Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Pa ni Ðukić nije klasičan trener,Ožegović nije klasičan napadač,Suma nije klasičan igrač sredine kao ni napadač.....mi ustvari i nismo klasičan tim koji pretenduje na LE niti na titulu,mi smo klasični cirkuzanti koji se bore za aplauz( čitaj Kup)
 

GrobarKonjarnik

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
10
Reaction score
4
Локација
Beograd
Prosto je neverovatno da svaki igrac koji dodje ispadne da nije za poziciju za koju je doveden. Skautinga bez
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Đukić sere, kao i obično... te ovaj nije klasičan napadač, te Ožegović je dobar, imao odličnu sezonu, pa ako ode dovešćemo drugog... ne zna ni on šta je hteo da kaže. Šta treba Nikolić da radi kad je sa Rikardom zajedno, da se naguraju obojica tu oko 16 metara i čekaju loptu? Na stranu što mi se Nikolić i ne sviđa previše, ali tek je jedna utakmica prošla...

Eee ALI što kaže naš trener, bićemo JOŠ bolji nego prošle sezone... e dobro je, pošto smo prošle sezone bili tragikomični, ako ćemo sad da budemo JOŠ bolji onda mi je lakše.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nikolić ima fudbalske poteze ali vidi se da nema brzinu .. meni se lično sviđa takav spic , u prvoj utakmici je već pokazao da je dva puta bolji od #51.
#51 dati za džabe ako je to nekako moguće , mada verujem da njega neće niko ni za džabe , ko je lud da takvom " igraču " plaća platu , sem ako nije menadžersko pranje para ?
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Kevtovic u Turskoj

Partizanu 500.000 i Jevtovic oprostio 110.000
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
a u pm, ko ce sad padati i iznudjivati penale...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
da vidimo kojeg ce sad balvana, ups pardon bombu dovesti, ili ce biti imamo dovoljno igraca na toj poziciji
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Jevta dobar momak, nikad a nije rekao, niti se bunio.
Nije to neki veliki kvalitet, ali kakvi su tek oni "velika pojacanja" koje je on nakon nekog vremena slao na klupu.
Kako god srecno, srecno mu u nastavku karijere.
Nadam se da cemo dovesti nekoga boljeg, a ne goreg kao sto po obicaju biva.

Edit: Mondo konacno spomenuo kako se plate redovno isplacuju, a ko god da ode oprosti po 100.000.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Jeste da me je cesto izludjivao, ali zao mi je sto ide Jevtovic...Stvarno ok momak, radio je posao koliko je mogao...Najgore od svega, mislim da je sad bas lose vreme za taj transfer jer smo u sredini mnogo suplji, te bi nam i on takav mnogo znacio...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Šta god pričali, realno je da nam sada ostaje šupljina na sredini. Nadam se da će sad te pare uložiti u tog famoznog veznog kojeg je Ivica spomenuo pre par dana. Neka bude neki pit bul :)
Marku Jevtoviću sve najbolje, uvek je davao sve od sebe i neka nas sve razuveri i pokaže da je pravi tamo u Turskoj.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Мени је Јевтовић био сасвим солидан и доста поуздан и константан играч.
Ко у Партизану уопште није на продају, то мене занима?!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.712
Локација
Beograd
Covek oprostio 115k eura...???Njegova plata je bila 60k eura godisnje + 20k eura bonusa ukoliko odigra vise od 75% utakmica u sezoni.
Ovo znaci da oni prakticno ni ne placaju igrace,daju im mozda jednu platu po sezoni a sve ostalo ide na gomilanje duga.Bagro lopovska.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Da ne baksuziram, ali ova naša uprava i transfer politika me sve više navode na razmišljanje da će nam se sudbina za koju godinu poklopiti sa sudbinom Milana u Italiji.
Daj Bože da grešim, ali ovo je dno dna. U svim sferama u klubu se radi mnogo loše, i što je najgore sa namerom.
Sahranjivali smo Zečevića i Djurića ali oni iako su krali kao nenormalni bar su nam pružali rezultat i osećaj da nam kurva u derbiju ne može ništa.
Ovo do čega smo sada došli želim samo klubu sa druge strane Topčiderskog brda i nikom više.
Postali smo klub botova i ljigavih poslušnika a trener nam je čovek kome sve odgovara i ni za šta se ne buni, samo kako bi pisalo da trenira Partizan.
Dabogda se udavili u svakom dolaru/evru uzetom van svoje plate.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ako mene pamet sluzi mi ostasmo samo sa Zdjelarom na zadnjem veznom!?

Sada nam uz MF-a treba i DM... ili mozda nesto polivalentno sto najvise vole...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ukoliko umesto Jevtovica dodje igrac profila Duljaja\Evertona\Zuke - to je dobar posao. Ukoliko dodje jos jedan igrac ni tamo ni vamo poput Zdjelara, Kosovica, Vakulka - propast.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Problem je sto Kosovic i Vakulku nisu zadnji vezni ni blizu te pozicije, to su igraci koje je trebalo napraviti da budu nalik Rakiticu.
Od zadnjih veznih trenutno imamo samo Zdjelara, mozda moze ovaj Spanac to da pokrije.
Ne verujem da ovo izgovaram ali odlazak Jevtovica nije nikako dobar, prvo jer trenutno i nije toliko los, drugo jer bolji nece sigurno doci.
Gadi mi se ova uprava, povraca mi se od trenera i sd-a!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Eto uklonjen Jevtovic,poslednja prepreka, sada cemo gledati brz i moderan Partizan:cekanje:dve poruke iste nesto mi pukao telefon,brisite ovu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top