo ga dovest u ovom roku.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.001
Cenim da ce Sehovica forsirati (Vazura zna zasto), zato se Ivica nije ni cimao oko te pozicije.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Po onome sto vodeh, Sehovic zasluzuje levog beka da igra. I mislim da nema svehe davati pola miliona za Antonova.

Ja ocekujem jos dosta odlazala

Mitrovic
#51
Jankovic
Jevtovic
Ostojic
Vakulko
Jovanovic

Pola transferfree, 1-2 pozajmice i max jos 3.5M da se uzme
Verujem da Jevtovic moze za 700K, Jankovic 2.5M i mozda #51 uvalimo za 300K.
A da, i Jovanovic mozda za milionce...

Sto se dolazaka tice, ja ocekujem jos spica i levo krilo
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.797
Reaction score
2.566
Локација
CyberSpace
je l' Bambi već otišao, ili računaš da neće otići?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top